Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 616 617 618 619 620 621 622 623 624 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://www.google.com/amp/s/manipulatori.cz/jan-safarik-vyvolava-strach-z-valky/amp/ nebudu rozporovat co v tom článku a videu je páč o tom vím prd. Už jen že to vyšlo na parlamentních listech je pro mě výstraha. Byl by člověk naivní když by si myslel že to tam běží jako dobře namazany stroj a taky bych byl opatrný v braní takových informací jako 100% realitu. A rozhodně bych tím nerozporoval důležitost pomocí UA. Ale určitá opatrnost i s tou pomocí je vždy na místě. Samozřejmě vám, zdejším botum se to hodí do vaší kasičky světonázoru. To je jasný.
Vymazáno. Jestli barbare budeš neustále porušovat pravidla a spamovat sem okopírovaný články co zaberou celou stránku, ačkoliv jsem tě prosil, ať dáváš jen odkaz, půjdu s tebou do sporu u admina stránky. Evidentně slušný chování na tebe neplatí.
Moderátor
OtravnyKomar napsal
https://www.google.com/amp/s/manipulatori.cz/jan-safarik-vyvolava-strach-z-valky/amp/ nebudu rozporovat co v tom článku a videu je páč o tom vím prd. Už jen že to vyšlo na parlamentních listech je pro mě výstraha. Byl by člověk naivní když by si myslel že to tam běží jako dobře namazany stroj a taky bych byl opatrný v braní takových informací jako 100% realitu. A rozhodně bych tím nerozporoval důležitost pomocí UA. Ale určitá opatrnost i s tou pomocí je vždy na místě. Samozřejmě vám, zdejším botum se to hodí do vaší kasičky světonázoru. To je jasný.

Jak jednoduché vše vyvrátit... Žádnej jinej názor v týhle době neexistuje , nesmí existovat, hlavně žádná panika to je zásada Fialový vlády nyní včele se zpravodajským rozvědčíkem generálem který má vše pod palcem.
Moderátor
Paul napsal
Vymazáno. Jestli barbare budeš neustále porušovat pravidla a spamovat sem okopírovaný články co zaberou celou stránku, ačkoliv jsem tě prosil, ať dáváš jen odkaz, půjdu s tebou do sporu u admina stránky. Evidentně slušný chování na tebe neplatí.

Koukni se laskavě do svýho chlívků válka na Ukrajině jaký tam kopirujete mega články..
Registrovaný uživatel
Žádný "mega" články tady nikde nekopíruju.
Ale vlastně, je mi to fuk, dělej si co chceš.
Hoď si to sem znovu.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 5. 2. 2023, 0:32. »
Moderátor
Paul napsal
Žádný "mega" články tady nikde nekopíruju.
Ale vlastně, je mi to fuk, dělej si co chceš.

Koukej v podstatě jde jen o princip, samozřejmě budu respektovat tvý zdejší požadavky jako moderátora a nebudu sem nic kopírovat,ale mohl by si být alespoň občas o trochu více tolerantnější k jiným odlišným názorům ,to je celé..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 5. 2. 2023, 0:41. »
Registrovaný uživatel
Barbar a spol je ztracený případ, nepoučitelný
Registrovaný uživatel
Jak psali výše PL, projedou Ukrajinou jako nůž máslem... https://www.lidovky.cz/svet/valka-ukrajina-rusko-tanky-supertanky-t-14-armata-leopard.A230203_192102_ln_zahranici_atv?zdroj=patro
Registrovaný uživatel
Nejsem hrdina ale už mě vážně sereš. Vědí vůbec doma jak se tady prezentuješ když si dáš pár deci vína? Asi by se divili co? Kdyby si to tady přečetli
Registrovaný uživatel
barbar napsal
OtravnyKomar napsal

Jak jednoduché vše vyvrátit... Žádnej jinej názor v týhle době neexistuje , nesmí existovat, hlavně žádná panika to je zásada Fialový vlády nyní včele se zpravodajským rozvědčíkem generálem který má vše pod palcem.

To ti někdo nachc*l do hlavy? Nebo si tohle fakt myslíš?
https://twitter.com/MChrasc/status/1622136899274956800?t=mlD84LK7e-e6z-BwB8bfBQ&s=19
Kato kdyby si znal alespoň něco kolem historie světových válek, možná by si spoustu věcí pochopili..
Jak fungovalo zpravodajství,co se psalo v tisku,o čem se hovořilo a nesmělo hovořit v rozhlase,co je to vlastně válečná propaganda..
Registrovaný uživatel
barbar promiň za "ostřejší" reakci, ale už mě naštvalo, že jsem tě prosil takhle dlouhý věci nekopírovat.
Odkaz je pro všechny lepší.

Jinej názor respektuju, ostatně, vedle ve vlákně na tohle dával odkaz medo a je tam dodnes. Nenapadlo by mě to mazat jen proto, že s tím nesouhlasím.

Proč tomu moc nevěřím? Resp. vůbec.

Ten člověk je majitel střelnice, není vojenský instruktor! Samozvaně se rozhodl jet někoho něco učit, učit lidi, co jsou na frontě už rok??? Vždyť on je totálně zelenej, v zákopu nebyl ani den, nemá žádný vojenský zkušenosti. (Hádám že na výuku střelby maj Ukrajinci vlastní lidi...nebo je to učej profesionální vojáci, třeba u nás v ČR ale i jinde po světě.)

Ten člověk tam jel na pouhejch 6 tejdnů, což vzbuzuje pochybnosti a už hodntotí celou armádu..co on vlastně viděl? Diví se, že vojáci hrajou na mobilech a necvičej??? To je komický..na frontě prostě funguje život jinak, že by v mezičasech ostrýho boje ještě měli dělat dřepy nebo cvičit střelbu? Chacha

Na Ukrajině je bordel a korupce, to je bez debat...občas se snažej někoho chytit (viz nedávno článek). To všichni víme, Ukrajina byla známa právě korupcí.
Že by tohle někoho překvapilo?

On se vůbec nedostal k elitním jednotkám, tam cizince nepouštěj...jakou má drzost plivat na Ukrajinskou armádu, která je momentálně expertama z oboru hodnocena celkem vysoko? Vždyť jakej jinej důkaz kdo chce, než to, že už rok zadržujou mnohonásobně silnější armádu? Že ofenzivu na severu a jihu provedla opravdu "profesorsky"? ( S podporou informací ze západu.To je důležitej prvek.)

Dle mýho názoru toho joudu prostě nechtěli, cizinci těžko zapadaj (Vzpomenout na snajpra Waliho, co byl rozčarován, že Ukrajinci nebojujou dle standardů západních armád a neprosadil se, tak jel domů.)
Co on, bez zkušeností z fronty chtěl koho učit?

Dával jsem vedle odkaz na Čecha, co tam bojuje rok, oproti Šafaříkovi je to veterán..Taky tam popisuje bordel a korupci...a mnohem víc věcí včetně fotek. To nějakou relevanci má, než kvákání kluka co byl někde pár tejdnů a už hodnotí strategii boje a schopnosti UA armády, z který viděl bezvýznamnej vzorek.

Btw prodejce hrnců Šandor, toho nemá smysl brát vážně, parlamentní noviny maj špatnou reputaci.
Registrovaný uživatel
Suchý únor prosím bez nadávek, vymažu ti to.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Suchý únor prosím bez nadávek, vymažu ti to.

Nechal jsem se vytočit hned z rána no D asi fakt absťák jak psal komár :D
Registrovaný uživatel
Diky Paule za tvoji reakci, nechci kategorizovat ale proste je jasny ze info ktery prijde z techto zdroju, PL, Barbar atp... je vzdy dost pochybny a neverohodny. A pri znalostech nebo detailnim pruzkumu bud vyvratitelny nebo zpochybnitelny.
Barbare, my nejsme tak pomalý jak ty, nám ty články nemusíš kopírovat a listovat víc krát. My to zvládneme napoprvé...omg
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Diky Paule za tvoji reakci, nechci kategorizovat ale proste je jasny ze info ktery prijde z techto zdroju, PL, Barbar atp... je vzdy dost pochybny a neverohodny. A pri znalostech nebo detailnim pruzkumu bud vyvratitelny nebo zpochybnitelny.

A i tak tomu jedinci věří... Nojo
Registrovaný uživatel
Jinak, nechapu proc barbar nechal zamcene vlakno aukci ale mezi grosakama se siri info ze ze vsech tech grosu co byli na aukci Pesek se jich zrejme realne prodalo minimum a hned po aukci je vystavil na aukro, nemam to potvrzeny, cekam az mi kolega ktery si to vyscreenoval protoze byl na aukci prehozeny na nekolika kusech a pak to bylo na Acku, posle ty screeny. Neb uz na aukru nejsou. Vsiml si toho i nekdo zdejsi?
Paul díky za rozumnou reakcí..

Ano ve svý podstatě komentuješ příspěvek svými slovy ve svém pohledu..
Je jasný, že válka je chaos, problém je nehorázný,nekontrolovaný plýtvání financemi a vším materiál, špatná organizace snad všeho.
Není to poprvé co vojáci externích zemí působící na Ukrajině popisují podobné situace, Poláci mají podobný zkušenosti, bohužel-bohudík na veřejnost tyhle věci vyplouvají opatrně.
Problémem je, že tento stav vyčerpává a ohrožuje samotnou Evropu, už teď je jasný že válka na východě je ohromný byznys,nejen pro světové velmoce ,jen příklad průměrný plat ukrajinských vojáků v porovnání s platy v dobách před okupaci je až neuvěřitelný, veškerou podstatu a smysl pro kterou vojáci Ukrajiny bojují se tak utápí ve vidinách bohatství peněz jednotlivých vojáků a vše se tak jen záměrně protahuje..
Celá situace tak nahrává Rusům stačí udržovat stávající stav , průběžně v souladu své zbrojní výroby tak vytvářet přiměřeně dostatečný tlak s občasnou ofenzívou po dobu několika let a Ukrajina jako zásobárna a obilnice Evropy bude v totálně v troskách se zkorumpovanými a válkou obohaceni vojáky, Evropa se postupně promění v hubenou demotivovanou dojnou krávu a tím tak snadnou kořistí a to i pro arabské země Afriky a vzdáleného východu..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 5. 2. 2023, 11:44. »
Registrovaný uživatel
Taky nevím proč zamyká. Tedy vím, ale to sem nepatří...

https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/tank-ejektor-hlaven-kanonu.A230202_114810_vojenstvi_erp
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Jinak, nechapu proc barbar nechal zamcene vlakno aukci ale mezi grosakama se siri info ze ze vsech tech grosu co byli na aukci Pesek se jich zrejme realne prodalo minimum a hned po aukci je vystavil na aukro, nemam to potvrzeny, cekam az mi kolega ktery si to vyscreenoval protoze byl na aukci prehozeny na nekolika kusech a pak to bylo na Acku, posle ty screeny. Neb uz na aukru nejsou. Vsiml si toho i nekdo zdejsi?

Já žádný vlákno nezamykal, ani nechápu proč bych měl..
Jestli sis toho nevšiml jakýkoliv zásah z mé pozice moderátora dopředu zveřejněním a pro jistotu udělám fotoscreen..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
OtravnyKomar napsal

Já žádný vlákno nezamykal, ani nechápu proč bych měl..
Jestli sis toho nevšiml jakýkoliv zásah z mé pozice moderátora dopředu zveřejněním a pro jistotu udělám fotoscreen..

To jsem si nevšiml, ba naopak. A kdo to tam teda promazal a zamknul?
Ukrajinci nejsou žádní svatoušci, o tom žádná . Kradou, udávaj, korupce tam jela a jede festově
Nevím proč se o tomhle vůbec bavit, každýmu je tohle snad jasný ale russák je napadl, přes to nejede vlak a ať je Ukrajinec jakej je tak se musí podporovat jak jen to jde , jinak nám sem ta russká pakáž zase naleze a to snad nikdo normální nechce
To že to sem barbar každou chvíli vecpe je zbytečný , nejspíš si myslí že o korupci na Ukrajině nevíme a snaží se nás otočit jeho směrem a to jest k západu zády a k východu čelem. Milánku tohle se nikdy nestane, nikdy a už si to zapamatuj. Ten kdo civí na východ není podle mýho normální
Russko je ztracený, mohli mít všechno ale vydali se cestou jakou se vydali a nemají nic. Serou do děr a žijou v chatrčích. Jsou 100 let za opicema, ta země to má spočítaný
« Poslední úpravu provedl(a) Abstinent v 5. 2. 2023, 15:30. »
Registrovaný uživatel
:P

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 616 617 618 619 620 621 622 623 624 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1