Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Každý normálně smýšlející člověk pochopí, že s danými typy vakcíny to je a bude koloběh neustálého očkování..

No a co? Posledních deset let se každý podzim očkuju proti chřipce. Tak k tomu jednu pichuli přidám.
Ty máš Barbare výhodu že všechno víš a všemu rozumíš. Já bohužel tak vzdělaný nejsem a tak si nechám poradit. Na jednu stranu jsem si dal profesora RNDr. Jana Konvalinku, CSc. a na druhou stranu tělocvikáře Lubomíra Volného. Hádej komu víc věřím? ;)


Snad seš na tolik vzdělaný a víš, že tvé vakciny se prostřidavaj a sezónně vyvíjí a se značnou účinnosti působí po celé chřipkové sezóny víc než rok i déle , což se bohužel nedá říct o vakcině na kovid, kde se v podstatě několikrát očkuje proti jednomu typu víru vakcínou s krátkým intervalem učinku..
Moderátor
Turtlas....mimochodem

Duvěřuj, ale prověřuj... ☝️
Tady máš něco k tvým sezonnim vakcinám.. Covid-19 to je jiný kafe ;)

https://www.vakciny.net/ockovani-proti-chripce
Moderátor
Nehádejte se, nebo vás rozsadím!

Radši (oba) řekněte, kdy to očkování vysloveně není dobré. Co je kontraindikace.
Registrovaný uživatel
Barbar,nechaj ich na pokoji,2x pajcovaný sú teraz v tranze.Niektorý sa už nevedia dočkať 3-4 dávky. :D
Moderátor
Toho nenasytu, jak se nechal očkovat snad 8×, jsem tu dával?
Registrovaný uživatel
barbar napsal
:)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Tak za tohle bych si klidne platil nadstandardni pojisteni 8)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
K zamyšlení...

https://www.gloria.tv/post/z6oiTENW8bjm1p7vYMc3fe1tp

Petra vypada ze zrovna vykourila Volnyho a spolkla vsechny jeho moudra :-P
Registrovaný uživatel
Nevim co znamena virus negoval, ale zda se mi ze taky myslis ze se covidu nekdy zbavime. Co sleduji myslim ze u ockovani jde hlavne o to ze nemas tezky prubeh nemoci? Covid uz tady bude s nama naporad, stejne jako jsou chripky, tasemnice a blbost.
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
že to trvalo...
Registrovaný uživatel
To jsou nějaký důchodcovský emailový tam-tamy? Ale když to říká Milada P. tak to bude určitě pravda...
Registrovaný uživatel
Nerad už tady do vlákna vstupuju. Ale opakovaně, jak je u grofika zvykem, se jedná o naprosto smyšlenej hoax, kterej vyloučili i překladatelé, s cílem vulgárně urazit očkované lidi.
Paradoxní je rozpor, že na epidemii prokazatelně umírá právě skupina druhá, neočkovaná..

Vzhledem k citátu co má grofík v popisku, udivuje opakované postování nesmyslů, hoaxů a urážek.

Smutný, jak se tohle vlákno stalo toxický.

Koukám medo asi svůj příspěvek podporující grofíka smazal..
Ale sám sebe považuju za vola, že vůbec se takový diskuze opakovaně účastním, snažím se po sté vyvracet lži a hoaxy člověka, kterej si z toho ponaučení nevezme a dál se pokláda za centrální mozek lidstva...
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 12. 11. 2021, 11:35. »
Registrovaný uživatel
Paul , mám rád ľudí ktorý sa pýtajú a hľadajú pravdu , otázky si môže každý dať sám a vyhodnotiť to ako chce.

video z roku 2010 stačí čas od 4:00- 4:50 a potom od17:00

https://www.youtube.com/watch?v=JaF-fq2Zn7I
« Poslední úpravu provedl(a) Medo v 12. 11. 2021, 11:49. »
Registrovaný uživatel
medo -

https://www.politifact.com/factchecks/2021/oct/11/blog-posting/bill-gates-didnt-say-he-wanted-use-vaccines-reduce/

Já to pochopil tak (co říká Gates), že pokud se postaráme o nejzaostalejší obyvatelstvo, začne paradoxně (sic!) klesat počet obyvatel na zemi..třeba vymýcením nemocí pomocí vakcín(není řeč o Covid, 10 let starý video, řeč je o vakcínách co používáme běžně, proti tetanu atd atd), protože právě nemoci nutěj lidi v zaostalejch zemích plodit hodně dětí (hodně jich totíž umírá) apod.

Někdo to ovšem sestříhal a napasoval na Covid, klasická konspirace.
Chudoba a zaostalost vede k přelidnění (viz Afrika).
V tom má Gates asi pravdu a řešení to je inovátorský.
Registrovaný uživatel
Já tvrdím již roky že většina problémů dnešního světa je způsobená přelidněním.
Registrovaný uživatel
Mám radosť s osvietenosti Paula, smelik neprekvapil... 👍✌️😃
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
omg, někteří tupani nepřekvapují ať sem postnou cokoliv "chytrého"
Registrovaný uživatel
Kdeže to len pracuje Heiko von der gyknäkologischer Ehemann ? zmluvy o nákupoch slobody sú krásne schvarz . Sme predsa EKO, 50 km z Viedne do Bratislavy Urschula na lietadle ale plebs zdaníme .
Poprosím o férové vysvetlenie aby to aj dezinformovaní tupani pochopili .
Registrovaný uživatel
řeč je o vakcínách co používáme běžně, proti tetanu atd atd), protože právě nemoci nutěj lidi v zaostalejch zemích plodit hodně dětí (hodně jich totíž umírá) apod.

Aha takže když tam vymýtíme nemoci tak si budou dělat jedno max dvě děti a lidí na ze mi ubude? Tomu sám nevěříš,množit jako krysy se budou dál.Mají to tak prostě daný
Registrovaný uživatel
kato ,
je to dané evolučne- prispôsobením sa biotopu
R - rozmožovacia stratégia - rovník
K - kvalitatívna stratégia - polárny kruh
Petr Bakalář- Tabu o sociálnych vedách
Registrovaný uživatel
Nejako o zaostalom svete by som po mlčal, momentalne opticky sa zdá EÚ a USA sú na technologickej špici, žiaľ postupne ideme s kopca, memento pre našich vodcov nech je história Bagdadu, Damasku, atď...

Apropo minimálne reprodukčné č. je myslím 2,17 dieťaťa na rodinu...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Paul,treba sa pozrieť do Francúzka a inde kde majú prosperitu a aj tam sa kotia ako myši.
Registrovaný uživatel
Ještě tak najít spešl lék na Aids a Afrika praskne :D
Registrovaný uživatel
O čem se tu bavíme? Já vyvracel informace, co sem dával medo a grofik...
Ale hned se to přetočí a začne se vyvracet kde dochází k přelidnění a kde ne...

Nikomu tady obhájce dělat nebudu, Gates mě nezajímá..JEn mě unavuje ta záplava hoaxů.
Bez argumentu k původnímu příspěvku se najde zase něco jinýho.....


Mě zajímá pouze:

1) zda grofík uzná, že sem po stý dal mejlovej hoax, citaci, kterou autor nikdy v životě nikam nenapsal a která vulgárně napadá očkovaný na Covid

2) z čeho medo podezřívá Gatese, když ten pouze rozebíral snížení počtu obyvatel pomocí vakcín...(nikoliv Covidovejch, ale na běžný nemoci)
Registrovaný uživatel
Neuzná :D
To víme všichni :D
Vopičky budou dál dělat děti i kdyby čert na koze jel :D
Covid už je celkem nuda

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1