Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
dlouhé, ale dobré https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/radek-ptacek-psycholog-vychova-deti-rodice-homosexualove.A210923_100635_xman-rozhovory_wes?zdroj=top

Není psycholog jako psycholog. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Facka-sem-facka-tam-Nevadi-Deti-dnes-nemaji-zadne-povinnosti-Nic-nevydrzi-rika-detsky-psycholog-o-vychove-589959 podívej se na tohohle a pak na tohohle https://youtu.be/BjGgcCfanoY jeden by ti radil že máš děti mlátit protože jsou to slabosi a blábolit něco o "tradiční rodině" druhý tě bude učit jak je pochopit a žít v pohodové domácnosti. Jasně že "tradiční" rodina je iluze která nikdy neexistovala. To vymysleli autoritativní systémy aby mohli ovládat systém rodiny dle svých představ.
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 13. 11. 2021, 19:25. »
Registrovaný uživatel
díky, číst to asi nebudu, jen co jsem to zběžně prolítl... "Poruchy ADHD či autismus jsou dle Hermana mýtus. " no nevím jakou má kvalifikaci a praxi
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
díky, číst to asi nebudu, jen co jsem to zběžně prolítl... "Poruchy ADHD či autismus jsou dle Hermana mýtus. " no nevím jakou má kvalifikaci a praxi

Dělal pro tabákový a hazardní průmysl mimo jiné. Co chceš, myslíš že pro PL by dělal rozhovor seriózní člověk?! A takový lidí poslouchá mnoho rodičů dezolatu a vychovává další dezolaty. Naopak ten druhý, Studnička, výborný přístup, zajímavé názory dokonce jsem si od něj koupil video session protože myslím to co říká má smysl.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
medo napsal
Otravnykomar napsal
medo napsal
takže pri vyjadreniach o dezolátoch by som bol veľmi opatrný ...čas ukáže.

Viděl jsi někdy meeting Volnyho popíračů a fanoušků?! To jsou dezolati!, vypadají jako hromadný zájezd alkoholiků do zubařské ordinace.


Samozrejme , zem je plochá , je stredom vesmíru pozrite sa ako vyzerajú , na hranicu s nimi, inkvizičné plamene očisťujú , púšťanie žilou je najlepšie na všetky choroby . :roll:
Fakt úbohé , kto nemá argumenty pre diskusiu snaží sa zosmiešniť názorového oponenta :?
"viera bez vedy je slepá a veda bez viery hluchá "

To se zástavas volného fanklubu? :roll: Ta první půlka by názorove seděla přesně na jeho zastánce pár století zpět.

Nezastávam sa nikoho ale politiku som začal vnímať perestrojkou , glasnosťou a samozrejme Havlom v 1989 som bol každý večer na námestí , počúval Kryla atď , Havlov novoročný prejav , som citlivý na slovo cenzúra nech sa nazýva akokoľvek , cenzúra je typickým znakom totalitných režimov.
Havlova pluralita názorov ostala hlboko v mojom vedomí a vnímaní .
Samozrejme aj v 1989 boli názoroví oponenti dezinformátori a šíritelia imperialistických hoaxov :? aj keď..pravda je vždy uhol pohľadu .
Registrovaný uživatel
Čo také si predtavujetě pod pojmom Tradiční rodina?
Registrovaný uživatel
kato napsal
Čo také si predtavujetě pod pojmom Tradiční rodina?


Že ovláda svoj materinský jazyk, pravopis, napríklad. :P
Skús Google translator a pre istotu mi odpíš až ráno. Idem síce do roboty, ale ja si to nájdem.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
kato napsal
Čo také si predtavujetě pod pojmom Tradiční rodina?


Že ovláda svoj materinský jazyk, pravopis, napríklad. :P
Skús Google translator a pre istotu mi odpíš až ráno. Idem síce do roboty, ale ja si to nájdem.. :)
-s-


No mě zajímá co si pod tím představuje komár
Moderátor
kato napsal
Čo také si predtavujetě pod pojmom Tradiční rodina?

Tak dneska to je jasné - dva mamínci nebo dvě tatínky a s nima (jedno s kterými) nějaké genderově neujasněné ... dítě ne, to je rasistické, nebo jaké, tak snad tvorovky.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Tak dneska to je jasné - dva mamínci nebo dvě tatínky a s nima (jedno s kterými) nějaké genderově neujasněné ... dítě ne, to je rasistické, nebo jaké, tak snad tvorovky.

Ideálně pak alespoň jeden rodič by měl být tmavé pleti.
Registrovaný uživatel
Tradiční rodina je ta která funguje na principu křestanských hodnot,muž má rád ženu maj děti ,vychovaj je ...sem tam je zmydlej ,když dělaj bordel a vychovaj z nich slušný lidi,scénář podle kterýho se jede už hodně staletí..a doba pokročila ,proto jsem schopen přejmout i homo páry ...ale proboha ,všechno je to volba jednotlivce,jsou lidi kteří to nesnáší,určitě bych to nemlel do veřejnýho prostoru,blbne to lidi :D :D ;)
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
vlad_dracul1989 napsal
Volný byl každopádně dost chytrý, aby nafasoval čtyři roky královsky placené dovolené (s odstupným na konci).

Takže úplně k smíchu není :)

Skutečně tohle děla člověka chytrého? Asi ne sdílíme stejně hodnoty


Chytrost = vychcanost

Protože člověk s vysokým IQ a co hůř, morálními zásadami, může být v podstatě blb co se nechá snadno podvést, takže intelekt nerovná se chytrost.

Vlastně ty nejlepší podvody fungují na lidi s vysokým IQ a yároveň vysokým egem, protože oni by se přece nenechali nikdy podvést, neboť jsou přece tak sečtělí a světaznalí :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
Otravnykomar napsal
vlad_dracul1989 napsal
Volný byl každopádně dost chytrý, aby nafasoval čtyři roky královsky placené dovolené (s odstupným na konci).

Takže úplně k smíchu není :)

Skutečně tohle děla člověka chytrého? Asi ne sdílíme stejně hodnoty


Chytrost = vychcanost

Protože člověk s vysokým IQ a co hůř, morálními zásadami, může být v podstatě blb co se nechá snadno podvést, takže intelekt nerovná se chytrost.

Vlastně ty nejlepší podvody fungují na lidi s vysokým IQ a yároveň vysokým egem, protože oni by se přece nenechali nikdy podvést, neboť jsou přece tak sečtělí a světaznalí :D


Máš nějakou statistiku jinou než domněnky?
Registrovaný uživatel
Já vím.Mě jen zajímá co si pod tím představuje komár
Když teda svý děti vychovává podle tabulek
Registrovaný uživatel
Vlastně ty nejlepší podvody fungují na lidi s vysokým IQ a yároveň vysokým egem

Někdy to tak je. Sám jsem vyjebal s jednou egoistickou kundou ale zas tak vysoký IQ nemá,pravda :D
No ona vyjebala spíš sama se sebou,já ji v tom jenom nechal .Kousek viny na tom teda mám
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Máš nějakou statistiku jinou než domněnky?


Ty si jako myslíš, že hrdý člověk co se považuje za chytrého nahlásí s nadšením, že ho podvedli a tedy že byl idiot? Pokud to nebylo tolik, raději to zkousne, než aby přiznal že naletěl.

Je to hodně vidět v internetových podvodech, na Kickstarteru, online hrách s kasiny i na věcech, co se tváří jako kryptoměny ale nejsou (i když osobně považuju veškeré kryptoměny za podvod).
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
kato napsal
Já vím.Mě jen zajímá co si pod tím představuje komár
Když teda svý děti vychovává podle tabulek

Nevím jak jsi přišel na to že jedu podle tabulek? Až budeš mít děti pochopíš (snad) že výchova je hodně o sebevzdělávání a práci na sobě, jaký chceš mít děti, takový musíš být. Jak jsem napsal, tradiční rodina je iluze, nikdy neexistovala, jak píše ramirez, zřejmě křesťansky mustr máma táta děti, milující? Těžko, musí se k tomu přidat milenka, milenec, trošku domácího ať fyzického či psychické ho násilí, nenávist, zášť, otroctví, servilita, sem tam nějaká ta vražda, donedávna to byla chůva, kojná, prarodiče. Je to volba individuální, a až když pochopíme že člověk je tvor stejně jako všežravý tak vsesukavy bude nám hej. Protože je v podstatě jedno jestli dítě výchovava jeden rodič, dva stejný ho pohlaví, nebo celý kmen. Všechno má svý pro a proti. Jde o to jaký ten/ti lidé jsou uvnitř.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Máš nějakou statistiku jinou než domněnky?

Nepotřebuje data, on to ví protože je chytrý kluk :roll:
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
ferovyobchodnik napsal
Máš nějakou statistiku jinou než domněnky?


Ty si jako myslíš, že hrdý člověk co se považuje za chytrého nahlásí s nadšením, že ho podvedli a tedy že byl idiot? Pokud to nebylo tolik, raději to zkousne, než aby přiznal že naletěl.

Je to hodně vidět v internetových podvodech, na Kickstarteru, online hrách s kasiny i na věcech, co se tváří jako kryptoměny ale nejsou (i když osobně považuju veškeré kryptoměny za podvod).


je irelevantní co si myslím...
ale pro tebe asi co jsi myslíš, tak považuješ za fakt, ne?
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
Máš nějakou statistiku jinou než domněnky?

Nepotřebuje data, on to ví protože je chytrý kluk :roll:


žeby ho někdo podvedl? :shock:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
žeby ho někdo podvedl? :shock:


Docela mě uráží, že nikoho nenapadla opačná možnost :D

Spojení mezi statistikou podvodů a bodů IQ obětí jsem nenašel, pravda, protože to se zjevně nezkoumá, zato inteligence pachatelů ano. A ti zdaleka nebývají otitulovaní frajeři z ČVUT.

Ale stojím si za tím, že vysoké IQ, tituly, či obojí není ochrana před podvodem, stačí si zahrát karty se samýma inženýrama a máte to empiricky podložené :)
U většiny podvodů kupříkladu na Kickstarteru nebo Indiegogo stačí udělat krásné znějící projekt (třeba vzduchový deštník, technický nesmysl) a i lidi s vysokoškolským vzděláním i studenti do toho dali třebas 150 dolarů, načež se rozčilovali :P
Ale žalobu vždy podá mizivé procento. Většina se s tím evidentně smíří.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Nevím jak jsi přišel na to že jedu podle tabulek?

Tak necháváš si radit od "odborníků" Jak jsi se tady už několikrát zmiňoval si dokonce kupuješ CD nebo knihy :D no směju se ještě teď
Děti mám a jedeme tak nějak normálně.Občas mladýho seřvu když už je dost přes čáru ale jinak celkem klídek. ALe abych si do výchovy nechal od někoho kecat jako ty tak to fakt ne
Laskavě mě tady nepoučuj jestli je tradiční rodina iluze nebo ne protože o tom víš úplnou piču
Registrovaný uživatel
a až když pochopíme že člověk je tvor stejně jako všežravý tak vsesukavy bude nám hej

Je ti hej protože už ti nevadí že se ti stará kurví? :D
Tak ty jsi hodně mimo.Opět si mě o tom přesvědčil
Registrovaný uživatel
Kato Kato... Měl jsem o tobě lepší mínění...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Kato Kato... Měl jsem o tobě lepší mínění...


No ty jsi podobně přiblblých názorů :D
Někdy mi připadá že jste jedna a tatáž osoba :D
Registrovaný uživatel
No konečne mám nazbierané šípky doma, hektické obdobie za posledné desaťročie tak neskoro som nezbieral. 😒🤨
V mrazničke počkajú pokiaľ príde voľný čas na spracovanie. 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1