Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 692 693 694 695 696 697 698 699 700 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Pavel_III napsal
Tak jistě že nebude. Kapři si svůj rybník nevypustí. Ale mělo by. A měli by hradit způsobené škody.

Třeba tě vrchní instance překvapí i když v to asi ani jeden nevěříme. Co ty vlastně děláš za pozici? Teda jestli to tady říkat nechceš nemusíš ale zajímá mě to. Já si tě trošku představuju jako tady balikare Libora, to je hrozně fajn týpek. Srdcar. A když vidím na pobočce ty jeho nadřízený, smutný pohled.


Pavel prej škrábe losy na přepážce :mrgreen:
Registrovaný uživatel
kdyby škrábal šéfa, měl by se lépe :D
Moderátor
Ing. Magor napsal
Petko má naprostou pravdu
Největší problémy způsobují lidi jako je barbar a grofik a jim podobní co šíří strach a paniku


Už jen to že máš v nicku Magor,nebo churaq, tohle normální mentálně dospělý člověk nedělá.. ;)
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Ňuňací knedlíčku nefňukej pořád. To je hrozný, takovej velkej kluk a pořád tady jenom brečí, pro bůh. Cpeš se tady do každý debaty, každýho tématu i každý osoby stále nechápeš že tady si takovým chováním uznani od nikoho nevydobydes a ještě se divíš že tě máme za jitrnici. :shock: :lol:


Cpeš :lol: reaguji na vás,vy zde placaté dokola morybundus různých vědomosti světa a uznání proboha na co?...k čemu? :lol:

Tak jak napsal Ramires, potřebujete normální práci s radostí bych vás zaměstnal stačily by pouhé dva dny poctivé práce a hlavy by se vám od všech těch hlouposti vyčistily... ;)
Registrovaný uživatel
To nedělá jen člověk co se může sám ze sebe posrat...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
OtravnyKomar napsal
Ňuňací knedlíčku nefňukej pořád. To je hrozný, takovej velkej kluk a pořád tady jenom brečí, pro bůh. Cpeš se tady do každý debaty, každýho tématu i každý osoby stále nechápeš že tady si takovým chováním uznani od nikoho nevydobydes a ještě se divíš že tě máme za jitrnici. :shock: :lol:


Cpeš :lol: reaguji na vás,vy zde placaté dokola morybundus různých vědomosti světa a uznání proboha na co?...k čemu? :lol:

Tak jak napsal Ramires, potřebujete normální práci s radostí bych vás zaměstnavatel stačily by pouhé dva dny poctivé práce a hlavy by se vám od všech těch hlouposti vyčistily... ;)


Ty a poctivá práce? Nenech se vysmát
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
To nedělá jen člověk co se může sám ze sebe posrat...

2x jsem ted napsal text, 2x ho smazal, vzdyt tady vsichni vime jaky je a stale se jeho malosti nechavame strhnout. Uz na nej reagovat nebudu.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Mě to nevadí, třeba mu tu jeho tupost někdy jeho podvědomí rozhodí...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Už jen to že máš v nicku Magor,nebo churaq, tohle normální mentálně dospělý člověk nedělá.. ;)

Mentálně dospělý je pouze Barbar :mrgreen:
Registrovaný uživatel
na ftip dne je ještě brzo, věřím, že se zapojí i jeho dementální guru fifík
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-usa-letoun-pengaon-dron-cerne-more.A230316_113251_zahranicni_jhr
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-usa-letoun-pengaon-dron-cerne-more.A230316_113251_zahranicni_jhr

Mně bylo jasné jak to bylo i bez videa a místní putinovci budou stejně tvrdit že je to Hollywood :roll:
Moderátor
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/stinova-vlada-ano-snizeni-energeticke-narocnosti-platy-ucitelu.A230316_100745_domaci_kop

Další pitomost..
Jsem zvědavý kde na to ti lidé vezmou peníze,podle všeho do pěti a deseti let..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 16. 3. 2023, 12:39. »
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Ing. Magor napsal
Petko má naprostou pravdu
Největší problémy způsobují lidi jako je barbar a grofik a jim podobní co šíří strach a paniku


Už jen to že máš v nicku Magor, nebo churaq, tohle normální mentálně dospělý člověk nedělá.. ;)


Nevíš kdo byl Ing Magor?
Churag byl nick aktuálního rozpoložení
Tak si sem tam nick změním právě podle toho jak mi je nebo jakou mám náladu
A když už jsme u toho tak nejvíc dětinskej nick tady máš ty ;) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
barbar napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/stinova-vlada-ano-snizeni-energeticke-narocnosti-platy-ucitelu.A230316_100745_domaci_kop

Další pitomost..
Jsem zvědavý kde na to ti lidé vezmou peníze,podle všeho do pěti a deseti let..

Onehdá jsem v rádiu slyšel toho pitomce Kolaju od pirátů to obhajovat.
Ten chlap je blbej jak hovno.
Moderátor
Ing. Magor napsal
barbar napsal
Ing. Magor napsal
Petko má naprostou pravdu
Největší problémy způsobují lidi jako je barbar a grofik a jim podobní co šíří strach a paniku


Už jen to že máš v nicku Magor, nebo churaq, tohle normální mentálně dospělý člověk nedělá..


Nevíš kdo byl Ing Magor?
Churag byl nick aktuálního rozpoložení
Tak si sem tam nick změním právě podle toho jak mi je nebo jakou mám náladu
A když už jsme u toho tak nejvíc dětinskej nick tady máš ty ;) :mrgreen:


Ale nemívam krámy jako ty,abych si ho podle nálady měnil za magory a čuraky Kato... ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 16. 3. 2023, 12:52. »
Registrovaný uživatel
..magore ,ještě ,že to neumim měnit nicky ,kdybych je měl sekat podle nálady tak mě bloknou :D :D
Registrovaný uživatel
barbar napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/stinova-vlada-ano-snizeni-energeticke-narocnosti-platy-ucitelu.A230316_100745_domaci_kop

"Z českých poslanců pro to hlasovali: trojice Pirátů Kolaja, Gregorová a Peksa všichni, z TOP 09 očekávaně Luděk Niedermayer, ten se spolehlivě vždycky postaví i za ty nejšílenější nesmysly..."
https://neviditelnypes.lidovky.cz/cirkus/zasedal-ep-pozor-na-kapsy.A230314_211728_p_cirkus_nef
Registrovaný uživatel
Kdyz myslis ze to je o kramech 🙂
Registrovaný uživatel
Karle za panaka te to naucim 😁
Registrovaný uživatel
Ing. Magor napsal
Petko má naprostou pravdu
Největší problémy způsobují lidi jako je barbar a grofik a jim podobní co šíří strach a paniku


Hodnota príspevku presne vystihuje nick autora.😉
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-neni-mozne-snizovat-rust-duchodu-a-nechat-rust-platy-politiku-sepsul-pavel-koalici-40425936#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart kavalír
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
pane Magore já tvrdý nepiju,stačil li by ti Budvar budu tvým žákem :D :P
Registrovaný uživatel
Když je bída tak i budvar vypiju :D
Registrovaný uživatel
...víš jak by to dopadlo? Já bych se v těch nickách tak zamotal ,že bych se hádal sám se s sebou :D ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 692 693 694 695 696 697 698 699 700 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1