Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 121 122 123 124 125 126 127 128 129 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Buď vakcínu na bázi mrtvý buňky,něco jako je proti obyč. chřipce či rakovině děl. čípku nebo nic
Asi tak barbare
Registrovaný uživatel
Díky všem, nechci nic zakriknout ale snad už jsem z nejhoršího venku. Už se mi jen blbě dýchá a jsem hodně unavenej. Ale poslední tři dny byli opravdu masakr. V noci brutal horečky, teploměr se houpal od 38C do 40C, zimnice jakou jsem nezažil a neuvěřitelná bolest kloubů a svalů. Ani zaspat to nešlo. Ted tady vedle mě vzdychá moje drahá polovička. Má to o chlup mírnější. I děti dokonce odpoledne měli teploty ale to jsou roboti, už tady zase dělají bordel a divočinu. Barbare valil jsem rybí tuk, tinkturu z rakytníku, klasika heřmánek a šipek čaje, pomeranče a další ovoce a slepičí vývar v kombinaci s cesneckou z uzeného krku. Máš recht že najíst se byla náročná mise. Ještě dnes celý den jen tousty a polévky.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
kato napsal
Buď vakcínu na bázi mrtvý buňky,něco jako je proti obyč. chřipce či rakovině děl. čípku nebo nic
Asi tak barbare


:D nejsi lékař?
Moderátor
kato napsal
Buď vakcínu na bázi mrtvý buňky,něco jako je proti obyč. chřipce či rakovině děl. čípku nebo nic
Asi tak barbare


Nečekej, nekombinuj a utíkej, nejlépe už zítra... A to myslím vážně. Kovid je pěknej prevít a pokud budeš mít smůlu chytneš někde větší virovou nálož, budeš mít co dělát se s ním poprat..
Ja mám blbou povahu, často riskuju. Ikdyž jsem možná hloupej odpůrce a to hlavně vůči sobě, covid mi dal pořádně přes hubu...
Registrovaný uživatel
kato napsal
Omikron by to asi být nemusel když má komár těžší průběh ne? Je to ještě cucák,mladej,nekouří,nepije,je hubenej jako lund.To vypadá spíš na Deltu
Já ještě očkovanej nejsem,čekám na tu od Valnevy.Abych se vůbec dočkal.Jsem pravej opak komára :D

Kato, kouřím, jsem hubenej a asi ještě mladej ale tělo jsem si huntoval dost dlouho a s vervou. Myslim že velkou roli bude hrát genetika.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Paul napsal
kato napsal
Buď vakcínu na bázi mrtvý buňky,něco jako je proti obyč. chřipce či rakovině děl. čípku nebo nic
Asi tak barbare


:D nejsi lékař?


Spíš nejsem vyplašenej. Možná. A možná dělám chybu. Kdo ví
Registrovaný uživatel
A on je někdo vyplašenej?
Registrovaný uživatel
Jo a propo, štve mě že jsem se očkovat nenechal a určitě na očkování půjdu. Modlil jsem se a modlím aby se nerozvinul zápal plic. Před Vánoci jsem měl ve studiu modelku a její přítel stejný věk jako já, skála jako barbar, silovej sportovec a byl 5 dní na kyslíku s oboustranným 25% zápalem plic. Nechci tě ovlivňovat ale zvážil bych to.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
kato napsal
Omikron by to asi být nemusel když má komár těžší průběh ne? Je to ještě cucák,mladej,nekouří,nepije,je hubenej jako lund.To vypadá spíš na Deltu
Já ještě očkovanej nejsem,čekám na tu od Valnevy.Abych se vůbec dočkal.Jsem pravej opak komára :D

Kato, kouřím, jsem hubenej a asi ještě mladej ale tělo jsem si huntoval dost dlouho a s vervou. Myslim že velkou roli bude hrát genetika.


Možná. Rodiče to měli. Otec 68 a nic mu nebylo. Vyloženě se nudil v karanténě. Matce bylo blbě 3 dny
Registrovaný uživatel
[quote=Paul]
A on je někdo vyplašenej?
[/quot jjspousta lidí[/quote=Paul]
Moderátor
Otravnykomar napsal
Díky všem, nechci nic zakriknout ale snad už jsem z nejhoršího venku. Už se mi jen blbě dýchá a jsem hodně unavenej. Ale poslední tři dny byli opravdu masakr. V noci brutal horečky, teploměr se houpal od 38C do 40C, zimnice jakou jsem nezažil a neuvěřitelná bolest kloubů a svalů. Ani zaspat to nešlo. Ted tady vedle mě vzdychá moje drahá polovička. Má to o chlup mírnější. I děti dokonce odpoledne měli teploty ale to jsou roboti, už tady zase dělají bordel a divočinu. Barbare valil jsem rybí tuk, tinkturu z rakytníku, klasika heřmánek a šipek čaje, pomeranče a další ovoce a slepičí vývar v kombinaci s cesneckou z uzeného krku. Máš recht že najíst se byla náročná mise. Ještě dnes celý den jen tousty a polévky.


Masite hovězí vyvary, dlouho povařeny ať se kousky masa rozpadaj teď hlavně železo a vitamíny hlavně Béčka, nejlépe B12.. na krvetvorbu a céčka, déčka na imunitu . Zbytečně teď nekrm tělo vlákniny..
To svinstvo ti napadne celý trávicí trakt potřebuješ dobré trávení na obnovu síly a energie denně si dávej probiotika typu aktivia a další , ani to zbytečné neprolejve litry různými čaji..
Jinak nepodceňuj stav když ti je trocha lépe, právě u té nemoci je zradný přelom, kdy se po pár dnech cítíš lépe a pak může přijít kolaps, což se stalo i mě a znovu si tím prochaziš...
Je to svinstvo o tom žádná..
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 10. 1. 2022, 20:41. »
Registrovaný uživatel
kato napsal
[quote=Paul]
A on je někdo vyplašenej?
[/quot jjspousta lidí


Tak se nechte očkovat a máte klid. Jednoduchý.[/quote=kato]
Registrovaný uživatel
Paul napsal
kato napsal
[quote=Paul]
A on je někdo vyplašenej?
[/quot jjspousta lidí


Tak se nechte očkovat a máte klid. Jednoduchý.


Já nemluvil o sobě když jsem psal že je spousta lidí vyplašených[/quote=Paul]
Registrovaný uživatel
Myslím genetika a šťastie je dôležité pri covide, priateľ mal tri vakcíny v sebe tak ťažký priebeh mal, plus lekár nechcel ho napojiť na kyslík, lebo má už 66 rokov..., ale po metodickom usmernení 😊 zmenil názor.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
kato napsal
Buď vakcínu na bázi mrtvý buňky,něco jako je proti obyč. chřipce či rakovině děl. čípku nebo nic
Asi tak barbare


Nečekej, nekombinuj a utíkej, nejlépe už zítra... A to myslím vážně. Kovid je pěknej prevít a pokud budeš mít smůlu chytneš někde větší virovou nálož, budeš mít co dělát se s ním poprat..
Ja mám blbou povahu, často riskuju. Ikdyž jsem možná hloupej odpůrce a to hlavně vůči sobě, covid mi dal pořádně přes hubu...


Tyjo. taková reflexe. Respekt
Registrovaný uživatel
Kato zrejme má záujem o klasickú vektorovú vakcínu, žiaľ ešte nemajú vychytané všetky "muchy", možno o rok, dva to bude lepšie... :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Kato zrejme má záujem o klasickú vektorovú vakcínu, žiaľ ešte nemajú vychytané všetky "muchy", možno o rok, dva to bude lepšie... :roll:


A která má vychytaný mouchy :roll:?
Registrovaný uživatel
Žiaľ zatiaľ ani jedna, ale sú lepšie a horšie konfigurované vakcíny. Čiže mimo siláckych rečí o slobode najskôr po jednej, potom druhej a ôsmej dávke vedia zodpovedne povedať veľké guľové lobogo...
Jedna značka má dosah už na cca 4 500 modifikácií...
To chce čas!!!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Epitaf

"To chce čas, počám deset let na vyzkoušenou vakcínu."

:D
Registrovaný uživatel
Nemusíš, podľa toho čo píšeš si súčasť experimentu.
Počkáme my čo máme silnejšiu nervovú sústavu a niečo o tom tušíme... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Nemusíš, podľa toho čo píšeš si súčasť experimentu.
Počkáme my čo máme silnejšiu nervovú sústavu a niečo o tom tušíme... :D

Počkej, a ten experiment je covid nebo očkování? Nebo oboje? Snad tady na nás reptiliani nehrajou nějakou habaduru a co na to Jan Tleskač? A co na to Kuba? Tam už očkují dvouletý děti
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 10. 1. 2022, 22:58. »
Registrovaný uživatel
:|
Otravnykomar napsal
grofik napsal
Nemusíš, podľa toho čo píšeš si súčasť experimentu.
Počkáme my čo máme silnejšiu nervovú sústavu a niečo o tom tušíme... :D

Počkej, a ten experiment je covid nebo očkování? Nebo oboje? Snad tady na nás reptiliani nehrajou nějakou habaduru a co na to Jan Tleskač? A co na to Kuba? Tam už očkují dvouletý děti


Momentálne covid je realita a ľudstvo hlavne jeho odborná časť to musí riešiť.
Neviem ospravedlňujem sa kto je Ján Tlekac. 🤔🙄
Myslím Kuba ockuje deti od 9mesiacov a údajne má 90% zaockovanost???
Technologickú pomoc mala od Číny, na oplátku Kubánci poskytli Číne medicínske know how.
Komár ja som zástanca očkovania všetkých ľudí, ale za dodržania pravidiel.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
kato napsal
Paul napsal
kato napsal
[quote=Paul]
A on je někdo vyplašenej?
[/quot jjspousta lidí


Tak se nechte očkovat a máte klid. Jednoduchý.


Já nemluvil o sobě když jsem psal že je spousta lidí vyplašených

Jsi chlapak, to se pozná. Já očkování odkládal ne proto že bych se nebál covidu ale proto že jsem se bál očkování.[/quote=kato]
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Takže kubánský model očkování se ti zamlouvá grofiku?
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
:(
Otravnykomar napsal
kato napsal
Paul napsal
kato napsal
[quote=Paul]
A on je někdo vyplašenej?
[/quot jjspousta lidí


Tak se nechte očkovat a máte klid. Jednoduchý.


Já nemluvil o sobě když jsem psal že je spousta lidí vyplašených

Jsi chlapak, to se pozná. Já očkování odkládal ne proto že bych se nebál covidu ale proto že jsem se bál očkování.


To je směšné. Bát se jehly když tady rádi takový svinstvo[/quote=Otravnykomar]

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 121 122 123 124 125 126 127 128 129 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1