Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 565 566 567 568 569 570 571 572 573 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Čína, nebo Indie? Číňanů je méně. Poprvé za šedesát let jejich populace klesla. Podle statistiků jich bylo v loňském roce o osm set padesát tisíc méně. Je to poprvé od roku 1961, doby posledního velkého hladomoru, kdy se počet občanů v Číně snížil. Je tedy možné, že status nejlidnatější země převezme Indie.

Na Hrad. Po pěti letech a znovu jen na několik dní spatří lidé české korunovační klenoty. Tentokrát si na ně vystojí frontu před Svatovítskou katedrálou. V areálu Pražského hradu se ale vyplatí navštívit i Lobkowiczký palác. Už jen proto, že pouze na chvíli v něm šlechtici vystaví nejdůležitější vyznamenání, mezi nimi i Řád zlatého rouna.

Po Metě a Amazonu přichází další americký gigant s plány na snižování stavu svých zaměstnanců. Tentokrát je to softwarový Microsoft, který zvažuje, že dá výpověď až pěti procentům svých lidí. Zrušením asi jedenácti tisíc pracovních míst reaguje na zpomalování růstu ekonomiky. Menší je zisk společnosti a růst tržeb byl nejpomalejší za posledních pět let.
Registrovaný uživatel
Jako nové. Oblečení, které už někdo nosil, dekorace, jež už někdy zdobily dům, knihy, z nichž už někdo četl. To jsou tři nejčastější druhy zboží, které Češi nakupují z druhé ruky. Ukázal to průzkum cirkulárního obchodu No neke. Podle jeho dat si sice Češi uvědomují, že planeta není nafukovací, nicméně největším motivátorem při nákupu věcí z druhé ruky je stále snaha ušetřit, jak to v průzkumu uvedlo 80 procent respondentů.
Registrovaný uživatel
Po Metě a Amazonu přichází další americký gigant s plány na snižování stavu svých zaměstnanců. Tentokrát je to softwarový Microsoft, který zvažuje, že dá výpověď až pěti procentům svých lidí. Zrušením asi jedenácti tisíc pracovních míst reaguje na zpomalování růstu ekonomiky. Menší je zisk společnosti a růst tržeb byl nejpomalejší za posledních pět let.

To jsou strašný vymrdanci. Chvíli jim klesnou zisky a místo aby to zatopili z rezerv tak radši propustí tisíce lidí
Kurvy zasraný
Registrovaný uživatel
Musí, jinak vedení bude odstaveno vlastníky akcíí, protože vlastníci akcií chtějí nekonečný růst a průběžnou výplatu dividend.
_______________
Jedna dvě, Baba jde. Jde si Jaga pro tebe.
Registrovaný uživatel
gorila napsal
Musí, jinak vedení bude odstaveno vlastníky akcíí, protože vlastníci akcií chtějí nekonečný růst a průběžnou výplatu dividend.


Tak to co jsem psal platí i pro akcionáře
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
gorila napsal
Musí, jinak vedení bude odstaveno vlastníky akcíí, protože vlastníci akcií chtějí nekonečný růst a průběžnou výplatu dividend.


Tak to co jsem psal platí i pro akcionáře

Tak si kup nějaké akcie a třeba tě to zklidní :D
Registrovaný uživatel
Jako majitel bys jednal stejně...
Registrovaný uživatel
První debata Babiš vs Pavel byla dnes. (Deníkcz)

Co předvádí Babiš, to je k neuvěření. Cituji z diskuze k debatě:

Podle Babiše je člověk s více než 80k podpisy občanů vládní kandidát a on je s podpisy poslanců ANO nezávislý kandidát.

Andrej Babiš: "V Evropě máme od druhé světové války trvalý mír." Petr Pavel: "Andrej Babiš možná nezaznamenal válku na Balkáně." Andrej Babiš: "Já jsem mluvil o Evropě."
Registrovaný uživatel
Já tu debatu nikde nenašel :'(
Registrovaný uživatel
https://www.denik.cz/prezidentsky-souboj/ziva-debata-prezidentske-volby-petr-pavel-andrej-babis.html

záznam je tady
Registrovaný uživatel
Makaka tam rozebrali teda jako lego...on neví, že Jugoslávie je v Evropě? To je BLB.

Nadstranickej kandidát, kterej byl navržen vlastní stranou a je jejím majitelem? To je vtip.?

Slabej jako čaj v diskuzi a argumentech, moderátorka ho pěkně za ty lži tepala. Byla i dobře připravená, narozdíl od Korantenga, kterej politiku nesleduje...bohužel, víc lidí uvidí NOVU než Deníkcz.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
gorila napsal
Musí, jinak vedení bude odstaveno vlastníky akcíí, protože vlastníci akcií chtějí nekonečný růst a průběžnou výplatu dividend.


Tak to co jsem psal platí i pro akcionáře

Tak si kup nějaké akcie a třeba tě to zklidní :D


Rada nad zlato
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.denik.cz/prezidentsky-souboj/ziva-debata-prezidentske-volby-petr-pavel-andrej-babis.html

záznam je tady

Bože ten Bureš je hovado nekulturní :roll:
Registrovaný uživatel
Kokoti
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/putin-rusko-valka-ukrajina-petrohrad.A230118_135228_zahranicni_jhr

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/valka-ukrajina-rusko-ministr-zahranici-sergej-lavrov-konference-bachmut-adijivka-frontova-linie.A230118_094416_zahranicni_dtt
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Paul napsal
https://www.denik.cz/prezidentsky-souboj/ziva-debata-prezidentske-volby-petr-pavel-andrej-babis.html

záznam je tady

Bože ten Bureš je hovado nekulturní :roll:
.............ALE VYHRAJE II.KOLO :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Vlhké sny...
Registrovaný uživatel
dvorak st napsal
turtleoverhead napsal
Paul napsal
https://www.denik.cz/prezidentsky-souboj/ziva-debata-prezidentske-volby-petr-pavel-andrej-babis.html

záznam je tady

Bože ten Bureš je hovado nekulturní :roll:
.............ALE VYHRAJE II.KOLO :mrgreen:


Já věřim, že jsi jeho volič. ;)
Moderátor
dvorak st napsal
turtleoverhead napsal
Paul napsal
https://www.denik.cz/prezidentsky-souboj/ziva-debata-prezidentske-volby-petr-pavel-andrej-babis.html

záznam je tady

Bože ten Bureš je hovado nekulturní :roll:
.............ALE VYHRAJE II.KOLO :mrgreen:


asi jako FC Slovacko ligu
Registrovaný uživatel
Marťas to je síla na FB ty moji přátelé co 🙈😁??
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Marťas to je síla na FB ty moji přátelé co 🙈😁??

To poznáš hned podle český vlajky u profilovky 😁. Politika i z normálních lidí dělá šílence. Se člověk nemůže divit Němcům co nasledovali Hitlera atp... Můj kámoš dělá na YT videa, kanál Jiří Cartman gubis vs dezinformatori nebo tak něco. Ten mi vždycky posila všelijaký info o tyhle scéně. Někteří z těch lidí jsou úplně zfanatizovaný. A kdyby jsi jim řekl že mají na talíři doslova hovno ale kdokoli z těch jejich vzoru jim řekl že je to čokoláda, sní to a budou se bít na život že to byla čokoláda. Úplně podivný.... Totální zapření reality.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.denik.cz/prezidentsky-souboj/ziva-debata-prezidentske-volby-petr-pavel-andrej-babis.html

záznam je tady

Dík za odkaz, chtěl jsem se na to podívat. I když nevím jestli to není zbytečný narušování vnitřního klidu. Já mám jasno a nevím jestli potřebuju víc dávek tyhle nechutnosti.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-nejcasteji-padelanou-minci-je-dvacetikoruna-40420346 zkoušel někdo bankovku na scanneru? Vím že moderní scannery třeba dolary nebo eura nenaskenuji ale zajímalo by mě to jestli znají i bankovky menších zemi jako třeba naše. Když jsem byl na učňáku samozřejmě z edujativnich účelu jsme zkoušeli naskenovat 1000kc a šlo to.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 18. 1. 2023, 17:19. »
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Marťas to je síla na FB ty moji přátelé co 🙈😁??

To poznáš hned podle český vlajky u profilovky 😁. Politika i z normálních lidí dělá šílence. Se člověk nemůže divit Němcům co nasledovali Hitlera atp... Můj kámoš dělá na YT videa, kanál Jiří Cartman gubis vs dezinformatori nebo tak něco. Ten mi vždycky posila všelijaký info o tyhle scéně. Někteří z těch lidí jsou úplně zfanatizovaný. A kdyby jsi jim řekl že mají na talíři doslova hovno ale kdokoli z těch jejich vzoru jim řekl že je to čokoláda, sní to a budou se bít na život že to byla čokoláda. Úplně podivný.... Totální zapření reality.


Jo jo a je jich strašně moc. Jak je tohle možný, nevim
Registrovaný uživatel
Neměj jim to za zlé. Pokud to nejsou zmr*i nemá cenu pálit mosty. Jen je důležitý se vyhýbat politické debatě. A to jde u piva strašně těžko
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Neměj jim to za zlé. Pokud to nejsou zmr*i nemá cenu pálit mosty. Jen je důležitý se vyhýbat politické debatě. A to jde u piva strašně těžko


Já se snažím ale nedá mi to. Jsem takovej rypák no :D
Na pivo s takovejma nechodím, naštěstí :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 565 566 567 568 569 570 571 572 573 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1