Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Altmann, 10-11 sú tzv ľahké vína odporúčaná konzumácia do roka, 12, 12,5 vydržia 2-3 roky, archívne vína musia mať 13,5 %alkoholu plus kvalitné uskladnenie.

Medo, Tokaj je fantastické vínko. Budúci týždeň by mala prísť zásielka 5 putnove tokajské vianočná pozornosť, mňam už sa teším. 👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Altmann:
https://www.lidovky.cz/relax/dobra-chut/ve-vine-je-stale-vice-alkoholu-francouzi-premysleji-jak-to-zarazit.A110114_110600_dobra-chut_glu
Registrovaný uživatel
ještěže pijeme suchá vína, téměř bez cukru :)
Moderátor
Pak už jenom ředit vodou.. Vinný střik☝️😄
Registrovaný uživatel
Tam kde pestujú vinnú révu skutočne od smädu pijú vinný strik, vodu používajú na umývanie... :D
Vôbec som nechcel veriť, :shock: ale je to tak.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Tam kde pestujú vinnú révu skutočne od smädu pijú vinný strik, vodu používajú na umývanie... :D
Vôbec som nechcel veriť, :shock: ale je to tak.

Někdy se umývají i tím vínem. A když se to nehodí ani na to, dá sa to Pražákom!! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
...pro komára ,kule do muškety a dvakrát Nepomuckýho jazyk a když mě to začalo bavit tak došly baterie....tak je to celej život,když mě něco baví ,vždycky se najde něco co tu krásu překazí 8) :P
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...pro komára ,kule do muškety a dvakrát Nepomuckýho jazyk a když mě to začalo bavit tak došly baterie....tak je to celej život,když mě něco baví ,vždycky se najde něco co tu krásu překazí 8) :P

Tak ten jazyk je super, jestli je alespon trosku peknej. Tak to byva no, je treba se pripravit, stesti preje pripravenym, takze nahradni tuzkovky do kapsy a pro jistotu jedny do auta do kastliku kdyby se zapomnelo :-)
Registrovaný uživatel
kato napsal
Já vím.Mě jen zajímá co si pod tím představuje komár
Když teda svý děti vychovává podle tabulek

kato môj obľúbený= fakt. Vidíš.. Ani vlastne nevieme, čo to tá tradičná rodina vlastne je. Každý, kto rodinu má, si myslí, že je tradičná tá jeho. To si myslím.
Dve mamky, otec až tretí a ešte netypicky sfarbený, to už je navyše. To sa nosí len v poslednej dobe.
-s-
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
grofik napsal
Zrejme tohto roku budem mať zber trniek "na háku"... ☹️😒🙄

Co vyrábís z trnek? Nikdy jsem nic připraveného z trnek nejedl.

Skús to začať piť :)
http://www.vinecko.6f.sk/Moj-Trnky-1x.html
-s-
Registrovaný uživatel
...už se těšim na příští tejden budu mít nablito...nabito,krásnej čas na hledání ,žádný potvory co ti otravujou život,boha už aby byl pátek :D
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Koncomesacna výzva, stale neviem či vypáliť vinovicu, alebo nastaviť na koňak???
Nemám sud od tokajskeho vína. 😪😪😪

Kamarát, "vrátivší" sa z Ameriky, páliaci váš, vám, klubový koňak, etikety si už necháte vyrobiť sami, určite poradí.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
barbar napsal
K zamyšlení...

https://www.gloria.tv/post/z6oiTENW8bjm1p7vYMc3fe1tp

:P
https://brnenska.drbna.cz/zpravy/spolecnost/22731-internetem-se-siri-protivakcinacni-video-lide-mylne-veri-ze-je-na-nem-sestra-z-brnenske-nemocnice.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=1&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=f98PPDKVnLD-202111142056&dop_id=14231974
Registrovaný uživatel
medo napsal
Pán Gróf , tokajské sme vyskúšali na rybačke v Tokaji na Latorici , kamarát nás zobral do pivnice ku nemu domov víno žlté ako slnko , sudy plesnivé - ale kráľ vín a víno kráľov , v pivnici OK po východe z pivnice to prišlo...aj na Pelješaci v HR červené vedia ale má cca 17 ampérov a vzbudzuje neočakávanými výkonmi úsmev polovičiek :mrgreen:

medo. Si mi celkom sympatický, ale... Na to "červené" si ako prišiel?
Je to grofik, dokonca s krátkym i, sám si ten nick vybral.
Pán Gróf... :roll:
-s-
Registrovaný uživatel
Želváku ta má ale krásný velký kozy :D
Registrovaný uživatel
stani napsal
grofik napsal
Koncomesacna výzva, stale neviem či vypáliť vinovicu, alebo nastaviť na koňak???
Nemám sud od tokajskeho vína. 😪😪😪

Kamarát, "vrátivší" sa z Ameriky, páliaci váš, vám, klubový koňak, etikety si už necháte vyrobiť sami, určite poradí.. :)
-s-


Máš pravdu, ale toto je môj pokus o výrobu, to bola spoločná akcia siedmich "človekov"...

Inak sa musíš strašne bezvýznamne cítiť, musím ti nechávať viac priestoru "byť užitočným ....... ! ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
K zamyšlení...

https://www.gloria.tv/post/z6oiTENW8bjm1p7vYMc3fe1tp

:P
https://brnenska.drbna.cz/zpravy/spolecnost/22731-internetem-se-siri-protivakcinacni-video-lide-mylne-veri-ze-je-na-nem-sestra-z-brnenske-nemocnice.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=1&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=f98PPDKVnLD-202111142056&dop_id=14231974


Pochopil jsem diky podobné informaci již včera, ale nic na tom nemění na můj názor na špatnou vakcínu v délce trvání účinnosti a také logicky navazně na špatnou strategii očkování, která nabízí nespočet proočkování, což může vést k problémům...
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Máš pravdu, ale toto je môj pokus o výrobu, to bola spoločná akcia siedmich "človekov"...

Inak sa musíš strašne bezvýznamne cítiť, musím ti nechávať viac priestoru "byť užitočným ....... ! ;)

Otázka znela, čo s tým. Netvrdím, že to nie je Tvoje.
Dík za priestor. Toho tu mám koľko chcem. Nezmažeš.
-s-
Registrovaný uživatel
Maj priestor koľko potrebuješ... ;)

Keby sa múdry ľudia nemýlili, museli by hlupáci zúfať.
Johann Wolfgang Goethe
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
No 3 roky a 11 %.., je to este vobec pitne?
Registrovaný uživatel
Asi skor nie, takze prepal a konakove cipsy by pomohli
Registrovaný uživatel
Ramires a co prosim ta nepomuckeho jazyk?
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Maj priestor koľko potrebuješ... ;)

Keby sa múdry ľudia nemýlili, museli by hlupáci zúfať.
Johann Wolfgang Goethe

Aj ten "robil" ypsilony?
-s-
Registrovaný uživatel
maros napsal
Asi skor nie, takze prepal a konakove cipsy by pomohli

Veď to mu radím.Má kamaráta, čo sa tomu venuje.
-s-
Registrovaný uživatel
Pitné je určite, zasa súťaž by určite nevyhralo, jeden rodinný príslušník nejako zabudol oznámiť čas kedy prestal chodiť do pivníc ja som to zistil pred týždňom, nechodieval som do jeho priestoru aj teraz práca zasa ostala na mňa, kua stále len dôchodcov zamestnajú... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1