Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 122 123 124 125 126 127 128 129 130 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Kaťušo jak to, že ještě nestojiš někde frontu na očkování.. :)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Kaťušo jak to, že ještě nestojiš někde frontu na očkování.. :)

Možná ti tady odpoví někdo za mě ;) :D
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Takže kubánský model očkování se ti zamlouvá grofiku?


Komár, cece to je otázka.
Mne je skôr ľúto, pokiaľ Kuba o vývoji vakcín vedela veľké guľové ČSSR vo svete bol pojem a teraz majú vyvinutu myslím už tretiu vakcínu geneticky nastavenú na homo sapiens erektus svojej krajiny...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Kuba , mnohí z Vás poznajú niekoho kto má cukrovku, mnohým starším ľuďom amputovali časť dolných končatín, viac tu :

https://www.webnoviny.sk/tag/kubansky-liek-heberprot-p/

https://regiony.zoznam.sk/ministerka-kalavska-stopla-kubansky-liek-ktory-bol-doteraz-povazovany-za-zazrak-uz-nim-liecili-stovku-chorych/
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Otravnykomar napsal
Takže kubánský model očkování se ti zamlouvá grofiku?


Komár, cece to je otázka.
Mne je skôr ľúto, pokiaľ Kuba o vývoji vakcín vedela veľké guľové ČSSR vo svete bol pojem a teraz majú vyvinutu myslím už tretiu vakcínu geneticky nastavenú na homo sapiens erektus svojej krajiny...

Viď?! Taková jednoduchá otázka a ty jsi na ni stejně nedokázal odpovědět. :roll:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
kato napsal
Jsi chlapak, to se pozná. Já očkování odkládal ne proto že bych se nebál covidu ale proto že jsem se bál očkování.


To je směšné. Bát se jehly když tady rádi takový svinstvo

Občas mi to tady přijde jako v blázinci. Přeci ti musí být jasný že jsem se nebál jehly ale možných nežádoucích účinků a rizik. :roll:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
kato napsal
Jsi chlapak, to se pozná. Já očkování odkládal ne proto že bych se nebál covidu ale proto že jsem se bál očkování.


To je směšné. Bát se jehly když tady rádi takový svinstvo

Občas mi to tady přijde jako v blázinci. Přeci ti musí být jasný že jsem se nebál jehly ale možných nežádoucích účinků a rizik. :roll:

A teď už se nebojis? Nech si změřit protilátky a kdyz jich bdes mít dost tak se na očkování zatím vyser
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
grofik napsal
Otravnykomar napsal
Takže kubánský model očkování se ti zamlouvá grofiku?


Komár, cece to je otázka.
Mne je skôr ľúto, pokiaľ Kuba o vývoji vakcín vedela veľké guľové ČSSR vo svete bol pojem a teraz majú vyvinutu myslím už tretiu vakcínu geneticky nastavenú na homo sapiens erektus svojej krajiny...

Viď?! Taková jednoduchá otázka a ty jsi na ni stejně nedokázal odpovědět. :roll:


😳😳😳 Odpovedal som, žiaľ nepoznáš súvislosti ani históriu Československej vakcinacnej stratégie o svetových prvenstvach sa na mienkotvornych weboch nehovorí, nakoniec verím. nemal si dôvod.
Čiže dnešná doba priniesla technickú revolúciu pre vás, bloger, politológ, mimovladkar a pre so ku, operátor výroby... 👍✌️
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Grófik v poslednej vete si zabil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: spomenul som si ako po 1989 dosť ľahkých dev odišlo pracovať na západ, káždá hovorila že robí "managerku" ešte neboli mob. telefóny odišla aj kamarátová suseda do It nemali doma tel. a dala tel. na suseda , volal jej "nadriadený" na pevnú linku predstavil sa "pasák" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Grfik a ešte si zabudol na tieto vymoženosti svetlých zajtrajškov.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=vzBgFgCJSoM
Registrovaný uživatel
😂😂😂Zuzi, 😃 zrejme budúce vojsko únie čo naučí rusov poriadku a dá im na bendzo. 👍🤭
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Však ten děda v podvazcích je vaše generace...Tak o čem tu točíte? :shock:
Registrovaný uživatel
Paul ani náhodou, zástava vlajkonosiča v čele priestoru je žlto-modrá takže je jasné aká je to jednotka :P , oddiel služobnej kynológie je tiež jasný, prihlášky ešte prijímajú :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Však ten děda v podvazcích je vaše generace...Tak o čem tu točíte? :shock:

:lol: :lol: trefa
Registrovaný uživatel
Pravda, dedo je naša generácia, malá pripomienka neviem o tom, žeby sme mali morské hranice. 😳😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Na obojkoch je vedená progresívna časť stáda pardón svorky, aké symbolické :P
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Otravnykomar napsal
grofik napsal
Otravnykomar napsal
Takže kubánský model očkování se ti zamlouvá grofiku?


Komár, cece to je otázka.
Mne je skôr ľúto, pokiaľ Kuba o vývoji vakcín vedela veľké guľové ČSSR vo svete bol pojem a teraz majú vyvinutu myslím už tretiu vakcínu geneticky nastavenú na homo sapiens erektus svojej krajiny...

Viď?! Taková jednoduchá otázka a ty jsi na ni stejně nedokázal odpovědět. :roll:


😳😳😳 Odpovedal som, žiaľ nepoznáš súvislosti ani históriu Československej vakcinacnej stratégie o svetových prvenstvach sa na mienkotvornych weboch nehovorí, nakoniec verím. nemal si dôvod.
Čiže dnešná doba priniesla technickú revolúciu pre vás, bloger, politológ, mimovladkar a pre so ku, operátor výroby... 👍✌️

Tak znovu i pro soudruha ktery je vidno kovaný v taktice uhýbání, ohýbání, lhaní a napadání, nemáš ty důstojnickou školu rozvědky? Politruku.
Vyhovuje ti kubánský vakcinacni model? Ano/Ne
Pokud ti tvoje zaryta výchova nedovoluje odpovědět jasně a stručně jedním slovem, neodpovidej vůbec. Jsme v 21stoleti bože. My se za svoje názory nestydime a neskrývame je za vyhýbave odpovědi.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
medo napsal
Na obojkoch je vedená progresívna časť stáda pardón svorky, aké symbolické :P


Podle čeho jsi poznal progresivitu? Ty budeš asi switch že? :-P
Registrovaný uživatel
Medo, Zuzi, Grofik, ještě vám k tomu chybí turtle, i když ten má jistý nadhled, občas, hádám vás věkový průměr bude 60+ mrzí mě že jste museli žít v takovy době která z vás vychovala ustrašený dedouse co se boji všeho nového a cizího a umí ze sebe dát jen jedy jako zášť, nenávist a strach.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
medo napsal
Na obojkoch je vedená progresívna časť stáda pardón svorky, aké symbolické :P


Podle čeho jsi poznal progresivitu? Ty budeš asi switch že? :-P

On ti ještě neřekl že jde na tom obojku. :twisted:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Nie sú vyhybave odpovede, ale majú v rozvitej podobe veľmi veľa premenných...
Ja nemôžem ani nemám záujem, silu ani chuť odpovedať na tak zložitú otázku. Môžem však podľa stupnujucej impertinencii hádať, že v tvojom prípade vírus je na vyššej úrovni ako včera, možno zatiaľ len skryte...
Mne tu nevypravaj o tvojich vlhkých snoch. 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Medo, Zuzi, Grofik, ještě vám k tomu chybí turtle, i když ten má jistý nadhled, občas, hádám vás věkový průměr bude 60+ mrzí mě že jste museli žít v takovy době která z vás vychovala ustrašený dedouse co se boji všeho nového a cizího a umí ze sebe dát jen jedy jako zášť, nenávist a strach.


Přitom ten medo bude asi hodně chytrý kluk... Výchova a život v systému dělá své, mužem být rádi, že jsme prošli obojím a můžeme vybírat
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
medo napsal
Na obojkoch je vedená progresívna časť stáda pardón svorky, aké symbolické :P


Podle čeho jsi poznal progresivitu? Ty budeš asi switch že? :-P


Podriadili sa, nechajú sa viesť :mrgreen:

Úplne preberajú pokyny vodcu čo sa prejavovalo v každom hist. odbobí
napr. -preberaním germ. výrazov počas II.sv.vojny :roll:
-po komunistickom prevrate ruských :roll:
- teraz zase anglických :roll: :P
V našom spoločnom spoločnom štáte som prežil XX ;)
Registrovaný uživatel
hovorí za všetko. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 122 123 124 125 126 127 128 129 130 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1