Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
medo napsal
Keď sme pri svietení tak niekde v južnej amerike vykradli zberači kovov opustenú nemocnicu , po rozobratí starého rontgenu niečo svietilo tak sa aj namazali - osvietený páni :shock: :mrgreen: samozrejme exli a zamorili pol mesta , zakopať ich museli riadne hlboko.

Blbosť. V RTG sa používa RTG lampa a nie radioaktívny žiarič.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik
Citovat
#457 29. 10. 2021, 20:57
Registrovaný uživatel
Registrován: Lis 2016
Příspěvky: 4600
Bydliště: Numismatikov
fidzi, tak jak to vidíš, příští týden bude zajímavý... ocgn pořád jede, pokukuju po qs
v čem vlastně jedeš Ty?
mě tento týden naštvala sava, ale asi od toho není co čekat (jen furt nevím, zda za to můžou shorteři).
a se slzou v oku vzpomínám na jaro, když jsem prodal htz asi se 100% nárůstem (z 2 na 4, dnes jdou kolem 30 :D)
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
ferovyobchodnik napsal
taky se pochlubím, škodajen, že jsem té SAVA nepřikoupil :(

Človeče, podľa čoho si vyberáš akcie? Všetko sú to tituly bez akýchkoľvek reálnych ekonomických výsledkov. Tie skoky sú pre mňa úplne nepochopiteľné.
Čo spôsobilo dnešný pohyb na Cassava Sciences? JPP rumors na internete?


Budu rád taky za info níže. Návod realita, já nejedu měsíční nebo roční obchody. Denní, týdenní... Emoce
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
medo napsal
Keď sme pri svietení tak niekde v južnej amerike vykradli zberači kovov opustenú nemocnicu , po rozobratí starého rontgenu niečo svietilo tak sa aj namazali - osvietený páni :shock: :mrgreen: samozrejme exli a zamorili pol mesta , zakopať ich museli riadne hlboko.

Blbosť. V RTG sa používa RTG lampa a nie radioaktívny žiarič.

Takto to bolo prezentované na serióznom školení , toto sa malo udiať dávnejšie na veľmi starom zariadení , vývoj ide dopredu ale nehádam sa , v tomto som úplný laik , hovorím čo si pamätám zo školenia.
Registrovaný uživatel
grofik.... kápni božskou. Nemotal si sa v skorších ranných hodinách po Klokočine? :mrgreen: :mrgreen:
-s-
Registrovaný uživatel
Fidzi s tým rontgenom máš pravdu , tak potom museli rozobrat niečo iné alebo lektor tliachal...
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
turtleoverhead napsal
Mně zase vyrostla zajímavá mrkvička :P

Mandragora! Teď ještě provaz z oběšence, lejno netopýra, hadovu žluč a pár dalších ingrediencí a buď z toho bude nápoj lásky nebo mládí! :mrgreen:

Alebo Covid 21. :P
-s-
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
fidzi, tak jak to vidíš, příští týden bude zajímavý... ocgn pořád jede, pokukuju po qs
v čem vlastně jedeš Ty?

Teraz je to výber 50 technologických akcií, ktoré majú dobré hospodárske výsledky a potenciál do budúcnosti. Ale zisk 50% za deň teda nezažívam.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
ferovyobchodnik napsal
fidzi, tak jak to vidíš, příští týden bude zajímavý... ocgn pořád jede, pokukuju po qs
v čem vlastně jedeš Ty?

Teraz je to výber 50 technologických akcií, ktoré majú dobré hospodárske výsledky a potenciál do budúcnosti. Ale zisk 50% za deň teda nezažívam.


Jedeš fundamentální? Děláš si sám? To obdivuji...
Já jsem spíš technická :-) cenové hladiny, nějaké ukazatele, trend, swing a jedeš
Ale nejradši mám intradenni, ale tam spíš prohrávám :-D
Registrovaný uživatel
stani napsal
grofik.... kápni božskou. Nemotal si sa v skorších ranných hodinách po Klokočine? :mrgreen: :mrgreen:
-s-

Definuj skoršie?
Dnes ráno som bol v NR.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
medo napsal
Fidzi s tým rontgenom máš pravdu , tak potom museli rozobrat niečo iné alebo lektor tliachal...

Kobaltový ozařovač nebo neco takoveho.
Registrovaný uživatel
kato napsal
Komáre už máš vybetonovaný ty obrubníky? Máš fotku?

jasne ze mam vybetonovano. Fotku nemam, udelal bych ti ji ale venku chcije a me se nechce ke dverim :-D
Registrovaný uživatel
Já koukal na tu fotku a to si to měl jen usazeny v zemi? Že nebyli z venku obetonovany tak mi to přišlo divný když si psal že už ti tam jedou vylejt beton
Registrovaný uživatel
grofik napsal
stani napsal
grofik.... kápni božskou. Nemotal si sa v skorších ranných hodinách po Klokočine? :mrgreen: :mrgreen:
-s-

Definuj skoršie?
Dnes ráno som bol v NR.

V skorých ranných hodinách. Neviem presne.
Odpálili tam bankomat. Bolo to v správach... :P
-s-
Registrovaný uživatel
No, byli usazený na štěrku abych je mohl trošku dostat do spádu

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No nic, to zase byli nervy, přikoupena Sava při poklesu... Uf. Asi s tím zase na půl roku seknu :-D
Moderátor
Já při poklesu kupuju konzervy.
Registrovaný uživatel
Nevím jestli je to pro tělo to pravé... (Jak ten stres, tak ty konzervy)
Registrovaný uživatel
Hele moc to zabetonovaný nemáš.To se ti časem rozjede
Registrovaný uživatel
:x :?
stani napsal
grofik napsal
stani napsal
grofik.... kápni božskou. Nemotal si sa v skorších ranných hodinách po Klokočine? :mrgreen: :mrgreen:
-s-

Definuj skoršie?
Dnes ráno som bol v NR.

V skorých ranných hodinách. Neviem presne.
Odpálili tam bankomat. Bolo to v správach... :P
-s-

Správy pozerám sporadicky, kaleráby kupujem poväčšine od pestovatela, alebo na rinku...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
No nic, to zase byli nervy, přikoupena Sava při poklesu... Uf. Asi s tím zase na půl roku seknu :-D

Cassava Sciences, Inc. (SAVA) - EBIDTA
=========================
2016 -14,9M USD
2017 -11,9M USD
2018 - 6,6M USD
2019 - 9,6M USD
2020 -11,0M USD
1.polrok 2021 -10,1M USD !!!

Short Interest = 9,42M / % of Float Shorted = 25,25%

Skús mi povedať aspoň jediný argument, prečo si tento shit kupoval "pri poklese". Je to podnik pred krachom, ktorý bezpečne spaľuje vlastný kapitál, a preto každý 1/4 rok emituje nové akcie, aby pokrývali nové a nové straty. Ja by som išiel short.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
kato napsal
Hele moc to zabetonovaný nemáš.To se ti časem rozjede

Nestras :-D Padlo tam cca 10 kolecek. Se to nezda ale jsou do pulky, vim ze jsem si mohl udelat bedneni a utopit je do 3/4 ale tohle musi vydrzet i bombardovani.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
kato napsal
Hele moc to zabetonovaný nemáš.To se ti časem rozjede

Nestras :-D Padlo tam cca 10 kolecek. Se to nezda ale jsou do pulky, vim ze jsem si mohl udelat bedneni a utopit je do 3/4 ale tohle musi vydrzet i bombardovani.


No máte tam asi iinou půdu než tady.Jílovitá dost pracuje takže když betonuju obrubníky tak opravdu pořádně,hlavně z venku,zevnitř ho podrží dlažba.
Dávám 10-15 cm pod obrubník a z boku kolečko ke každýmu metrovýmu obrubníku
Registrovaný uživatel
Taky máme jíl. To jsi mě trošku vydesil. Možná ještě prileju.
Registrovaný uživatel
XD šotek řádil

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1