Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 281 282 283 284 285 286 287 288 289 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
medo napsal
:mrgreen: syntetický benzín z uhlia nemci vyrábali už cez II.sv. vojnu.
https://auto.pravda.sk/doprava/clanok/631422-sok-nemecko-nepodpori-zakaz-spalovacich-motorov/



Mě to všechno připomíná jen jedinou věc.... :lol:
https://youtu.be/fti2l5d-_0U

:mrgreen: :mrgreen: Ivan Čonkin musím si to po rokoch znova pozrieť
« Poslední úpravu provedl(a) Medo v 24. 6. 2022, 8:16. »
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Pavel_III napsal
Trapas slovenské medicíny! V Bratislavě vyoperovali muži zdravé oko, o zrak přišel úplně


Pred tromi rokmi v Nitre vymenili pacientovi zdravé koleno za umelé...neskor síce aj to pokazené, ale... ;)
Ja keď som chodil k mäsiarovi s kolenami, tak prvýkrát sa ma na sále opakovane pýtali, že ktoré sa bude operavovať. Ďalšie razy som tam pre istotu prišiel vždy už s vyholeným kolenom, ktoré bolo zrovna na rade. :D


Kolik Ti těch kolen operovali? :lol:
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=IwGX0zweVxc Highlights Vladimira Soukupa, neomezeneho zdroj bizaru.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Každé dvakrát. Bolo to napiču (doslova a dopísmena) obdobie, ani mince ma vtedy moc nebavili. :evil:
Registrovaný uživatel
Osobne zastávam názor, lepšie je zbaviť sa vlády ako plynu a ropy.😳👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Každé dvakrát. Bolo to napiču (doslova a dopísmena) obdobie, ani mince ma vtedy moc nebavili. :evil:

To už je na výměnu od spodu dolů, potřeboval by jsi nějaký biomechanický protézy :mrgreen:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
K umelým kolenám to v podstate smerovalo. Na jednej strane mi doktor hrozil výmenou, ale na druhej strane mi nevedel vysvetliť, prečo sa mi opakovane kazia, aj keď som okrem bicykla nerobil po prvých operáciách už žiadny iný šport. Čisté zúfalstvo... :roll:
Registrovaný uživatel
Po druhých operáciách som si urobil výlet do Budapešti, lebo týpek mi odmietol poslať mincu poštou (mimochodom, jedna z najkrajších mincí, čo mám). To už som si myslel, že je všetko OK a že si v Pešti otestujem kolená. Druhý deň ráno bolo jedno komplet podliate, opuchnuté a fialové a v tom druhom mi pekne, hlasno a do rytmu chodze pukalo... :D
Registrovaný uživatel
Jsi chtěl kolenama tu minci z papriky vytlouct? :)
Registrovaný uživatel
On to bol toliar, takže na to by som potreboval skorej to umelé. :lol:
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Každé dvakrát. Bolo to napiču (doslova a dopísmena) obdobie, ani mince ma vtedy moc nebavili. :evil:


Sportem ku zdraví :x :?
Registrovaný uživatel
sigur napsal
K umelým kolenám to v podstate smerovalo. Na jednej strane mi doktor hrozil výmenou, ale na druhej strane mi nevedel vysvetliť, prečo sa mi opakovane kazia, aj keď som okrem bicykla nerobil po prvých operáciách už žiadny iný šport. Čisté zúfalstvo... :roll:


Doktor na hovno.Jasně že s fotbalu (dřív)
Registrovaný uživatel
Sigure, pochlubíš se tou mincí? Díky. Jinak sportem ku zdraví, se kdysi říkávalo.
Registrovaný uživatel
bertik-b1 napsal
Sigure, pochlubíš se tou mincí? Díky. Jinak sportem ku zdraví, se kdysi říkávalo.


Moje kotniky by mohly vypravet
Na obou artroza. 2 a 3 stupen
Z fotbalu
Registrovaný uživatel
Že to mám z športu (hádzaná, basket, flobal, behanie) bolo všetkým jasné, ale pravú príčinu nevedel stanoviť nikto...
Tak aby som to dokončil...po tomto výlete mi robil problém už aj bicykel a dokonca aj pedále v aute. Minul som slušné prachy na rehabilitácie, výživové doplnky, injekcie atď. ale nič nepomáhalo. Nakoniec som zistil, že sa do dediny vrátil kamoš - fyzioterapeut, skromný chalan, ale fachman...dokonca dával dokopy aj pracháčov v Saudskej Arábii. Vtedy mal ordináciu ešte len doma v garáži (teraz už má 2 plnohodnotné). Povedal mi, aby som sa vyzul, dal dole gate a postavil sa rovno na obidve nohy. Diagnógnózu mi povedal po 5 sekundách - prepadnuté kotníky dovnútra. Na kostre mi potom vysvetlil, prečo mi kolená nezapadajú správne do seba a teda športom a vekom sa skurvili.
Registrovaný uživatel
Rum-burák napsal
bertik-b1 napsal
Sigure, pochlubíš se tou mincí? Díky. Jinak sportem ku zdraví, se kdysi říkávalo.


Moje kotniky by mohly vypravet
Na obou artroza. 2 a 3 stupen
Z fotbalu


Nj profi fotbal na útovni ligy je rasovina. Tam se maká každej den. Nebo nejsi profík? :D
Registrovaný uživatel
Vyrobil mi na mieru vložky do topánok, naučil ma špeciálne cviky na kolená (o niektorých svaloch som dovtedy netušil, že mám), naučil ma správne stáť a chodiť...páni, po roku permanentnej bolesti ma kolená do 2 týždňov od prvej návštevy prestali bolieť. A neboleli ani keď som neskor v lete vyliezol na Kriváň, Ostrvu alebo Bystrú lávku v Tatrách.
Svätý človek, odvtedy ho oslovujem "šaman". ;)
Registrovaný uživatel
To teda není dobrá vizitka fyzioter. a doktorů....(vyjma toho jednoho)
Registrovaný uživatel
bertik-b1 napsal
Sigure, pochlubíš se tou mincí? Díky. Jinak sportem ku zdraví, se kdysi říkávalo.


https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/chlubirna-_post_-644138#post644138
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Rum-burák napsal
bertik-b1 napsal
Sigure, pochlubíš se tou mincí? Díky. Jinak sportem ku zdraví, se kdysi říkávalo.


Moje kotniky by mohly vypravet
Na obou artroza. 2 a 3 stupen
Z fotbalu


Nj profi fotbal na útovni ligy je rasovina. Tam se maká každej den. Nebo nejsi profík? :D


Vesnickým fotbalem si taky zničíš klouby.Špatný terén,nevhodná obuv ,nedoléčený výrony kotníků.Pravej jsem měl naštípnutej(prý horší než zlomenina)To se pak všechno projeví
Registrovaný uživatel
Asi jo. Tam bude lékařská péče na nule.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Vyrobil mi na mieru vložky do topánok, naučil ma špeciálne cviky na kolená (o niektorých svaloch som dovtedy netušil, že mám), naučil ma správne stáť a chodiť...páni, po roku permanentnej bolesti ma kolená do 2 týždňov od prvej návštevy prestali bolieť. A neboleli ani keď som neskor v lete vyliezol na Kriváň, Ostrvu alebo Bystrú lávku v Tatrách.
Svätý človek, odvtedy ho oslovujem "šaman". ;)


Jsou takový ale je jich asi málo
Registrovaný uživatel
sigur napsal
bertik-b1 napsal
Sigure, pochlubíš se tou mincí? Díky. Jinak sportem ku zdraví, se kdysi říkávalo.


https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/chlubirna-_post_-644138#post644138

👍
Registrovaný uživatel
Áno. Napr. aj kamoš z Banskej Bystrice (180 km) k nemú chodí.
Registrovaný uživatel
Tak ešte pikošku na záver. Hovorí sa, že Nomen est omen.

V prípade ortopéda (Mudr. Pikus) to platí, lebo Picus major = ďateľ veľký. :D

No v prípade šamana to ale zrovna neplatí - Mgr. Krutý, MSc. :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 281 282 283 284 285 286 287 288 289 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1