Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 457 458 459 460 461 462 463 464 465 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Na Hollywood máte konečne vytvorené vlákno - klidek.👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Churaq Petr napsal
Dnes tu do sebe nebudete jebat? Já jen esli mám počkat abych o to zas nepřišel nebo jestli si můžu v klidu pustit film

Folklor dnes nebude.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Třeba se Milda nayebe a zavítá
Registrovaný uživatel
tak jsem dnes dostal kastlík vodky a vono se nic neděje...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
tak jsem dnes dostal kastlík vodky a vono se nic neděje...


Má to vůbec nějaký % :lol: ?
Registrovaný uživatel
No něco tam je, zatím 3 lahvinky...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A že byses rozdělil? Stačí mi jedna
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
No něco tam je, zatím 3 lahvinky...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Limonádový Joe
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/stedrovecerni-vecere-etoro-statistiky-cisla-rumunsko.A221202_153212_ekonomika_jla

Na vánoce bude kapr nebo husa ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=nfiU2DXuGxg
Registrovaný uživatel
Každému čo chutí, ja dnes po pečenom údenom kolienku dva poháriky päť puťňový Tokaj. :D
Dúfam DNA si nespomenie :mrgreen: , že je to pre mňa zakázané jedlo, kua nevie pochopiť jaké je dobručké. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
husu jsem měl dnes k večeři :)
Registrovaný uživatel
nechápu, jak někdo může pít takové sladké pití... brr
Registrovaný uživatel
...hele férovej včera jsi se se mnou rozloučil jinak než jindy tak jsem začal rozkodovávat a přišel jsem na to ...ty filuto jeden...tvůj vzkaz ...pal do piči...znamenal píp do Alči..mohl jsi to napsat rovnou ty obrovitej klacku,že jsi zahnul a nemusel jsi to psát v šifrách ...ty kanče jeden 8) 8)
Registrovaný uživatel
Boli sme na ryby na Latorici na hranici SR, UA, Hu skrátka Tokaj popíjali sme v pivnici pod zrúcaninou stredovekého hradu ešte aj sudy boli plesnivé - víno slabé, ale len dovtedy pokiaľ sme nevyšli von z pivnice...
Na tých sudoch rastie špeciálna plieseň víno je fantastické ale striedmo. Odchovanci Jana Žižky z Trocnova ktorí hovoria " na množství nehleďte " volia radšej suché víno.
Registrovaný uživatel
...Tokaj je jediný víno který mi chutná ..pětiputnový a vejš když jsem v Hu kupuju si ho ale naposled to bylo za 3200 huf ale bylo dobrý....miluju čabajku a Tokaj ;) :D
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...Tokaj je jediný víno který mi chutná ..pětiputnový a vejš když jsem v Hu kupuju si ho ale naposled to bylo za 3200 huf ale bylo dobrý....miluju čabajku a Tokaj ;) :D

Toto môžem aj ja ešte vyskúšaj Egri bikáver / býčia krv, počas obliehania hradu EGER Turkami obrancovia tohoto hradu sa posilňovali týmto vínom HU hrdinovia/
samozrejme len drahšie verzie a zbožňujem pravý uherák Rákoczi saláma.
Keď jazdím na juh do HR tak ako prezent vždy nosím najlepšie regionálne výrobky / CZ pivo, HU salámu, SK syr / :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Malé info ohľadne Tokaja: Lekárska fakulta v Košiciach v roku 1987-1992 mala výskumnú úlohu na tému dlhodobé používanie alkoholu a jeho účinky na organizmus.
Testovalo sa na laboratórnych krysách cca 600 druhov rôzneho alkoholu od super drahého až po "patoky", jedine po Tokaji krysy umierali na "starobu" pri ostatných druhoch alkoholu/vína ťažko napadnuté rôzne orgány a exitus. :?
Hodne dávno sme sa s priateľmi bavili, mať podobný zázrak iný štát...?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
...jo ,jo chlapi mám předky z Uher ;)
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...jo ,jo chlapi mám předky z Uher ;)


a kdo ne
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...jo ,jo chlapi mám předky z Uher ;)


Sa chváliš, alebo sťažuješ?
Neboj znovu si v EU= žalár národov... :|
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...jo ,jo chlapi mám předky z Uher ;)

Jasné, veď sme boli spoločná "únia" monarchia :mrgreen:
Pred pár rokmi sme si dali na Silvestra prechádzku na Hrad Šalgó v HU, pokecali sme s miestnymi a jeden sa volal Mravenec :mrgreen: typicky maďarské priezvisko :mrgreen: hneď mi bolo jasné, že v miestnych železiarňach v Šalgotariáne pracovali technici z inej časti monarchie :D
Registrovaný uživatel
grofik mám se chválit nebo stěžovat?...a to je to co miluju ,každýho věc ,věc která je pouze moje ;)
Registrovaný uživatel
Čudovali by ste sa ako to je tu všetko premiešané, hľadajme čo nás spája. Máme veľmi veľa spoločného.
Registrovaný uživatel
...grofik R-U nebyl žalář národů pro Madary..co bylo po první válce je věc jiná... Trianon...zabrání ůzemí s většinou Madˇarů bylo protiprávní,pouze diktát vítězů ;)
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Neboj znovu si v EU= žalár národov... :|

Grofik, teba je v EU škoda. Čo keby si požiadal o azyl v ZSSR, teda vlastne v demokratickom Rusku? Predáš drahý byt/dom v EU plnej imigrantov a kúpiš si lacnejší tam niekde v derevni ili v Moskve. A po prepočítaní svojho dôchodku na ruble budeš ešte dobrá partia pre nejakú miestnu devočku. Nerozumiem, prečo stále váhaš? ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 3. 12. 2022, 22:47. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 457 458 459 460 461 462 463 464 465 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1