Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Taky máme jíl. To jsi mě trošku vydesil. Možná ještě prileju.


Jíl dost pracuje,o několik centimetrů
Škoda že nemám forku kdxž jsem je betonoval loni sousedovi
Když jsem byl mladej a dělal si chodník doma tak jsem to dost odfláknul a za pár let se mi to brutálně rozjelo :roll: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Covaxin: WHO approves India Covid vaccine for emergency use
Napriek dnešnému schváleniu Covaxinu WHO, Ocugen celý obchodný deň klesá. Špekulácie vyprchali. Niet sa čomu diviť. Cena za posledný mesiac vzrástla 90%.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
kato napsal
Hele moc to zabetonovaný nemáš.To se ti časem rozjede

Nestras :-D Padlo tam cca 10 kolecek. Se to nezda ale jsou do pulky, vim ze jsem si mohl udelat bedneni a utopit je do 3/4 ale tohle musi vydrzet i bombardovani.


Podľa fotky môže byť, bežné používanie a pokiaľ cesta/chodník bude dostatočne vysoko vysypaná "mladého" :D to prežije... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
hele i sterk pod zamkovku jsem odflaknul tam kde mi to udusali zabou pro jerab a z polovicky toho neudusanyho. Jen tak solich 5cm. Jeste to teda umlatim zabou i s tim sterkem, nechci to zase stahovat a bagrovat XD to je porad, neco udelam, pak to zase musim rozdelat a udelat jinak, travnik jsem taky delal na dvakrat a na jare asi budu delat po treti. :-/
Registrovaný uživatel
Komar, dom je ako "perpétum mobile" stále na niečo pracuješ, alebo opravuješ, doplňuješ a znova v opačnom garde...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dřív jsem všechno flákal a pak toho litoval
Dnes už dělám radši pomalejc ale pořádně :-)
Jestli po dlažbě nebudeš jezdit autem tak se moc nepropadne,jen trochu :D
Registrovaný uživatel
Aj v USA motivujú na očkovanie.. :roll:
....Ku kreatívnejším odmenám patrilo napríklad aj rozdávanie lístkov do zábavného parku Six Flags vo vybraných miestach v štáte Kalifornia a každý kto sa medzi 27. májom a 18. júlom nechal zaočkovať, tam dostal aj 50 dolárovú odmenu. V Západnej Virgínii mohli zaočkovaní vyhrať poľovnícke preukazy či pušky...
To zas bude streľby v nákupných centrách.. :P
-s-
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Covaxin: WHO approves India Covid vaccine for emergency use
Napriek dnešnému schváleniu Covaxinu WHO, Ocugen celý obchodný deň klesá. Špekulácie vyprchali. Niet sa čomu diviť. Cena za posledný mesiac vzrástla 90%.


nojo, je to zklamání. ale už z premarketu a openu se dalo usuzovat, že to neklapne. rezistence nedokázali zdolat a cenovou hladinu udržet. padá jak švestka, ale myslím, že ještě jeden pokus o zdolání bude. a pak 20+, ale to asi až po schválení v canade/usa. poočku budu dál sledovat
Moderátor
Už mi to leze na palici.. :x
Dvě a půl hodiny boje.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
ferovyobchodnik napsal
No nic, to zase byli nervy, přikoupena Sava při poklesu... Uf. Asi s tím zase na půl roku seknu :-D

Cassava Sciences, Inc. (SAVA) - EBIDTA
=========================
2016 -14,9M USD
2017 -11,9M USD
2018 - 6,6M USD
2019 - 9,6M USD
2020 -11,0M USD
1.polrok 2021 -10,1M USD !!!

Short Interest = 9,42M / % of Float Shorted = 25,25%

Skús mi povedať aspoň jediný argument, prečo si tento shit kupoval "pri poklese". Je to podnik pred krachom, ktorý bezpečne spaľuje vlastný kapitál, a preto každý 1/4 rok emituje nové akcie, aby pokrývali nové a nové straty. Ja by som išiel short.


ale ty se díváš na úplně jiné čísla jak já... když to hodně zjednoduším, pokud jsem schopen držet dobře svůj riskmng. (což je pro mě to nejhorší), tak tohle ani nemusím sledovat.
jak už jsem psal, kupoval jsem při dobré cenové hladině a momentu, pak to šlo dle mé strategie a dnes jsem ho koupil ve standardní swingu - a měl velké štěstí při výstřelu na 62 (cca 5 minut velký objem - prodal jsem velkou část při 60).
takže těch důvodů je fakt hodně, ale jsou úplně jiné, než sleduješ ty
Moderátor
https://www.irozhlas.cz/veda-technologie/historie/komunisticky-rezim-kolektivizace-akce-kulak-zemedelstvi-statek-majetek_2111011603_aur
Registrovaný uživatel
Zeman je zpět. Opustil jip 🤣
Moderátor
kato napsal
Zeman je zpět. Opustil jip 🤣

To je dobře nebo špatně? 🤷🏻‍♂️
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
kato napsal
Zeman je zpět. Opustil jip 🤣

To je dobře nebo špatně? 🤷🏻‍♂️

Především to vůbec nic neznamená, všechny přístroje stěhovali s ním.
Registrovaný uživatel
Že na tu Sava prodal .. nojo, klasika :-D
Registrovaný uživatel
https://zpravy.magazinplus.cz/3089-pocetnejsi-vladou-chceme-setrit-penize-rika-marketa-adamova-pekarova.html

"Přibýt má hned trojice ministrů, a to pro vědu, výzkum a inovace, pro legislativu a pro Evropskou unii."

Tak to vypadá, že Andrejko ještě bude chybět lidem, co ho momentálně nenávidí. Protože potenciálně to koaličani zkoní ještě víc než on :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
https://zena.aktualne.cz/celebrity/reziser-daniel-spinar-z-narodniho-divadla-ceka-ho-tranzice/r~ab2c1bde3d4911ec878fac1f6b220ee8/
Citovat
"Nic mě ale nezastaví v tom, abych se cítil konečně správně," dodal režisér, který poděkoval za podporu rodině a nejbližším a také iniciativě #nemusíštovydržet. "Bez těchto odvážných studentů by mi celé sebepřijetí trvalo mnohem déle."

Taky bych se chtěl cítit konečně správně!!

Jinak doufám, aby to bylo fér a spravedlivé, že to celé bude hrazeno z veřejného pojištění, tedy, že mu na to všichni přispějeme, protože ON má právo být šťastný, na ostatních (na nás) nesejde.
Registrovaný uživatel
Komentátora Miroslava Macka zaujal hlavně fakt, že by se lídr Pirátů Ivan Bartoš měl stát ministrem pro místní rozvoj a digitalizaci. „Zní to pěkně, ale domyslel někdo, jakou bude mít zkratku?“
MMRD :P
Moderátor
Macek je zrovna ten, co by měl držet hubu a nevylézat z kanálu.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
https://zena.aktualne.cz/celebrity/reziser-daniel-spinar-z-narodniho-divadla-ceka-ho-tranzice/r~ab2c1bde3d4911ec878fac1f6b220ee8/
Citovat
"Nic mě ale nezastaví v tom, abych se cítil konečně správně," dodal režisér, který poděkoval za podporu rodině a nejbližším a také iniciativě #nemusíštovydržet. "Bez těchto odvážných studentů by mi celé sebepřijetí trvalo mnohem déle."

Taky bych se chtěl cítit konečně správně!!

Jinak doufám, aby to bylo fér a spravedlivé, že to celé bude hrazeno z veřejného pojištění, tedy, že mu na to všichni přispějeme, protože ON má
právo být šťastný, na ostatních (na nás) nesejde.

https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/na-slovensku-nema-pacient-s-rakovinou-pristup-k-65-percentam-liekov-upozornuje-europoslankyna-duris-nicholsonova/
Moderátor
Ještě den a je to tam.. 8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
„Zní to pěkně, ale domyslel někdo, jakou bude mít zkratku?“
MMRD :P


To je podobné, ako keď u nás zlúčili rozhlas a televíziu, čo malo v praxi vyzerať, že Slovenský Rozhlas A Televízia. Tak to zmenili na RTVS :D
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Macek je zrovna ten, co by měl držet hubu a nevylézat z kanálu.


Bacha, keď vylezie Macek z kanála, začnú lieatať facky... :D
https://www.youtube.com/watch?v=6v5-lPl_DnI
Registrovaný uživatel
Macek je těžký pohodář. Dle svých slov chodí v létě na zahradě zásadně nahatý a nikdy nebral úplatky, protože byl v balíku i před listopadem :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
Dle svých slov chodí v létě na zahradě zásadně nahatý...


Tak to by mal zavolať Topolánkovi... :lol:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1