Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/navstevnici-jsou-kvuli-bouri-jiz-ctvrty-den-uvezneni-v-hospode-nalada-je-stale-dobra-40379548#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=25oskUy8b7q-202111301221&dop_id=40379548 :D
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Spatne poradie, ja nehryziem ockovancov, sú to pre mňa hrdinovia čo dobrovoľne podstupujú experiment bez finančnej náhrady, aby sme my pitomci mohli sa dať očkovať vakcinami ktoré budú OK.
Veľká vďaka. ❣️👍😊

:lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: Ale ta ojebavka dezinformatorama pry sedi :D
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Včera jsem slyšel nejbizarnější důvod proč se někdo nedá očkovat:
:shock:
"Kamarád se nechal očkovat a začal mu blbnout telefon"
Registrovaný uživatel
Uhol pohľadu, uhol pohľadu komár... 😉😉😉
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nákupná misia splnená, cestou naspäť som navštívil v rámci relaxu zaujímavé miesto. Kto má záujem o relax bez množstva ľudí vrelo doporučujem...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Včera jsem slyšel nejbizarnější důvod proč se někdo nedá očkovat:
:shock:
"Kamarád se nechal očkovat a začal mu blbnout telefon"


To bylo včera v reportéři čt :D Říkala to "zdravotní sestra", co se propírala i tady ve vlákně.

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/221452801240037/

Jinak státy s vysokou proočkovaností jsou na tom nejlíp...překvapivě...
Mentálové z demonstrace, to bylo pokoukáníčko...nebo kofr co se nenechá očkovat, leží ve špitále ale vakcínu neee!...výhružky lékařům smrtí.. čistá lůza toto.
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/vyroba-vtipu-na-zemanovu-vitrinu-nebere-konce-tady-je-dalsi-varka-40379560#dop_ab_variant=632611&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=ixPSlH43CS8-202111301323&dop_id=14398012&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

:lol:
Moderátor
grofik napsal
... som navštívil v rámci relaxu zaujímavé miesto. Kto má záujem o relax bez množstva ľudí vrelo doporučujem...


Tentokrát s grofikem souhlasím. Tohle jsou krásné věci / místa.
Registrovaný uživatel
Jakto že tenkrát postavili most a byl nejen krásný ale stojí dodnes.
V dnešní době postaví ve většině hnusný a za pár let jde do kopru :evil:
Registrovaný uživatel
Protože automobilová doprava, to je jiný kafe než váha člověka... :)
Registrovaný uživatel
Dobrá poloha aj pre zjazd z dialnice, celkový areál má cca. 8-10 ha., niekoľko km. arborétum Mlyňany, Martovo pole, nakoniec každý kút na Slovensku má toľko historických svetlých aj temných udalosti, žiaľ výchova omladiny zlyháva... :?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Paul napsal
Protože automobilová doprava, to je jiný kafe než váha člověka... :)

I trojska lavka pro pěší spadla...
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Paul napsal
Protože automobilová doprava, to je jiný kafe než váha člověka... :)

I trojska lavka pro pěší spadla...

Radotínská lávka atd.
Registrovaný uživatel
Tak turtle psal most..ne lávka..ty padaj. :D
Registrovaný uživatel
U nás to vypadá takhle, fičí jak v p*** padá bílá voda, takže procházky na nákup jsme zkrátili na procházky do spajzu a lednice

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
grofik
Tam by se dalo možná i něco pěknýho kopnout :-)
Moderátor
Jsem ročník 1947, dostal jsem jako dítě hodně injekci, proti záškrtu, obrně, tetanu, tubeře, neštovicím nepamatuji vše bylo na rozkaz, vlastě to bylo všem jasně, byli jsme o očkováni i když mnohdy ta naše ruká byla rudá.Já Ty blbce nějak nechápu.
_______________
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Spatne poradie, ja nehryziem ockovancov, sú to pre mňa hrdinovia čo dobrovoľne podstupujú experiment bez finančnej náhrady, aby sme my pitomci mohli sa dať očkovať vakcinami ktoré budú OK.
Veľká vďaka. ❣️👍😊


co to zase cintáš, netvrdils blbečku, žes očkovanej?
Registrovaný uživatel
Áno mám hafo očkování, ale žiadnu experimentálnu vakcínu..., mám aj medzinárodný očkovací passport, ale nikdy som nenapísal o vlastníctve covid pasu, ty inteligent... 🤭🤭😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Jsem ročník 1947, dostal jsem jako dítě hodně injekci, proti záškrtu, obrně, tetanu, tubeře, neštovicím nepamatuji vše bylo na rozkaz, vlastě to bylo všem jasně, byli jsme o očkováni i když mnohdy ta naše ruká byla rudá.Já Ty blbce nějak nechápu.


Tiež som sa dal očkovať bežnými vecami a nikto nikdy nezomrel na následky.
Kto vie čo by na to povedal kamarát 51 r. ktorý mal presne pred týždňom pohreb po 3 dávke .
Môžem sa ale opýtať suseda, keď mu nalejem a bude musieť použiť druhú ruku lebo od leta po vakcinácii ju nevie podvihnúť vyše ramena.
Sesternica dcéra ktorá ostala autistická po očkovaní vie svoje.

Faktom je, že zomrelo veľmi veľa ľudí, veľa mojich kamarátov a známych a preto sa chráňme ako môžme, ale nehrajme sa na bohov nevnucujme svoju vôľu iným .
Registrovaný uživatel
medo napsal
, kamarát 51 r. ktorý mal presne pred týždňom pohreb po 3 dávke .,

...sice ho přejel autobus ale přece ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
...sice ho přejel autobus ale přece ;)


Hmm ty toho tady taky nažvaníš a přitom hovno na hovno :roll:
Registrovaný uživatel
:'( :?
medo napsal
Altmann napsal
Jsem ročník 1947, dostal jsem jako dítě hodně injekci, proti záškrtu, obrně, tetanu, tubeře, neštovicím nepamatuji vše bylo na rozkaz, vlastě to bylo všem jasně, byli jsme o očkováni i když mnohdy ta naše ruká byla rudá.Já Ty blbce nějak nechápu.


Tiež som sa dal očkovať bežnými vecami a nikto nikdy nezomrel na následky.
Kto vie čo by na to povedal kamarát 51 r. ktorý mal presne pred týždňom pohreb po 3 dávke .
Môžem sa ale opýtať suseda, keď mu nalejem a bude musieť použiť druhú ruku lebo od leta po vakcinácii ju nevie podvihnúť vyše ramena.
Sesternica dcéra ktorá ostala autistická po očkovaní vie svoje.

Faktom je, že zomrelo veľmi veľa ľudí, veľa mojich kamarátov a známych a preto sa chráňme ako môžme, ale nehrajme sa na bohov nevnucujme svoju vôľu iným .


Ranný obrázok hovorí za všetko. Nikoho na sieti neodhovaram od očkovania, sú to hrdinovia...
Mojich niekoľko priateľov kardiakov už to majú za sebou, čestná salva, šok v rodine a trvalá sloboda. Priebeh úmrtia ako Lasica, len pri inej činnosti...
No je to na každom ako sa rozhodne, tu ockuju pomaličky všetko čo sa pohne čísla majú stúpajúcu tendenciu a nie opačne, ale nejako sa mlčí o Číne...
Zaujímavé...
Velebnosti je mi na bliti... 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dávat do souvislosti očkování s úmrtím Lasici, což naštvalo i jeho rodinu...že nechala zveřejnit pitevní zprávu...
vrchol hnusu grofíku
Registrovaný uživatel
psali jsme xkrát o kovidu a očkování a tys nejednou psal ve smyslu, že máš taky očkování. jestli jsi tím jen zaváděl a hrál si nevím na co... docela by to k tobě sedělo

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1