Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 717 718 719 720 721 722 723 724 725 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Je to len primitívny úbožiak.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Zúfalec Milan na fb našiel moju neter, dcéru a manželku.

Se mi ani nechce věřit že tohle se jako vážně děje?! Jak jsi na to přišel?
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Taky nechápu tu agresi, to musí být děsný, žít sám se sebou když jsi takový... Ale ono to do sebe zapadá...
Registrovaný uživatel
Niečo pre rozsievačov zloby. ;)
Neviem prečo tu prudíte, ale nekeciate v iných vláknach???

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
A já myslel, že to je ananas.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Niečo pre rozsievačov zloby. ;)
Neviem prečo tu prudíte, ale nekeciate v iných vláknach???

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Rozsévač zloby, jestli nejsi schopen si to ani všimnout, tak je tady dnes jediný. Nazvals ho jak nazvals, to je mezi vámi...
Moderátor
P.S.: Ale máš možnost dokladovat pravdivost toho, co jsem ti smazal.
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 26. 3. 2023, 20:48. »
Registrovaný uživatel
..sigure sic si tě vážím ,barbar tady nikdy nekopčil tvý foto...pomatenci.... :|
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...všichni jste jedovatý kurvy,vyhrožujete si,nadáváte si ,ale ne lidsky jako já,máte v sobě záštˇ... :?


Nežvaň a nebreč :D
Registrovaný uživatel
Mimo tady ty piskvorky co tady hrajete. Vidite to na tom reverzu taky? nebo uz mam deformaci? :shock:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Kozy?
Registrovaný uživatel
i šulda
Registrovaný uživatel
Barbare jsi jako velké zlé dítě se kterým si ostatní děti nechtějí hrát ale ono za nimi stejně stále leze.
Když jsme všichni jedovatý kurvy které ti jen ubližují tak proč sem stále lezeš?
Registrovaný uživatel
Dobrý deň,
Mám možno hlúpy dotaz:
Kde zoženiem balíček nových unc mincí?
Je možné príst do banky a kúpiť si ho? Ktoré banky túto službu ponúkajú ČNB?

Ďakujem

Viz napr. https://aukro.cz/50-kc-2021-nikdy-nepouzite-jeste-v-originalnim-sacku-50kc-investice-7034454119
Moderátor
turtleoverhead napsal
Barbare jsi jako velké zlé dítě se kterým si ostatní děti nechtějí hrát ale ono za nimi stejně stále leze.
Když jsme všichni jedovatý kurvy které ti jen ubližují tak proč sem stále lezeš?


Všiml sis že vás je zde aktivních všeho všudy čtyři možná pět, cokoliv kdokoliv jiný napíše s čím nesouhlasíte všichni se na něj slétnete, tohle bylo i v minulosti nakonec jste si založili volnou diskusi a tady byl na čas klid,pak to začlo znovu když jsem se vzdal moderování kecarny..
Teď koukám byla to chyba, vyčítali jste mí že se maže a dnes se maže a ke všemu červeně a hloupě komentuje..
Vzal bych tlachárnu s chutí zpátky a vy si běžte pomlouvat druhé do volný diskuse
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 26. 3. 2023, 21:04. »
Registrovaný uživatel
Nojo, mohol jsem postnout jen link... Člověk dělá chyby. Kdo by tušil, že pánu zeměkoule to bude vadit.
Registrovaný uživatel
Ty tvý fotky jsme dávno viděli na FB , teda většina z nás a FB má rozhodně větší dosah než sberatel takže ..... :D
Zbytečně vyhrocený tady zase
Registrovaný uživatel
...jo asi vyhrocený ,ale želvák se chytil kurva jedna jedovatá :D
Registrovaný uživatel
[quote=barbar]

Všiml sis že vás je zde aktivních všeho všudy čtyři možná pět,

Nám to stačí :-)

Vzal bych tlachárnu s chutí zpátky

Bože jen to ne :D[/quote=barbar]
Moderátor
Abstinent napsal
Ty tvý fotky jsme dávno viděli na FB , teda většina z nás a FB má rozhodně větší dosah než sberatel takže ..... :D
Zbytečně vyhrocený tady zase


Obchodník znovu to ,že jsem to já s rodinou jste možná věděli vy co mě znáte, teď po zveřejnění ve spojení se mnou na webu kde pusobim to mohou vědět další různí lidé, což si nepřejí a mám proto své důvody..
Registrovaný uživatel
...vyháčkuju a zahodim ;) :D
Moderátor
Abstinent napsal
[quote=barbar]

Všiml sis že vás je zde aktivních všeho všudy čtyři možná pět,

Nám to stačí :-)

Vzal bych tlachárnu s chutí zpátky

Bože jen to ne :D


Tak si běžte zpátky do volný diskuse a dělejte tam pro změnu Paulovi bordel..

Ano rád bych tlachárnu vzal zpět, takový věci se nesmí opakovat a s obchodníkem to bude mít dohru..[/quote=Abstinent]
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 26. 3. 2023, 21:14. »
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Abstinent napsal
Ty tvý fotky jsme dávno viděli na FB , teda většina z nás a FB má rozhodně větší dosah než sberatel takže ..... :D
Zbytečně vyhrocený tady zase


Obchodník znovu to ,že jsem to já s rodinou jste možná věděli vy co mě znáte, teď po zveřejnění ve spojení se mnou na webu kde pusobim to mohou vědět další různí lidé, což si nepřejí a mám proto své důvody..


kdyby ses ze mě nestažil dělat za každou cenu kokota, ale byl schopen chápat, že lidi můžou mít jiný názor, tak bych ani si nezjišťoval jak moc jsou pravdivé informace, která nám tady roky podsouváš (a že nejsou). kdyby ses tak urputně nesnažil, že nejsi MH z třince (a dokonce ani ten druhý - to už jsi nás měl asi za úplné magory), tak bych se nezeptal zda to na fotce nejsi fakt ty... mě jsi totiž volný, ale kokota ze sebe nechám dělat jen do určité doby.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Abstinent napsal
[quote=barbar]

Všiml sis že vás je zde aktivních všeho všudy čtyři možná pět,

Nám to stačí :-)

Vzal bych tlachárnu s chutí zpátky

Bože jen to ne :D


Tak si běžte zpátky do volný diskuse a dělejte tam pro změnu Paulovi bordel..

Ano rád bych tlachárnu vzal zpět, takový věci se nesmí opakovat a s obchodníkem to bude mít dohru..


dáme šachy nebo už umíš i nějakou deskovku? :roll:[/quote=barbar]
Registrovaný uživatel
ramires napsal
..sigure sic si tě vážím ,barbar tady nikdy nekopčil tvý foto...pomatenci.... :|


Ramires, veľký súhlas.

Nerozumiem prečo chodia vyrývať sem, majú svoje vlákna.

Taktika stále rovná, asi majú jednu slniečkársku príručku. :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 717 718 719 720 721 722 723 724 725 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1