Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 125 126 127 128 129 130 131 132 133 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Hergot tady se zase protačej adminovi hodiny :mrgreen: s 3208 příspěvky v čerstvě založený tlachárně 14.10 2021,pomalu ani né 3 měsíce.. Docela chápu proč se tolik sekala stará tlachárna, praskla ve švech nepřetržitymi dokola se omilejicimi spory.. :)

Musím uznat ačkoliv Paula i komára mám rád, jistě prominou, ale Elsky, Grof, Medo maj zatraceně pravdu...nedá se nesouhlasít..


Pravda bude někde uprostřed.Jak s oblibou říká náš generální ředitel a inženýr v jedný osobě :D
Moderátor
kato napsal
barbar napsal
Hergot tady se zase protačej adminovi hodiny :mrgreen: s 3208 příspěvky v čerstvě založený tlachárně 14.10 2021,pomalu ani né 3 měsíce.. Docela chápu proč se tolik sekala stará tlachárna, praskla ve švech nepřetržitymi dokola se omilejicimi spory.. :)

Musím uznat ačkoliv Paula i komára mám rád, jistě prominou, ale Elsky, Grof, Medo maj zatraceně pravdu...nedá se nesouhlasít..


Pravda bude někde uprostřed.Jak s oblibou říká náš generální ředitel a inženýr v jedný osobě :D


Pravda bude někde na dně lahve vína... :)
Registrovaný uživatel
kato napsal
barbar napsal
Hergot tady se zase protačej adminovi hodiny :mrgreen: s 3208 příspěvky v čerstvě založený tlachárně 14.10 2021,pomalu ani né 3 měsíce.. Docela chápu proč se tolik sekala stará tlachárna, praskla ve švech nepřetržitymi dokola se omilejicimi spory.. :)

Musím uznat ačkoliv Paula i komára mám rád, jistě prominou, ale Elsky, Grof, Medo maj zatraceně pravdu...nedá se nesouhlasít..


Pravda bude někde uprostřed.Jak s oblibou říká náš generální ředitel a inženýr v jedný osobě :D


Ako hovoríš, existuje Tvoja pravda, Moja pravda, nakoniec objektívna pravda. 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Brrrrr, dnes ráno je dobrá zima, ale na druhú stranu slniečko. 👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Medo má pravdu, trochu se zamyslete jinak jste směšní.
Dnes jsem byl v šoku, pěkná mladá paní mně přidržela dveře abch mohl vyjít z kliniky. No pravda viděla starého dědu s hůlkou.Minulý týden jsem se díval na archeologický pořad, až sem dorazila feminizace. Mrtvý bojovník, který je v hrobě 3000 let není bojovník je to žena. Náčelníci kmenů většinou byli ženy a tak to pokračovalo. Vydržel jsem u toho neb tolik blbostí v jednom pořadu neuvidíte. Malby na stěnách jeskyň je práce jen žen. Poznali to dle otisku dlaně. Umění železa to je práce žen, které to naučili muže kmenů, kam se vdali. On ten život od začátku je nějak podivný.
_______________
Registrovaný uživatel
Ešte niekoľko podobných výskumných výprav a "vedci" dôjdu k záveru, že Adam bola žena. 😂
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Bohužel, to ne přesně, ale ty krásné sochy jsou přece ženy a mám ze krasavice. Merklová ta našče kráska se mi libí když promluví, z té měli pan profesor si i užitek.
_______________
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
elsky napsal
No a co je to svoboda? Měl jsem učitele angličtiny, mladého kluka z Jihoafrické republiky, a ten říkal: Tady u vás je to úžasný, můžu sednout na vlak a jet kam chci! Byl z toho úplně nadšenej.

A) Tam nemají vlaky?
B) Nebo proč? Segregace už přece nepanuje a největší mafián Krejčíř sedí v base a chce domů!


Úřední ne, ale ta přirozená samozřejmě ano. Jmenoval vlaky a takové ty sedmimístné dodávky, co tam slouží jako taxi. Prostě tím jezdí černoši a běloch by si jízdenku samozřejmě koupil a jízdu nějak přežil, ale nedělá to.

Loni při lockdownu jsem si zvyknul na delší procházky po městě a během nich objevil nové hospody. Slíbil jsem si, že až je otevřou, navštívím je a ochutnám v každé z nich pivo. Restauraci Šumava jsem ale letos srabácky nedal, vlezl jsem tam, zjistil, že je cikánská, otočil se.. :)
Registrovaný uživatel
Svět jde do sraček ale to tuna ti naši mladí třicátníci bohužel nevidí.Časem na to přijdou ale aby nebylo pozdě,pro ně :-)
Registrovaný uživatel
kato napsal
Svět jde do sraček ale to tuna ti naši mladí třicátníci bohužel nevidí.Časem na to přijdou ale aby nebylo pozdě,pro ně :-)


Tak tak, akorát to trvá již nějakých řekněme 5000 let...
Registrovaný uživatel
..jo,jo třicátníci to neviděj...za humny je drak :D ;)
Registrovaný uživatel
grofik napsal
kato napsal
barbar napsal
Hergot tady se zase protačej adminovi hodiny :mrgreen: s 3208 příspěvky v čerstvě založený tlachárně 14.10 2021,pomalu ani né 3 měsíce.. Docela chápu proč se tolik sekala stará tlachárna, praskla ve švech nepřetržitymi dokola se omilejicimi spory.. :)

Musím uznat ačkoliv Paula i komára mám rád, jistě prominou, ale Elsky, Grof, Medo maj zatraceně pravdu...nedá se nesouhlasít..


Pravda bude někde uprostřed.Jak s oblibou říká náš generální ředitel a inženýr v jedný osobě :D


Ako hovoríš, existuje Tvoja pravda, Moja pravda, nakoniec objektívna pravda. 😊


Jen s malou nepřesnosti, že žádná objektivní pravda neexistuje. Max. fakta.
Registrovaný uživatel
ramires napsal
..jo,jo třicátníci to neviděj...za humny je drak :D ;)


Kdyby mi už bylo 40, tak prozřu
Registrovaný uživatel
Pozor, elsky psal že čtyřicátníci jsou močky vychovaný mobilama. Kato si to předělal na třicátníky.
Prostě každej to předělá na mladší generaci, než je on sám.
Ta jeho generace byla samozřejmě geniální, takovej grofik zažil válku a hlad. (Na Slovensku zřejmě probíhal nějakej konflikt i po ww2)
Registrovaný uživatel
No tak prozřu v 50!, No...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
No tak prozřu v 50!, No...


To už můžeš teď. Nevim kolik ti je, ale jestli jsi třicátník, můžeš tu za kejvání rady moudrých vyhlásit, že dnešní generace dvacátníků jsou neschopní joudové, jen seděj u počítačů, samá sociální síť, mamánci, nechtěj bránit vlast a dokoce používaj voňavku!
:D
Registrovaný uživatel
https://newsbox.cz/zpravy/ivermektin-lek-ktery-poblaznil-cechy-natolik-ze-jim-hrozi-i-vezeni-zasadil-policek-dezinformatorum-niv245ey?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=XlD1jKtDhEE-202201121020&dop_id=14828663

hm i výrobce ivermektin na kovida nedoporučuje, co na to místní lékaři? :mrgreen:
To, že tam má podíl i Gates je perlička :mrgreen:
Takže Gates pomocí ivermektinu očipoval všechny antivaxery, to je gól :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Pozor, elsky psal že čtyřicátníci jsou močky vychovaný mobilama. Kato si to předělal na třicátníky.
Prostě každej to předělá na mladší generaci, než je on sám.
Ta jeho generace byla samozřejmě geniální, takovej grofik zažil válku a hlad. (Na Slovensku zřejmě probíhal nějakej konflikt i po ww2)


Jo, asi máš částečně pravdu, ale já jsem to teď sledoval hodně zblízka. Jak odcházeli ze života vesničtí tvrďáci z generace nade mnou, ve srovnání např. s mým synem a jeho kamarády z VŠ. Nejsou špatní, ale bránit se neumí a ani to umět nechtějí.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Pozor, elsky psal že čtyřicátníci jsou močky vychovaný mobilama. Kato si to předělal na třicátníky.
Prostě každej to předělá na mladší generaci, než je on sám.
Ta jeho generace byla samozřejmě geniální, takovej grofik zažil válku a hlad. (Na Slovensku zřejmě probíhal nějakej konflikt i po ww2)


No konečně někdo kdo souhlasí 🙂
Registrovaný uživatel
Měli byste myslet na svoje děti kluci 😉
Registrovaný uživatel
:?

Paul napsal
https://newsbox.cz/zpravy/ivermektin-lek-ktery-poblaznil-cechy-natolik-ze-jim-hrozi-i-vezeni-zasadil-policek-dezinformatorum-niv245ey?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=XlD1jKtDhEE-202201121020&dop_id=14828663

hm i výrobce ivermektin na kovida nedoporučuje, co na to místní lékaři? :mrgreen:
To, že tam má podíl i Gates je perlička :mrgreen:
Takže Gates pomocí ivermektinu očipoval všechny antivaxery, to je gól :D


Furt tě baví tohle číst :lol:?
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
No tak prozřu v 50!, No...


V 50ti budeš mluvit jako já ;)
A možná ještě dřív protože jses chytrej kluk 🙂
Registrovaný uživatel
Ono to bylo už v tom filmu z první republiky, kdy starej profesor řka jak je ta nová generace nevychovaná a hrozná.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Ono to bylo už v tom filmu z první republiky, kdy starej profesor řka jak je ta nová generace nevychovaná a hrozná.

Jistě tak to bylo, je a bude 🙂
Registrovaný uživatel
elsky napsal
Paul napsal
Pozor, elsky psal že čtyřicátníci jsou močky vychovaný mobilama. Kato si to předělal na třicátníky.
Prostě každej to předělá na mladší generaci, než je on sám.
Ta jeho generace byla samozřejmě geniální, takovej grofik zažil válku a hlad. (Na Slovensku zřejmě probíhal nějakej konflikt i po ww2)


Jo, asi máš částečně pravdu, ale já jsem to teď sledoval hodně zblízka. Jak odcházeli ze života vesničtí tvrďáci z generace nade mnou, ve srovnání např. s mým synem a jeho kamarády z VŠ. Nejsou špatní, ale bránit se neumí a ani to umět nechtějí.

Ako dieťa som najradšej namiesto rozprávok počúval starých rodičov o tom ako prežili vojnu aká bola bieda, ako si cenili a mali vždy zásoby potravín a vecí potrebných pre život kde obyčajné mydlo, sviečky, kus slaniny a múky malo cenu zlata... trochu pokory .
Dnes pre niektorých ľudí vypnutie el. znamená koniec sveta, niektoré deti dnes hľadajú návod na internete ako založiť oheň, nevedia si opiecť ani slaninu.
Na rybách pri mori mi povedalo susedové dieťa prečo na háčik dávam rybku
je to živý tvor prečo tam nedám salámku alebo klobásku.
Elsky má pravdu naši starí rodičia boli tvrdí, naši menej my sme už zhýčkaní realita je taká, že včerajšiu veternú mrazivú noc kde bolo -10C by v prírode 90% z nás neprežilo.
« Poslední úpravu provedl(a) Medo v 12. 1. 2022, 12:13. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 125 126 127 128 129 130 131 132 133 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1