Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 330 331 332 333 334 335 336 337 338 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Krabat napsal
Numismat češtinář nebo jen krapet podrážděnej 😁?

Jestli neni jina moznost, tak asi jen krapet podrážděnej 😁, protoze cestinar nejsem. Ale spis pratelske upozorneni, tak jak to spravne pochopil Paul.
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Krabat napsal
Numismat češtinář nebo jen krapet podrážděnej 😁?

Jestli neni jina moznost, tak asi jen krapet podrážděnej 😁, protoze cestinar nejsem. Ale spis pratelske upozorneni, tak jak to spravne pochopil Paul.


Ježíš nebuďte tak vážný furt :lol:
Registrovaný uživatel
Švagr je dyslektik a vydělává 100k měsíčně
Já jen neumím pořádně česky a nemám ani půlku :D
Registrovaný uživatel
No napsaný na houno ale upravovat už to nebudu :D
Registrovaný uživatel
Přesně. Znám tři lidi co mají stavební firmu, všichni pěkně nenasytni sičáci.

Syčáci? To je slabý slovo.Kurvy zlodějský to jsou a ne jen stavaři ale i fabriky. Tady fabriky v okolí nabízí stejný plat jako naše firma.Majitelé se znají a tak mají dohodlý i platy aby jim lidi nepřebíhali sem a tam
Ale tohle bylo dycky a asi dycky bude
Platí tak málo že ani ty ukrajinci,moldavani u nás už na třísměnnej provoz nechtějí dělat
Zakázek máme strašně moc ale není s kým
Registrovaný uživatel
Na druhou stranu, ona ta čeština není moc jednoduchá.. jako mluvit, to ještě jde... Ale psát.. a to mě žena dost často opravuje
Registrovaný uživatel
Krabat napsal
Přesně. Znám tři lidi co mají stavební firmu, všichni pěkně nenasytni sičáci.

Syčáci? To je slabý slovo.Kurvy zlodějský to jsou a ne jen stavaři ale i fabriky. Tady fabriky v okolí nabízí stejný plat jako naše firma.Majitelé se znají a tak mají dohodlý i platy aby jim lidi nepřebíhali sem a tam
Ale tohle bylo dycky a asi dycky bude
Platí tak málo že ani ty ukrajinci,moldavani u nás už na třísměnnej provoz nechtějí dělat
Zakázek máme strašně moc ale není s kým


Tak práce není jen o penězích. Od určité částky to moc nezabírá. Jako kdybys měl k 10k víc tak jsi chvíli vysmatej a pak už to zase nemá smysl ..
A u mladejch už vůbec, to je spíš zajímá kde jaké setkanicko a hlavně kolik volna...
Registrovaný uživatel
Nevím no.Mě teda peníze dost motivují .Kdybych neměl tolik co mám ve fabrice tak už tam dávno nejsem,v tom bordelu,hnusu,špíně a pod tím skurveným vedením
Ano jsem tam hlavně kvůli penězům
Registrovaný uživatel
Kurva ale mám tu práci i rád :D nj tak ne jen kvůli penězům no
Registrovaný uživatel
Říká se, že kvůli penězům člověk nastupuje, kvůli lidem/vztahům odchází...
Registrovaný uživatel
Děcka, potřebuju poradit, jestli někdo máte zkušenost, přemýšlím, že si místo NB (a částečně mobilu) koupím https://tradingshenzhen.com/en/mi-pad-5-mi-pad-5-pro/xiaomi-mi-pad-5-pro-5g-8gb256gb-11-zoll-snapdragon-870-eu?affp=48913 včetně obalu s klávesnicí. Jak se na tom píše? Je to pak uživatelsky příjemné, nebo je to prostě pořád jen tablet? Předpokládám, že stejně se připojí i myš, Ev. Přes port externí disk.
Případně jde zase přes Bluetooth využít i simky v mobilu, nebo musí být přímo v tabletu? Případně ještě spojit s hodinkami. Že bych měl vše přes Bluetooth a volal přes hodinky/sluchátka
Moderátor
https://www.youtube.com/watch?v=YK1zo8IPH7E
Registrovaný uživatel
:twisted: ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Voni zůstanou do smrti jen závodčím, protože mají místo hlavy kokosovej vořech, vědí?
Registrovaný uživatel
Vtipy tohto kalibru, teda s hlbokou myšlienkou, inotajom a slovnou hračkou, boli trápne už niekedy v 90-tych rokoch. Je to zvlášny typ humoru, ktorý je ale typický pre určitú skupinu ľudí. Podobní sú aj v názoroch na covid a vojnu alebo v pravopise. Často o sebe vyhlasujú, že sú patrioti.
Registrovaný uživatel
Sigure, nezapominej, to je vysoce sofistikovaný humor vyšší třídy 😂😇

grofik napsal
Moje odpovede, myšlienky a názory sú presné písané trochu nesurodo, ale nie pre jednoduchých, mysliaci sofistikovanejšie určite chápu.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
https://www.policie.cz/clanek/vasen-pro-historii-nebo-snaha-o-zbohatnuti.aspx

Už to začalo
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Děcka, potřebuju poradit, jestli někdo máte zkušenost, přemýšlím, že si místo NB (a částečně mobilu) koupím https://tradingshenzhen.com/en/mi-pad-5-mi-pad-5-pro/xiaomi-mi-pad-5-pro-5g-8gb256gb-11-zoll-snapdragon-870-eu?affp=48913 včetně obalu s klávesnicí. Jak se na tom píše? Je to pak uživatelsky příjemné, nebo je to prostě pořád jen tablet? Předpokládám, že stejně se připojí i myš, Ev. Přes port externí disk.
Případně jde zase přes Bluetooth využít i simky v mobilu, nebo musí být přímo v tabletu? Případně ještě spojit s hodinkami. Že bych měl vše přes Bluetooth a volal přes hodinky/sluchátka

Vygoogli si ho v cz, urcite to někdo recenzoval. S psaním na levném tabletu mám špatnou zkušenost, dobře se na tom nepíše. A teda pořád mě štvou OS. Nemůžu si zvyknout třeba na android ATP na větším pracovním zařízení, na PC mám win a chtěl bych ho i na tabletu.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
ferovyobchodnik napsal
Děcka, potřebuju poradit, jestli někdo máte zkušenost, přemýšlím, že si místo NB (a částečně mobilu) koupím https://tradingshenzhen.com/en/mi-pad-5-mi-pad-5-pro/xiaomi-mi-pad-5-pro-5g-8gb256gb-11-zoll-snapdragon-870-eu?affp=48913 včetně obalu s klávesnicí. Jak se na tom píše? Je to pak uživatelsky příjemné, nebo je to prostě pořád jen tablet? Předpokládám, že stejně se připojí i myš, Ev. Přes port externí disk.
Případně jde zase přes Bluetooth využít i simky v mobilu, nebo musí být přímo v tabletu? Případně ještě spojit s hodinkami. Že bych měl vše přes Bluetooth a volal přes hodinky/sluchátka

Vygoogli si ho v cz, urcite to někdo recenzoval. S psaním na levném tabletu mám špatnou zkušenost, dobře se na tom nepíše. A teda pořád mě štvou OS. Nemůžu si zvyknout třeba na android ATP na větším pracovním zařízení, na PC mám win a chtěl bych ho i na tabletu.


nejde mi o recenzi. ten tablet je dobrý, jasně, není to samsung, ale jinak je to pecka. jde mi o uživatelskou zkušenost (maily, konektivita, výdrž při tolika napojených BT). já bych právě rád oschrome nebo tady android, win pro NB ok. na word a excel (složitější věci) bych dál asi preferoval pc/nb
Registrovaný uživatel
https://www.kr-kralovehradecky.cz/assets/krajsky-urad/povinne-informace/svobodny-pristup-informace/rozhodnuti-17749-KP-2020.pdf

Tady to frčí už krapet dýl.Tam je někdo slušně uvědomělej
« Poslední úpravu provedl(a) Abstinent v 4. 8. 2022, 9:24. »
Registrovaný uživatel
https://kr-kralovehradecky.cz/assets/krajsky-urad/povinne-informace/svobodny-pristup-informace/rozhodnuti-25625-KP-2020.pdf
Registrovaný uživatel
:roll:
Registrovaný uživatel
.hele,kluci a pohyboval se v archeolokaltě nebo ne,jestli ne tak byli uvědomělí četnici a jestli jo tak se měl rychle skovat nebo tam nelízt...já furt utíkám :D
Registrovaný uživatel
Tak už to začalo !!! :shock:
Registrovaný uživatel
Demokrati hallo, sloboda slova je len Vaša?🗽🗽🗽
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 330 331 332 333 334 335 336 337 338 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1