Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 576 577 578 579 580 581 582 583 584 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Paul napsal
Kellner s Babišem spory neměl a Nova proti němu nikdy nešla..což šlo vidět v poslední debatě a taky si vysloužila dost kritiky, za stranění Babišovi.

atd.

:)
Blbost naopak prakticky neustále, stačí shlédnout debaty ,působení moderátorů a to nejenom v debatách, zprávy, snídaně s novou atd.

Svobodný volby zapomeňte.. Média dnes intenzivně ovládají český lid :)

Ty buď neumíš používat kritický mozek nebo žiješ v úplně jiném světě. Ty nectes co za hovna hlásí babis? Kdo ho podporuje?
Vše je to spiknutí, stejně jak ta Francie :⁠-⁠D
Moderátor
Obchodník já na tebe nehodlám reagovat, seš jeden s těch co o politice a naší zemi ví hovno a o numismatice nemluvě, tady seš ocasem druhých příkladně Paula. Jsem si naprosto jistý,kdyby Paul napsal, že nakonec bude volit Babiše,tak ty jako první ho následuješ.. :lol:
Registrovaný uživatel
Máš něco k věci? Ne že? Tak ho vol, vole
Registrovaný uživatel
barbar napsal
[quote=Paul]
A kolik médií vlastní Petr Pavel?

V podstatě všichni mediální magnáti co jsem výše uvedl jsou jdou proti Babišovi, logicky tím vyzdvihují Pavla...volby jsou tím neuvěřitelně manipulovány, boj mediálních magnátů proti Babišovi..

Kňů kňů kňů[/quote=barbar]
Registrovaný uživatel
Jaxc, nebudem dlhodobo rozpisovať a korigovať tvoje poznatky o Nitrianskom velkokniezactve, ale vložím ti Zoborsku listinu odporúčam prečítať.😏
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
barbar napsal
[quote=Paul]

V podstatě všichni mediální magnáti co jsem výše uvedl jsou jdou proti Babišovi, logicky tím vyzdvihují Pavla...volby jsou tím neuvěřitelně manipulovány, boj mediálních magnátů proti Babišovi..

To je zajímavé.

Kňů kňů kňů
[/quote=Petr s Pavlem na hrad !!!!]
Registrovaný uživatel
Petr.s.Pavlem.je.zmrd.Kato napsal
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
barbar napsal
[quote=Paul]

To je zajímavé.

Kňů kňů kňů

Velice zajímavé.[/quote=Petr.s.Pavlem.je.zmrd.Kato]
Registrovaný uživatel
barbar napsal
,
Babiš to bude mít těžký, zřejmě to ale nevyhraje , všechny média,televize,tisk, internet, rozhlas jdou více nebo méně proti němu,,

Ano, podporují ho jenom komunisti, cikáni, proruské weby a barbar ;)
Registrovaný uživatel
Petr.s.Pavlem.je.zmrd.Kato napsal
[quote=Petr.s.Pavlem.je.zmrd.Kato]
[quote=Petr s Pavlem na hrad !!!!]
[quote=barbar]
[quote=Paul]

To je zajímavé.
Velice zajímavé.

:lol: zmrda máš v trenkách. Říkala mi to tvoje stará když jsem ji půlil na zadních sedačkách tvýho auta 8)[/quote=barbar][/quote=Petr s Pavlem na hrad !!!!][/quote=Petr.s.Pavlem.je.zmrd.Kato][/quote=Petr.s.Pavlem.je.zmrd.Kato]
« Poslední úpravu provedl(a) Abstinent v 22. 1. 2023, 8:51. »
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Obchodník já na tebe nehodlám reagovat, seš jeden s těch co o politice a naší zemi ví hovno a o numismatice nemluvě,...

Barbare, nechci se obchodníka zastávat ale je to již asi pátý člověk kterého jsi zde označil za neználka :D Z toho mi jasně vyplívá že jediný kdo tu rozumí zaručeně všemu jsi ty. Nechápu proč už dávno nejsi prezidentem :roll:
Registrovaný uživatel
dvorak st napsal
turtleoverhead napsal
Proletáři všech zemí vyližte si prdel ;)
.........Číší s tebe jed a jedovatá slina ,asi si v životě taky hovno dokázal !! :lol:

Hlavně že ty tady doslova sršíš optimismem a hýříš pozitivní vlny. Vypadá to že spíš mluvíš o sobě. Omg, odkud se takový lidé berou?
ramires napsal
..včera jsem psal o volbách,super kluci fo radí nechodit a numismat jdi v každym případě...já fakt nepudu,mám firmu už desítky let a kdybych to měl brát kdo dal víc státu vyhrál by to Babiš..ekonomicky určitě..a ekonomika by měl bejt ukazatel kdo je kdo...ne krásná uniform...asi tak ...já musel zdrhnout z vojny na šachtu kvůli takovejm Pavlům 8)

Karle, jak to myslíš? Kdo dal vic státu? Babiš určitě peněz, Pavel určitě života. Dvě věci, Babiš odvádí víc na daních ale ne tolik kolik by ze svého impéria mohl a taky si ze států a EU dělá pěknou dojnou krávu. Pokud jsou pro tebe peníze nad morálkou vol Babiše. Co víc k tomu chceš říct....
barbar napsal
ramires napsal
...barbare já jsem rád ,že to nevyhraje...jsem ostrej ale po volbách se to otupí

Mě je to vcelku jedno, ale je to škoda potenciál určitě má v politice i ekonomice, nemá konkurenci, zasloužil by si post prezidenta

To je fakt, většího oligarchu nás těžko najdeš. A nezasloužil by si post prezidenta. I když takoví jako ty by si ho zřejmě zasloužili
Paul napsal
sigur by mi teď napsal -

"Drž hubu!"

A měl by pravdu. ;)

(Musím si ho tu suplovat.)

👍👍👍
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Obchodník já na tebe nehodlám reagovat, seš jeden s těch co o politice a naší zemi ví hovno a o numismatice nemluvě,...

Barbare, nechci se obchodníka zastávat ale je to již asi pátý člověk kterého jsi zde označil za neználka :D Z toho mi jasně vyplívá že jediný kdo tu rozumí zaručeně všemu jsi ty. Nechápu proč už dávno nejsi prezidentem :roll:

Tak to já chápu docela jasně.
turtleoverhead napsal
barbar napsal

nechceš jo?
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Paul napsal
sigur by mi teď napsal -

"Drž hubu!"

A měl by pravdu. ;)

(Musím si ho tu suplovat.)

👍👍👍

snad nám sigur neumrzl v řece...
Registrovaný uživatel
https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/485428-poklady-z-ceskych-pud-lide-je-casto-vyhazuji-i-kdyz-stoji-balik-smutni-starozitnici já chtěl vždycky dělat popeláře 😁
OtravnyKomar napsal
https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/485428-poklady-z-ceskych-pud-lide-je-casto-vyhazuji-i-kdyz-stoji-balik-smutni-starozitnici já chtěl vždycky dělat popeláře 😁
...............článek v podstatě o ničem- -jsou v něm zčásti velké bludy a očekávání :D
Moderátor
grofik napsal
Prvé sídlo kráľa Uhorska bolo v Nitre, ...

S tím jsem začal polemizovat a přinesl nějaké argumenty, na které jsi odpověděl:

grofik napsal
Jaxc, ohľadne Nitrianskeho velkokniezactva postačuje pozrieť historickú mapu a to napovie všetko...

Pokračoval jsem v polemice a přidal nějaké argumenty (i mapy), na což jsi odpověděl:

grofik napsal
Jaxc, nebudem dlhodobo rozpisovať a korigovať tvoje poznatky o Nitrianskom velkokniezactve, ale vložím ti Zoborsku listinu odporúčam prečítať.😏

grofiku, prosím, můžeš sem pro začátek jasně a stručně napsat:
Kdo je podle tebe tím uherským králem, jenž sídlil v Nitře (kterého se týká tvé tvrzení: "Prvé sídlo kráľa Uhorska bolo v Nitre, ...") a kdy to bylo (kdy tam sídlil)?

O tom, jak tvé tvrzení dokazuje mapa Velké Moravy či Nitranského knížectví a jak Zoborské listiny (nenapsal jsi zda ta z roku 1111 či ta z roku 1113 a ani jsi ji/je sem (zatím) nevložil, jak jsi sliboval - tak jsem si je musel najít sám), můžeme pokračovat potom.
Moderátor
OtravnyKomar napsal
barbar napsal
ramires napsal
...barbare já jsem rád ,že to nevyhraje...jsem ostrej ale po volbách se to otupí

Mě je to vcelku jedno, ale je to škoda potenciál určitě má v politice i ekonomice, nemá konkurenci, zasloužil by si post prezidenta

To je fakt, většího oligarchu nás těžko najdeš. A nezasloužil by si post prezidenta. I když takoví jako ty by si ho zřejmě zasloužili

Naopak bez jeho vlivu by nás magnáti,oligarchové, včetně těch mediálních dávno ovládli. I aktuální volby jsou toho jasným důkazem, vůbec se tady nejedná o Pavla.. Tyto volby mají jediný účel znemožnit a pokud možno se navždy zbavit hrozby Babiše ,nejen jako konkurenci ať už v politice,nebo byznysu,ale jako hrozby člověka který velmi dobře zná jejich praktiky a celý okruh těchto lidí...
Registrovaný uživatel
barbare co to bereš za matroš? Je to kvalitka
Registrovaný uživatel
https://twitter.com/i/status/1616932576769310720

Úplný dno diskutovat s tou komunistickou sviní Skálou
Nemluvím o tom že zas jen kňučí jako podsvinče

Strašnej chaotik tvl a na víc mi přišlo jestli nebyl připitej. Jinak je na něm vidět že je dost dole, vypadá strašně
« Poslední úpravu provedl(a) Abstinent v 22. 1. 2023, 10:33. »
Registrovaný uživatel
barbar napsal
OtravnyKomar napsal
barbar napsal
ramires napsal

Naopak bez jeho vlivu by nás magnáti,oligarchové, včetně těch mediálních dávno ovládli. I aktuální volby jsou toho jasným důkazem, vůbec se tady nejedná o Pavla.. Tyto volby mají jediný účel znemožnit a pokud možno se navždy zbavit hrozby Babiše ,nejen jako konkurenci ať už v politice,nebo byznysu,ale jako hrozby člověka který velmi dobře zná jejich praktiky a celý okruh těchto lidí...

tak to pak doufám, že se povede splnit cíl na 120%!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 576 577 578 579 580 581 582 583 584 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1