Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 329 330 331 332 333 334 335 336 337 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nemecký elektromobil. Kupujte, nebudú, keď preberú Grétu.... :mrgreen:
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Krabat: Česká kultová death-metalová kapela Krabathor (mám s nimi aj foto, ale neviem ho nájsť) sa pôvodne volala Krabat, ale zistili, že taká kapela už existuje. Preto si zmenili názov...to len aby bolo jasno, zahradníku. ;)
Registrovaný uživatel
U mňa je to stále kato. Aj keď záhradkár to určite je. Aj rum. Ale burák?
-s-
Registrovaný uživatel
Pre idiota každý idiot.🗽
Covidek funguje.😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
áá, pánko chytnul kovida... ajaj
Registrovaný uživatel
Sklamem šmelík, možno som mal covida v úvode pandémie, ale to nebolo nič poriadne na testovanie, zatiaľ mám šťastie=odolávam. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Zakončím prijemný večer v nádeji... ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
proč bych měl být zklamaný? já jen, že by to vysvětlilo ty tvé výlevy...
Registrovaný uživatel
Krabat je čarodějův učeň
Jinak Krabathor je nebo bejvala naše nejlepší Death metalová kapela zpívající v Angličtině
Za mlada jsem si je pouštěl na kazetách :-)
Registrovaný uživatel
stani napsal
U mňa je to stále kato. Aj keď záhradkár to určite je. Aj rum. Ale burák?
-s-


Jo jo kato ÁNO ;)
Zahradník určitě ,rum mi chutná a buran jsem asi taky když to píše maloměšťák Paul :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
https://www.denik.cz/z_domova/ucebni-obory-cesko-20230729.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Že by?
Registrovaný uživatel
Domácnosti si radikálne priplatia za energie, predpovedá ÚRSO. Od 2500 do 4700 eur za rok.

https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/635740-za-mesiac-aj-o-243-eur-navyse-regulator-ukazal-o-kolko-mozu-vzrast-ucty-za-energie-priklady/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox
« Poslední úpravu provedl(a) Medo v 3. 8. 2022, 6:09. »
Registrovaný uživatel
no tak se lidi uskromní, horší bude průmysl, ale prý už za rok by to mělo být když ne na polovině, tak stabilizované (postoval jsem to tady tuším)
Registrovaný uživatel
Krabat napsal
https://www.denik.cz/z_domova/ucebni-obory-cesko-20230729.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Že by?

Ono se pěkně brečí že nejsou lidi ale zaplatit pořádně a podstive to se taky nechce
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Ono se pěkně brečí že nejsou lidi ale zaplatit pořádně a podstive to se taky nechce

Omlouvam se, uz jsem to nevydrzel, vsechny ty hrubky i/y apod. se daji pochopit a prezit, ale opakovane psat "podstive" uz je na me moc.
Registrovaný uživatel
numismat napsal
OtravnyKomar napsal
Ono se pěkně brečí že nejsou lidi ale zaplatit pořádně a podstive to se taky nechce

Omlouvam se, uz jsem to nevydrzel, vsechny ty hrubky i/y apod. se daji pochopit a prezit, ale opakovane psat "podstive" uz je na me moc.

Však já to o sobě vím, jsem gramaticky retard. To mě pronásleduje celý život. Ve škole vždy výborně ze slohu, nedostatečne z gramatiky. A kdyby jsi viděl jak píšu tužkou myslel by jsi že jsem autista. Ještě že už se rukou musím maximálně podepsat nebo nadepsat obálku. :roll: :lol:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Jsem to pogooglil a zřejmě nebudu tak ojedinělý bizar http://onsad.cz/17/podstivy-poctivec-nebo-poctivy-podstivec/comment-page-1/
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Krabat napsal
https://www.denik.cz/z_domova/ucebni-obory-cesko-20230729.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Že by?

Ono se pěkně brečí že nejsou lidi ale zaplatit pořádně a podstive to se taky nechce


Jo jo to je pravda. Řemeslník co neni na živnost ale je zaměstnaný tak dělá obvykle za dost málo
Registrovaný uživatel
Numismat češtinář nebo jen krapet podrážděnej 😁?
Registrovaný uživatel
Krabat napsal
Numismat češtinář nebo jen krapet podrážděnej 😁?


Někdy je dobře, když tě někdo upozorní. Tu chybu už neuděláš.

Já kdysi dávno psal za "viz" tečku... A po pucováku od člověka z diskuze a vysvětlení si to budu pamatovat navždy.
Psal jsem i špatně slovo výjimka. Totožná situace. :)

Ten poctivec trochu svádí psát blbě, ale vždy si stačí pomoci "poctou". Stejně jako děcký vs dětský atd

Ale pochopil jsem, že komár je asi trochu dyslektik, co píše má hlavu patu, tak těch pár hrubek už neřešit.
Registrovaný uživatel
Krabat napsal
OtravnyKomar napsal
Krabat napsal
https://www.denik.cz/z_domova/ucebni-obory-cesko-20230729.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Že by?

Ono se pěkně brečí že nejsou lidi ale zaplatit pořádně a podstive to se taky nechce


Jo jo to je pravda. Řemeslník co neni na živnost ale je zaměstnaný tak dělá obvykle za dost málo

Přesně. Znám tři lidi co mají stavební firmu, všichni pěkně nenasytni sičáci.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Paule nikdy mi dislexii ani podobnou poruchu nediagnostikovali, naopak jsem měl vždy nadprůměrný výsledky v různých testech. Spíš jsem byl a pořád jsem líný hajzlik kterýho nebavilo a nebaví učit se co ho nebaví a to mám za to. Dneska si z českého pravopisu nepamatuju ani vyjmenovaná slova a vypadám jako dement. Daň za lenost.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Můj kamarád z intru byl schopnej napsat velkejma písmenama VÍTĚSTVÍ...
Ale na čísla byl víc než dobrej a je Ing. arch..

Ale myslím, že byl dyslektik nebo dysgrafik, už nevím. Tyhle poruchy neovlivňujou intelekt.
Registrovaný uživatel
...můj zetˇ je dis a má ČVUT..a já nemám nic a mám hovno :D :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Můj kamarád z intru byl schopnej napsat velkejma písmenama VÍTĚSTVÍ...
Ale na čísla byl víc než dobrej a je Ing. arch..

Ale myslím, že byl dyslektik nebo dysgrafik, už nevím. Tyhle poruchy neovlivňujou intelekt.

Tak to mám podobně, počítání to mi vždycky šlo. Třeba jsem dislektik, co já vím. Ale vím že i tak se to dá naučit jen to stojí víc úsilí ale jak jsem řekl na to jsem moc pohodlný jelito. Můj kamarád se kterým jsem seděl v lavici byl dislektik a disgrafik. Měl to těžký a ve škole ho pěkně dusili ale dřel a taky má vejsku.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 329 330 331 332 333 334 335 336 337 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1