Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 460 461 462 463 464 465 466 467 468 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
férovej zklidni hormon 8) 8)
Registrovaný uživatel
táhni domu
Registrovaný uživatel
Jestli to bylo na mě, tak su doma...
Registrovaný uživatel
...tak budˇ doma a neser
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...tak budˇ doma a neser


Seru pravidelně, to je ok
Registrovaný uživatel
Šmelik z kvalitných tvojich príspevkov musel som ísť na urgent tam ma pocastovali dvojitou infuziov.😉

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
To bylo spíš tím Tokajem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Tokajom určite nie, ale platničkou áno. Do rána bez lekárskej pomoci by som to nedal.

Kua, kua to bola bolesť.😟😡😥
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Tokajom určite nie, ale platničkou áno. Do rána bez lekárskej pomoci by som to nedal.

Kua, kua to bola bolesť.😟😡😥

Kúp si reverznú lavicu, je to úplne najlepšia vec na platničky. Stojí to cca od 150 E viac alebo tu máš inzerát priamo u vás.
https://sport.bazos.sk/inzerat/144942992/inverzna-lavica.php
Skoré uzdravenie prajem.
« Poslední úpravu provedl(a) Medo v 5. 12. 2022, 6:30. »
Registrovaný uživatel
to bude asi má další nová superschopnost, na dálku psaným slovem pohnout platničkou... hm
Registrovaný uživatel
Skore uzdravenie Grofik
_______________
Registrovaný uživatel
🙂🙃😎
Registrovaný uživatel
https://www.euractiv.com/section/politics/news/slovak-foreign-ministry-may-back-orban-in-eu-funds-row-with-commission/
Registrovaný uživatel
:?
medo napsal
grofik napsal
Tokajom určite nie, ale platničkou áno. Do rána bez lekárskej pomoci by som to nedal.

Kua, kua to bola bolesť.😟😡😥

Kúp si reverznú lavicu, je to úplne najlepšia vec na platničky. Stojí to cca od 150 E viac alebo tu máš inzerát priamo u vás.
https://sport.bazos.sk/inzerat/144942992/inverzna-lavica.php
Skoré uzdravenie prajem.


Ďakujem pekne priatelia, infúzie zabrali. Mňa na chrbticu chceli operovať v roku 1996, z dôvodu úspešnosti 50/50 som sa preventívne nedal.
Expresnú liečbu na urgente som musel absolvovať z dôvodu pomoci babke , pomohol som, ale u mňa nem bolo dobre.😟

Život je už taký...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Gróf nemáš se otáčet za ženskýma,pak se ti sekaj obratle.. :)
https://youtu.be/VfanoeNpj3w
...,
.....
Přeji brzké uzdravení ...
Registrovaný uživatel
Po dlhšom čase, keď som o pol tretej ráno odchádzal zo špitalu cítil
ako za mlada, len vtedy sme chodievali z baru.👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Putinovi hrozí soud. OSN chystá tribunál podobný norimberskému procesu

Zdroj: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/477690-putinovi-hrozi-soud-osn-chysta-tribunal-podobny-norimberskemu-procesu?campaignsrc=tn_clipboard

Dobrá zpráva.
Registrovaný uživatel
Kdyby tu bandu pověsili včera tak bylo pozdě :evil:
Registrovaný uživatel
Výplata po směně láká. Nedává vám v dnešním světě urychlených transakcí smysl čekat na výplatu celý měsíc? Stejný názor na to má i český fintechový startup Advanto. Vybrat si svou výplatu kdykoli by podle jeho tvůrců mělo být evropským standardem. Aplikace, představující jakýsi mzdový bankomat, vznikla před téměř třemi lety. Nyní proniká do velkých českých firem a chystá expanzi do Německa.
Registrovaný uživatel
https://prazska.drbna.cz/z-kraje/praha-6/10621-video-na-miste-pomniku-koneva-stoji-socha-skreta-s-oblicejem-putina.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
Registrovaný uživatel
Tvár sa namaluje podľa výšky príspevku.😉
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Výplata po směně láká. Nedává vám v dnešním světě urychlených transakcí smysl čekat na výplatu celý měsíc? Stejný názor na to má i český fintechový startup Advanto. Vybrat si svou výplatu kdykoli by podle jeho tvůrců mělo být evropským standardem. Aplikace, představující jakýsi mzdový bankomat, vznikla před téměř třemi lety. Nyní proniká do velkých českých firem a chystá expanzi do Německa.


No ten náš konzervativní hladovec na tohle nikdy nepřistoupí :lol:
Registrovaný uživatel
Pro dělnickou třídu to není ideální, viděl jsem na vlastní oči, jak se chovali při výplatách (jednou týdně)...3x měsíčně absence kvůli chlastu po výplatě a ten čtvrtej tejden, kdy se jim strhla daň a měli nižší výplatu se vždy málem vzbouřili...finanční negramotnost.
Navíc by to to dalo práci, musel by se nakoupit program a další sílu, která by ho obsluhovala, logisticky dost náročný..

Kravina.
Registrovaný uživatel
No vejplata každej pátek je lepší než jednou za měsíc ale vyplácet každej den po šichtě je blbost
Registrovaný uživatel
Dokazu si predstavit ze driv nebo pozdeji to tak bude. Podle pichacek nebo jinyho mereni prace se ti bude plnit ucet rovnou. Paule dobra poznamka, kdyby jsi si mohl vybrat vyplatu treba predem tak to by byl konec. Prvni tyden v mesici pulka lidi absence a posledni tyden v mesici 3/4 delniku hladovych a na abstaku by se plouzili stinem a syceli " nemas ciiiigoooo?"
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 460 461 462 463 464 465 466 467 468 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1