Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 133 134 135 136 137 138 139 140 141 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Díky za pomoc, již se neperu, nemám na to sílu a dec.Ale potěšil jste mně.Ale vždy jsem rozlišoval mezi německým či rakouským faleristou.
_______________
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
...dokument sociální dilema,..


Malo by sa to povinne púšťať v rámci občianskej náuky.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Otravnykomar napsal
...dokument sociální dilema,..


Malo by sa to povinne púšťať v rámci občianskej náuky.

To je pravda a nejen tento. Bohuzel školství je pořád doba temná ale s tím jak hodně lide tráví čas v online světě by se v něm měli naučit žít a porozumět. Život nás tisíce let učí že když strcime ruku krokodýlovi do pusy, může to mít nějaké důsledky. Ale s rychlým nástupem virtuálního světa lidi nechápou že každý kliknutí ma taky svoje důsledky.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
No v rámci objektivity, byl Daliborek hranej dokument se scénářem. Jako pobavilo, to jo..
Ale..
Naivní kluk trochu zneužitej Klusákem... Nebyl zarytej nácek nebo "vlastenec nacionalista"...

Jsou tu horší nátury než Daliborek, s ním by se totiž pracovat dalo.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
No v rámci objektivity, byl Daliborek hranej dokument se scénářem. Jako pobavilo, to jo..
Ale..
Naivní kluk trochu zneužitej Klusákem... Nebyl zarytej nácek nebo "vlastenec nacionalista"...

Jsou tu horší nátury než Daliborek, s ním by se totiž pracovat dalo.

Paule díky za upřesnění, nevím kolik byl scénář, kolik realita. Každopádně byl taky pěkně pomatený. A vidíš co tady tvrdí Drákula, ostuda a on se tím ještě prezentuje on-line.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
A proč by mělo vadit, že budu na straně Čecha už z principu? Opravdu si někdo myslí, že třeba Vlám nepodpoří Vláma ve sporu s Valoncem už jen z principu?

Ale to nevadí, já vám to odpouštím a budu na vaší straně v jakémkoli sporu s cizincem ať to chcete nebo ne ;)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
komár
On se k tomu sám někde vyjadřoval (Dalibor Krupička), že se jelo dle scénáře...
Což už samo o sobě vylučuje dokument, Klusák rád takhle mystifikuje.

Legendární video "obušek", starý asi 15 let si pamatuju..tomu jsem se tenkrát nasmál, ale šlo vidět, že to přihrává..asi k tomu trochu tíhnul, Klusák to nafoukl.
Pravej nácek by tohle netočil, ti dobře vědí, jaký flastry jim hrozej za propagaci atd.

https://www.youtube.com/watch?v=XpNuvP_h7ps
tady se k tomu vyjadřuje..
Registrovaný uživatel
Vlado: Ok, budem si ako cudzinec dávať v Brne pozor.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
On se k tomu sám někde vyjadřoval (Dalibor Krupička), že se jelo dle scénáře...


Ak to vedel, tak v tom prípade to bude blb na druhú.
Registrovaný uživatel
Otravnýkomár ,

FB som zrušil už pred 15 rokmi ŠTB by tu úradovalo dodnes keby mali k dispozícii také nástroje.
Mám ozajstných priateľov nie FB pseudokamarátov stáda do dobrého počasia.
Od detstva sa angažujem v ochrane prírody ale aj jej aktívnemu využitiu v rámci mantinelov trvalo udržateľnej rovnováhy, to nemá nič spoločného zo sociálnym inžinierstvom nahulených diletantov od PC ktorí nerozpoznajú somára od komára a ich neomarxistickému extrémizmu odtrhnutému od reality.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Paul napsal
On se k tomu sám někde vyjadřoval (Dalibor Krupička), že se jelo dle scénáře...


Ak to vedel, tak v tom prípade to bude blb na druhú.


Působí naivně, jako kluk z vesnice, kterýho prostě přechcal velkej svět. Udělal ze sebe vola za pár korun...
Co jsem pochopil, tak mu Klusák řekl, že je to hranej film (dokudrama, nebo jak se tomu dnes řéká) a Klusák to pak produkoval jako dokument.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 21. 1. 2022, 14:02. »
Registrovaný uživatel
Není možná. Zima je tu 😲😁👍

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak šup do bazéna :P
Registrovaný uživatel
:(
sigur napsal
vlad_dracul1989 napsal
...dejme tomu že jste někomu dali pěstí, tak vás jako svědek podpořím už z principu a budu raději předpokládat, že si o to ten cizák říkal :)


Nácek jak Brno.


Neser :-D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Vlado: Ok, budem si ako cudzinec dávať v Brne pozor.


Já vlastně taky :-D jen aby to rozeznal chudák
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
sigur napsal
Otravnykomar napsal
...dokument sociální dilema,..


Malo by sa to povinne púšťať v rámci občianskej náuky.

To je pravda a nejen tento. Bohuzel školství je pořád doba temná ale s tím jak hodně lide tráví čas v online světě by se v něm měli naučit žít a porozumět. Život nás tisíce let učí že když strcime ruku krokodýlovi do pusy, může to mít nějaké důsledky. Ale s rychlým nástupem virtuálního světa lidi nechápou že každý kliknutí ma taky svoje důsledky.


Dej seznam, děti rostou a já taky určitě vše neviděl
Registrovaný uživatel
férovej, to som tam dal naschvál. ;) To mesto mám strašne rád.
Registrovaný uživatel
Sak já vím, ty jsi dobrý chlap, to se hned pozná podle Brna :-D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Sak já vím, ty jsi dobrý chlap, to se hned pozná podle Brna :-D

:shock: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
medo napsal
Otravnýkomár ,

FB som zrušil už pred 15 rokmi ŠTB by tu úradovalo dodnes keby mali k dispozícii také nástroje.
Mám ozajstných priateľov nie FB pseudokamarátov stáda do dobrého počasia.
Od detstva sa angažujem v ochrane prírody ale aj jej aktívnemu využitiu v rámci mantinelov trvalo udržateľnej rovnováhy, to nemá nič spoločného zo sociálnym inžinierstvom nahulených diletantov od PC ktorí nerozpoznajú somára od komára a ich neomarxistickému extrémizmu odtrhnutému od reality.

Neni to jen o FB, twiter, google, pinterest, reddit atd.... Mam dojem ze pro tebe zrejme budu jeden z tech neomarxistickych diletantu a at budu mit jakykoli artgument nebude to pro tebe nijak podstatny. Ale udelej neco pro sebe a mrkni na ten dokument. Je to fakt dobry. Protoze sdilenim takovychto obrazku podporujes urcite zajmy a smery lidi kteri dobre znaji, cili a zneuzivaji komercni algoritmy ktere opravdu rozdeluji, manipuluji spolecnost.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Dej seznam, děti rostou a já taky určitě vše neviděl

Posledni Attenboroughovo - Zivot na nasi planete je super, Rotten je super serial o jidle a piti, Zatoka je taky moc pekny. Sam se chystam na Pro Samu a Zeme medu, oboje je pry hodne dobry a silny. Vic si takhle z patra nevybavim. Kdyz me neco napadne jeste ti to sem poslu.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Kato napsal
Není možná. Zima je tu 😲😁👍

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Co to tam mas za krasnou zini zahradu nebo pergolu. To vypada moc pekne.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
A čo "13 minut" od Klusáka?
Registrovaný uživatel
To by som púšťal zasa povinne v autoškolách.
Registrovaný uživatel
+ povinné psychotesty ale opak sa stal pravdou ešte sa v rámci " inklúzie " testy na získanie VP zjednodušili, nevadí okresané testy sa naučí aj ..., že niekomu nehovoria nič základné fyzikálne zákony ...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 133 134 135 136 137 138 139 140 141 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1