Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 439 440 441 442 443 444 445 446 447 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
opoziční nevadí, ale bludy a porušování pravidel prosím mazat (neděje se...)
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
opoziční nevadí, ale bludy a porušování pravidel prosím mazat (neděje se...)

Není síla ty sračky pročítat.
Registrovaný uživatel
to je jednoduché, barbar a medo, od třetího postu denně, grofifík - rovnou
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-porodnice-valka-novorozenec-smrt.A221127_104413_zahranicni_vajo
Moderátor
Hoši
Mne by zajímaly upřímné reakce zákonodárců v parlamentu když poprvé zhlédli poprvé takovýho Bartoše .. :lol:

https://youtu.be/4ReRqH2Tah0

Vizuální stránka, vystupování, celkový dojem je v mnoha směrech důležitý ..
Žádný Bodyshaming to není.Pro určitou úroveň diskuse je dobré vidět, vědět s kým mám tu čest.Pokud zde někdo neustále dokola i přes v minulosti časté upozornění vystupuje ve 40 letech jako v pubertě(Sigur),tak je něco špatně ..Po shlédnutí fota je znát určitá nedozralost, a lze očekávat takový přístup k debatám.

V minulosti jsem zde několikrát avizoval, že by nebyly špatný fota, abychom viděli s kým máme tu čest v diskusi..
Vůbec bych se nedivil, že třeba takový obchodník je ve skutečnosti 15ti léty smrad, který má potřebu se neustále navážet do zdejších členů, našel si zde kolektiv sympatizantů a cítí se tak dospěle, když může proudit, řešit ženský a chlast, občas aby se neřeklo zareaguje k numismatice...
Registrovaný uživatel
Jak muzes takhle hloupe hodnotit knihu podle obalu? podle tvych nazoru by jsi si zrejme svoji prebujelou muskulaturou a machoismem mel neco kompenzovat, co by to tak asi moho byt a to nemluvim o tvym vystupovani :lol: :lol: Jak pak by jsi asi zhodnotil tohohle kluka.... Ani bych to nechtel vedet...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
barbare běž už s tím kádrováním na základě vzhledu někam, šak si jen uvědom, měsíčka by už dávno museli utratit a s kým by sis tady pak notoval? jo vlastně s nikým, ty bys byl v cirkusu ..
ale abych tedy neodpovídal jako smrad, barbárku, u tebe i bez fotky víme, jak jsi na tom s kritickým myšlením...
Registrovaný uživatel
OK on je spíš šovinista a blb
Registrovaný uživatel
Po shlédnutí fota je znát určitá nedozralost, a lze očekávat takový přístup k debatám.

tvl ty si blázen Milane :D
Registrovaný uživatel
něco jako všemu vládne pětka... 5 let staré foto, 5 piv v makovici, barbarův odhad za 5
Moderátor
Komáre tohle je úplně jiná situace, můžeme tady navzájem vkládat příklady, které vybočují s jakého si standardu..
Taky nechápu co pořád máte s nějakou muskulaturou, nebo dokonce sexepilem, znovu jste úplně mimo, předpokládanám nejspíš záměrně...
Komáre zkušený z prvu hodnotí i obal knihy a na základě toho předpokládá co kniha může obsahovat..
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
opoziční nevadí, ale bludy a porušování pravidel prosím mazat (neděje se...)


Nemáš chybu, každý druhý príspevok čo napíšeš obsahuje oplzle slová.
Myslím naše fórum dlhodobo nie je pre teba...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Komáre zkušený z prvu hodnotí i obal knihy a na základě toho předpokládá co kniha může obsahovat..

XDDD To ti nakukal kdo? Prvni dojem dela hodne ale temer vzdy je spatny protoze je kratkozraky a je to vzdy vlastni projekce sebe sama bez hlubsiho vyznamu. Si teda myslim ja.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
samozřejmě, že je to blbost, člověk by od něho čekal víc, byl v zahraničí, dělá s lidma... to musí vypadat
Moderátor
OtravnyKomar napsal
barbar napsal
Komáre zkušený z prvu hodnotí i obal knihy a na základě toho předpokládá co kniha může obsahovat..[/color]

XDDD To ti nakukal kdo? Prvni dojem dela hodne ale temer vzdy je spatny protoze je kratkozraky a je to vzdy vlastni projekce sebe sama bez hlubsiho vyznamu. Si teda myslim ja.


Rozuměl si tomu co jsem napsal, označil jsem ti to červeně...
Příklad rektor má v ikonce nejspíš svý foto a dá se předpokládat, že takový člověk by se snad nikdy nesnížil k tomu,aby neustále porušoval zdejší pravidla,nebo v diskusi vyváděl to co třeba Sigur .Předpokládám, že i obchodník bude na tom vizuálně podobně jako sigur,dokonce bych řekl že je to ještě hodně mladej kluk..
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 27. 11. 2022, 15:09. »
Registrovaný uživatel
říkal jsem si, že těch marmeládiček, krémů a parfémů bylo již dost a letos bych pořídil adventní kalendář pro oba - https://www.ruzovyslon.cz/adventni-kalendar-sexy-elephant/ navíc je tam k tomu i dárek...
barbare, je to dost macho nebo dělám chybu?
Registrovaný uživatel
barbar napsal
OtravnyKomar napsal
barbar napsal
Komáre zkušený z prvu hodnotí i obal knihy a na základě toho předpokládá co kniha může obsahovat..[/color]

XDDD To ti nakukal kdo? Prvni dojem dela hodne ale temer vzdy je spatny protoze je kratkozraky a je to vzdy vlastni projekce sebe sama bez hlubsiho vyznamu. Si teda myslim ja.


Rozuměl si tomu co jsem napsal, označil jsem ti to červeně...
Příklad rektor má v ikonce nejspíš svý foto a dá se předpokládat, že takový člověk by se snad nikdy nesnížil k tomu,aby neustále porušoval zdejší pravidla,nebo v diskusi vyváděl to co třeba Sigur .Předpokládám, že i obchodník bude na tom vizuálně podobně jako sigur,dokonce bych řekl že je to ještě hodně mladej kluk..


je to tak, jsem velice mladý. i když tělo už občas dokáže nasrat...
Registrovaný uživatel
vizuálně jsem určitě statnější než Braňo, ale taky bych určitě neskončil na třetím místě v atletických hrách jako on...
Registrovaný uživatel
a když už jsme u toho, příjmení je to velice zvláštní (aspoň pro mě), pane inženýre, kde jste k němu přišel?
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
vizuálně jsem určitě statnější než Braňo...

Fakt? Mám 190 cm, rozpätie paží 200 cm a štandardnú váhu 90 kg. Na tej fotke som čerstvo po pôste, takže mínus 10kg.
Registrovaný uživatel
zdal ses my vyšší, to bude zkreslovat. tak jen v některých proporcích, no :)
Registrovaný uživatel
ale to s tím příjmením mě zajímá, klidně do mailu (já vím, mohl jsem si toho všimnout už dřív, ale nemám pamět na jména a vlasy)
Registrovaný uživatel
Pohľadaj, bola tu súťaž...Paul vyhral ;)
Registrovaný uživatel
tak mi to řekneš osobně až dojdeš do forkys
Registrovaný uživatel
Ok, dohodnuté. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 439 440 441 442 443 444 445 446 447 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1