Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
:|
barbar napsal
Ještě den a je to tam.. 8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Držím palce... 👍✌️😉
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
vlad_dracul1989 napsal
Macek je těžký pohodář. Dle svých slov chodí v létě na zahradě zásadně nahatý a nikdy nebral úplatky, protože byl v balíku i před listopadem :D

A oženil se kvůli prachům, a jak zprivatizoval Knižní velkoobchod...
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
https://zena.aktualne.cz/celebrity/reziser-daniel-spinar-z-narodniho-divadla-ceka-ho-tranzice/r~ab2c1bde3d4911ec878fac1f6b220ee8/
Citovat
"Nic mě ale nezastaví v tom, abych se cítil konečně správně," dodal režisér, který poděkoval za podporu rodině a nejbližším a také iniciativě #nemusíštovydržet. "Bez těchto odvážných studentů by mi celé sebepřijetí trvalo mnohem déle."

Taky bych se chtěl cítit konečně správně!!

Jinak doufám, aby to bylo fér a spravedlivé, že to celé bude hrazeno z veřejného pojištění, tedy, že mu na to všichni přispějeme, protože ON má právo být šťastný, na ostatních (na nás) nesejde.


Přemýšlím kolik alkoholiků má nová játra, kuřáků nových plic či obezních nové srdce. A kolik je TS co mají po operaci.

Tak nějak mi vychází, že stávající zdravotní systém je štědřější k té první skupině obyvatel.
Registrovaný uživatel
Hmmm, momentalne ranné pitie kávy v záhrade to už nie je čo bývalo v lete.
No nejako vydržať minimálne do marca... ☹️😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Jenže u té první skupiny je to otázka života a smrti (že si to z velké části zavinili sami je jiná).
A kromě toho, na nové plíce, srdce, ... musí navíc být dárce. Pravda, obvykle nedobrovolný.

Ta druhá skupina je vyslovený kapric. Pravda, možná by to chtělo nový mozek.

A Ovar pré nové pajšl nepotřebuje.
Registrovaný uživatel
Radiátor, model rok 2022.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
gorila napsal
Přemýšlím kolik alkoholiků má nová játra, kuřáků nových plic či obezních nové srdce. A kolik je TS co mají po operaci.

Tak nějak mi vychází, že stávající zdravotní systém je štědřější k té první skupině obyvatel.

Když se ale podíváš na rozdíl mezi cenou výrobní a prodejní u cigaret a alkoholu,
zjistíš že kuřáci a opilci si to setsakra předplatili. ;)
Registrovaný uživatel
Síce len jedno, ale nakoniec dozrelo. :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
gorila napsal
Přemýšlím kolik alkoholiků má nová játra, kuřáků nových plic či obezních nové srdce. A kolik je TS co mají po operaci.

Tak nějak mi vychází, že stávající zdravotní systém je štědřější k té první skupině obyvatel.

Když se ale podíváš na rozdíl mezi cenou výrobní a prodejní u cigaret a alkoholu,
zjistíš že kuřáci a opilci si to setsakra předplatili. ;)


Pre spoločnosť fajčiar platiaci človek čo sa o zavyslakoch povedať nedá...
Myslim to je hrozba dnešnej doby. 😳😒🙄
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
turtleoverhead napsal
gorila napsal
Přemýšlím kolik alkoholiků má nová játra, kuřáků nových plic či obezních nové srdce. A kolik je TS co mají po operaci.

Tak nějak mi vychází, že stávající zdravotní systém je štědřější k té první skupině obyvatel.

Když se ale podíváš na rozdíl mezi cenou výrobní a prodejní u cigaret a alkoholu,
zjistíš že kuřáci a opilci si to setsakra předplatili. ;)

Bohatě si to vyberou na předčasných a invalidních důchodech.
Pravda, ne všichni. A ne všichni mají takovou péči jalo nejvyšší alkoholik.
------------------------
A jinak se mi dost nelíbí, že alkoholik něco zalže, ale omlouvat se za něj musí ministerstvo. (Peroutka)
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Síce len jedno, ale nakoniec dozrelo. :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Odměna za láskyplnou péči ;) blahopřeji :P
Prozradíte podrobnosti :roll:
Registrovaný uživatel
Podrobnosti z pestovania? Ok, ale asi budeš sklamaná. ;)
Aby som bol úprimný, stromček som objavil teraz v lete medzi olivovníkmi, čo sa predávajú u nás v kaštieli. Tak som ho za nekresťanské peniaze kúpil a láskyplne zasadil vedľa domu. :D Tvrdili, že to dokáže u nás dozrieť. Neveril som ale predsa.
Decká ho vraj už stačili zjesť, takže asi ani odmena sa mi neujde...
Registrovaný uživatel
A co na zimu?
Registrovaný uživatel
Vraj to v pohode vydrží, ale radšej stromček niečim obalím.
Registrovaný uživatel
https://www.pestik.cz/module/csblog/post/560-8-granatove-jablko.html#gref
;)
Registrovaný uživatel
Pani Hana Michalíková opísala pútavo, ale tak na 40% mimo mísu...
Na druhú stranu každé info, dobré info...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
A nějaké rady? Zatím nemám, ale několikrát jsem chtěla koupit..
Registrovaný uživatel
No, oproti olivovníku má omnoho živšiu zelenú farbu, dá sa tvarovať a má celé leto skutočne pekné kvietky. Väčšina ich opadala, ale jeden prežil. Možno je to tým, že bol strom tesne predtým presadený z kvetináča do zeme. Ak prežije zimu, tak určite odorúčam.
Registrovaný uživatel
Právě ta zima :evil: to je problém, protože i kdybych rostlinu nechala v květináči, tak ji nemám kde zazimovat...
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/soud-v-izraeli-zastavil-aukci-tetovaci-sady-ktera-se-pouzivala-v-osvetimi-40377152
To by určitě koupili nějací okultisté
Registrovaný uživatel
Mal by to kúpiť štát a uložiť do múzea aby sa nikdy nezabudlo na fašistické zverstvá . V tom koncentráku som bol ako mladý chalan ešte za komunistov, v živote som skrz mojej práce videl to čo normálny smrteľník neuvidí ani za 10 životov ak nežije vo vojnovej zóne ale ten koncentrák si pamätám na celý život .
Zrúdy v ľudskej koži, čo dokázali robiť ľuďom, to nesmie byť nikdy zabudnuté.
Moderátor
V podstatě,, almost,, celou noc jsem strávil nad dlouhými šachovými zápasy, bohužel první pozici jsem ve finále neuhajil..
V turnaji New Yorku jsem skončil na druhém místě... Aktuálně začíná turnaj v Dehli, kterého se s časově náročných důvodů už nezúčastním..
První foto včerejší ještě vůdčí pozice a druhé foto aktuální turnaj v Delhi s titulními výsledky minulého turnaje v New Yorku kde druhe místo obsadil Barbar s 284 body..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Blahoželám.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Barbare pěkný ;) blahopřeji
Moderátor
Princezno, Grofe díky...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1