Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 575 576 577 578 579 580 581 582 583 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
...kato i ty? :D :D
Moderátor
ramires napsal
..včera jsem psal o volbách,super kluci fo radí nechodit a numismat jdi v každym případě...já fakt nepudu,mám firmu už desítky let a kdybych to měl brát kdo dal víc státu vyhrál by to Babiš..ekonomicky určitě..a ekonomika by měl bejt ukazatel kdo je kdo...ne krásná uniform...asi tak ...já musel zdrhnout z vojny na šachtu kvůli takovejm Pavlům 8)


Souhlas 👍
Babiš to bude mít těžký, zřejmě to ale nevyhraje , všechny média,televize,tisk, internet, rozhlas jdou více nebo méně proti němu, naopak Pavla vyzdvihují..
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 21. 1. 2023, 22:45. »
Registrovaný uživatel
...no a mám zasejc bod navíc,krásnej to život
Moderátor
ramires napsal
...no a mám zasejc bod navíc,krásnej to život


Celý volby jsou neuvěřitelně mediálně manipulovány...
Registrovaný uživatel
...barbare já jsem rád ,že to nevyhraje...jsem ostrej ale po volbách se to otupí
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ramires napsal
..včera jsem psal o volbách,super kluci fo radí nechodit a numismat jdi v každym případě...já fakt nepudu,mám firmu už desítky let a kdybych to měl brát kdo dal víc státu vyhrál by to Babiš..ekonomicky určitě..a ekonomika by měl bejt ukazatel kdo je kdo...ne krásná uniform...asi tak ...já musel zdrhnout z vojny na šachtu kvůli takovejm Pavlům 8)


Souhlas 👍
Babiš to bude mít těžký, zřejmě to ale nevyhraje , všechny média,televize,tisk, internet, rozhlas jdou více nebo méně proti němu, naopak Pavla vyzdvihují..


Kdy se už ty dostaneš do reality...
Moderátor
ramires napsal
...barbare já jsem rád ,že to nevyhraje...jsem ostrej ale po volbách se to otupí


Mě je to vcelku jedno, ale je to škoda potenciál určitě má v politice i ekonomice, nemá konkurenci, zasloužil by si post prezidenta
Registrovaný uživatel
dvorak st napsal
TEĎ KOUKAM NA ART-HRAJÍ TAM BLACK SABBATH A ZJIŠTUJI ŽE PROTI TOMU CO DOKÁZLI ZA 50LET OZZY ,TOMI,BILL A GEEZER JSOU NAŠI POLITICI TOTÁLNÍ HOVNA PROTOŽE TITO HUDEBNÍCI VEŠLI DO DĚJIN ŽE NĚCO DOKÁZALI..........ALE TYTO POLITICKÁ HOVNA JSOU DNO VŠECH LIDÍ NA TÉTO ZEMI..........OPOVRHUJI JIMI :: :lol:Vzpominám kdysi v televizi byl rozhovor s tím šaškem Havlem a bubeníkem MIKEM RUTHEFORDEM............A TRUBKA HAVEL SE JEJ PTAL CO DĚLÁ O ON ŘEKL JASNĚ------HRAJI S GENESIS !!! A to mělo větší váhu než život a činnost zločince HAVLA :mrgreen:


V čem byl zločinec?
Moderátor
grofik napsal
jacx napsal
Paul napsal
grofik napsal
Prvé sídlo kráľa Uhorska bolo v Nitre, cca 300 rokov kurunovacne mesto bola Bratislava, naším vodcom chýbajú historické vedomosti, žiaľ majú iné starosti...


První Uherskej král, Štěpán I. (korunovace v Székesfehérváru) měl první sídlo v Nitře? To je divný ne? Nikde se o tom nepíše.


S tím Prešpurkem (resp. Bratislavou) má grofik pravdu - ta skutečně byla od dobytí Budína Turky v 16. století až do roku 1783, kdy Josef II. přenesl hlavní město "Uher" zpět do Budína, sídelním městem uherských králů.

Ale ta Nitra a sídlo krále Uher??
To se zřejmě jedná o oblíbený výrok a historický omyl slovenských nacionalistů, kterým splývají pojmy Nitranské knížectví a Velká Morava s pojmy Slovensko (u těch méně nacionalisticky zaměřených Uhry) a tehdejší vládce - knížata Pribinu, ... obvykle pak i Svatopluka - považují za krále Slovenska (či Uher).

Je ale pravda, že ve Svatoplukově případě to označení král vlastně špatně není. On totiž roku byl roku 880 na vlastní žádost se svojí zemí a lidem přijat pod přímou patronaci papeže, coby jeho leník a léno a Metoděj byl potvrzen, jako arcibiskup sídlící na Moravě (v Nitře byl tehdy jen biskup). A jako krále jej označuje i řada historických dokumentů, kronik.
Ovšem v době, kdy byl králem, Svatopluk nesídlil v Nitře. Hlavním městem jeho říše byl Veligrad, rozkládající se zřejmě v místech dnešního (moravského) Starého Města. Vládcem Nitranského knížectví byl Svatopluk roky předtím, coby leník Rostislava - tehdejšího vládce Velké Moravy (kterého Svatopluk později svrhl).
To, že Velkomoravská říše nedlouho po smrti Svatopluka zanikla, je už věc další.

Nebo tím prvním králem myslel grofik někoho jiného, než Svatopluka?


Jaxc, ohľadne Nitrianskeho velkokniezactva postačuje pozrieť historickú mapu a to napovie všetko...


:mrgreen: typická grofikova reakce = vyhýbavá odpověď - neodpověď

1/ pojem Nitranské velkoknížectví (Nitrianske velkoniežatsvo) neznám.

Znám jen Nitranské knížectví (Nitrianske kniežatsvo), někteří slovenští autoři ne zrovna správně používají též Slovenské knížectví (Slovenské kniežatstvo) či pro pozdní předvelkomoravskou fázi Pribinovo kniežatstvo a lze se setkat též s krátkým názvem Nitriansko. Pro postvelkomoravskou fázi se pak používá též název Nitrianske údelné vojvodstvo (Nitrianske vojvodstvo, Nitrianske údelné kniežatstvo).
Jak napovídá název mocenského útvaru - knížectví (a i kdyby velko...) - tak jeho vládcem byl kníže (a třebas i velko...) a nikoliv král. Prvním doloženým knížetem byl Pribina. Ano některá zdejší knížata se později stala králem, např.: Svatopluk - králem Velkomoravské říše, Béla I. - uherským králem 1060-1063 (předtím kníže Nitranského knížectví 1048-1060, Ladislav I. (svatý) - uherským králem 1077-1095 (předtím kníže Nitranského knížectví 1074-1077).

Sídlem Svatopluka, coby vládce Velké Moravy, byl Veligrad. Jmenovaní uherští králové sídlili a byli korunováni (stejně jako první uherský král Štěpán I. (svatý)) ve Stoličném Bělehradě.

Velká Morava vznikla (cca 833) sloučením území jemuž vládl moravský kníže Mojmír I. s Nitranským knížectvím v době, kdy mu vládl Pribina, kterého Mojmír vyhnal. Po Mojmírovi I. vládl Velké Moravě (synovec) Rostislav a jako jeho leník vládl Nitranskému knížetví (opět synovec) Svatopluk. Roku 867 potvrdil Rostislav Nitranské knížectví jako lenní území Velké Moravy. Později Svatopluk násilně přemohl Rostislava a vládl celé Velké Moravě (včetně Nitranského knížectví) sám, hlavním sídlem však nebyla Nitra. Svatopluk zemřel r. 894 (kde a jak není známo). K jeho smrti a potomkům se váže legenda o třech synech a třech prutech. Doloženi jsou jen dva - Mojmír II., který pak vládl Velké Moravě a Svatopluk II. - vládce Nitranského knížectví.

Tolik fakta.

Na grofikovo přání tedy kouknu na mapu. A co?

1. cca území jímž vládli Mojmír I. a Pribina

Obrázek vložený uživatelem


2. cca území Velké Moravy za jejího největšího rozmachu za vlády Svatopluka

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) jacx v 21. 1. 2023, 23:03. »
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ramires napsal
..včera jsem psal o volbách,super kluci fo radí nechodit a numismat jdi v každym případě...já fakt nepudu,mám firmu už desítky let a kdybych to měl brát kdo dal víc státu vyhrál by to Babiš..ekonomicky určitě..a ekonomika by měl bejt ukazatel kdo je kdo...ne krásná uniform...asi tak ...já musel zdrhnout z vojny na šachtu kvůli takovejm Pavlům 8)


Souhlas 👍
Babiš to bude mít těžký, zřejmě to ale nevyhraje , všechny média,televize,tisk, internet, rozhlas jdou více nebo méně proti němu, naopak Pavla vyzdvihují..


Babiš ovládá 30 procent soukromých médií..
Včetně IDnes atd...

Napojení premiéra na česká média je první problematikou, kterou se zpráva Evropské novinářské federace zabývá. Babiš podle zjištění federace "de facto vlastní 30 procent soukromých médií v zemi" a tato média o premiérovi informují příznivě i poté, co je převedl do svěřenského fondu.
Moderátor
Média a Babiš - to jsme tu již také řešili.

Ano je to tak, jak píše Paul.

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/kecarna-tlacharna_post_-543305#post543305
Registrovaný uživatel
jacx chtěl jsem zkopírovat co všechno mafra má za media...ale byl to tak dlouuhej seznam, že by to byl spam a odsunul bych ti tu mapu. I když na ní odpověď nedostaneš, grofík má svojí ústní verzi historie (protože odkaz na zdroj zásadně nikdy nemá), kde Nitra defacto vládla světu.
Registrovaný uživatel
https://www.forum24.cz/andrej-babis-je-genius-vyhral-v-kvizu-ktery-usporadaly-jeho-vlastni-noviny/

Tohle už sem někdo dával ,ale je to klasickej nešvar, když politik vlastní media. Otázky samozřejmě věděl dopředu a vyšel z toho jako genius...Ta dnešná zpráva o "náboji" na hlavní straně Idnes byla 5 hodin!! O anonymu Nerudové jen zmína "vlevo dole".

Jeho časáky a noviny chrlej rozhovory s ním nebo Monike...

Šéfredaktor Mf DNES Jaroslav Plesl na facebooku hájí Babiše a šíří dezinformace

To všechno samozřejmě víme, jen je překvapující, že i po diskuzi co se tady vedla před pár lety tu je zase názor, že všechny media útočej na Bureše.
Moderátor
Paul napsal
barbar napsal
ramires napsal
..včera jsem psal o volbách,super kluci fo radí nechodit a numismat jdi v každym případě...já fakt nepudu,mám firmu už desítky let a kdybych to měl brát kdo dal víc státu vyhrál by to Babiš..ekonomicky určitě..a ekonomika by měl bejt ukazatel kdo je kdo...ne krásná uniform...asi tak ...já musel zdrhnout z vojny na šachtu kvůli takovejm Pavlům 8)


Souhlas 👍
Babiš to bude mít těžký, zřejmě to ale nevyhraje , všechny média,televize,tisk, internet, rozhlas jdou více nebo méně proti němu, naopak Pavla vyzdvihují..


Babiš ovládá 30 procent soukromých médií..
Včetně IDnes atd...

Napojení premiéra na česká média je první problematikou, kterou se zpráva Evropské novinářské federace zabývá. Babiš podle zjištění federace "de facto vlastní 30 procent soukromých médií v zemi" a tato média o premiérovi informují příznivě i poté, co je převedl do svěřenského fondu.


Přední česká média ať už televize,rozhlas, internet sociální sítě opak Paul , významně manipulují volbami jdou jasně proti Babišovi a vyzdvihují Pavla.
Mimochodem jeho soukromé mediální společnosti si chvástat Babiše nedovolí důvod je jasný, posledně stačila jen hloupá anketa v MF dnes a internet, sociální sítě zaplavila Vlna kritiky...
Moderátor
Paul napsal
https://www.forum24.cz/andrej-babis-je-genius-vyhral-v-kvizu-ktery-usporadaly-jeho-vlastni-noviny/

Tohle už sem někdo dával ,ale je to klasickej nešvar, když politik vlastní media. Otázky samozřejmě věděl dopředu a vyšel z toho jako genius...Ta dnešná zpráva o "náboji" na hlavní straně Idnes byla 5 hodin!! O anonymu Nerudové jen zmína "vlevo dole".

Jeho časáky a noviny chrlej rozhovory s ním nebo Monike...

Šéfredaktor Mf DNES Jaroslav Plesl na facebooku hájí Babiše a šíří dezinformace

To všechno samozřejmě víme, jen je překvapující, že i po diskuzi co se tady vedla před pár lety tu je zase názor, že všechny media útočej na Bureše.


Zrovna jsem reagoval
Registrovaný uživatel
Já su rád, že je barbar s námi, takový materiál v životě kdyby mi někdo říkal, neuvěřím...
Moderátor
ramires napsal
..včera jsem psal o volbách,super kluci fo radí nechodit a numismat jdi v každym případě...já fakt nepudu,mám firmu už desítky let a kdybych to měl brát kdo dal víc státu vyhrál by to Babiš..ekonomicky určitě..a ekonomika by měl bejt ukazatel kdo je kdo...ne krásná uniform...asi tak ...já musel zdrhnout z vojny na šachtu kvůli takovejm Pavlům 8)


Ramires - úplně bych nesouhlasil s tím co píšeš - že Babiš dal státu víc (a to ani ekonomicky).

On totiž za dobu, kdy byl u vesla, dal hlavně nejvíc sám sobě - nárůst Babišova majetku o desítky miliard a vzestup státního dluhu o stovky miliard. Tak by se to dalo ve zkratce shrnout. To co provedl s ekonomikou tohoto státu nás poznamenalo na mnoho let dopředu a v důsledku toho (ale i dalších vlivů) to současná vláda nemá úplně snadné (tím netvrdím, že vše, co současná vláda dělá, dělá dobře či ideálně).
viz např. NKÚ a Forbes
https://www.forum24.cz/majetek-babise-vzrostl-o-desitky-miliard-cesko-pritom-rekordne-zadluzil/

Ano Pavel asi na daních neodvedl tolik co Babiš.
I když Babiš se hodně snaží, aby odvedl co nejméně - namátkou: korunové dluhopisy, platby za reklamy účtované si navzájem jednotlivými částmi koncernu (tedy daňový únik, který FAU odmítl řešit, ... ) A na druhou stranu se snaží, aby ze státu a nejrůznějších dotací dostal co nejvíce - namátkou: přimíchávání biopaliv u nás (narozdíl od toho, jak se k tomu v průběhu času stavěly jiné státy), rozdělování dotací do zemědělství mezi malé a velké hospodáře - jak to dopadlo u nás - v době, kdy vládl kdo?
Prostě klasické příklady zneužití moci, které by zcela jistě pokračovalo i dál.

A přínos diplomatický (ano není to ekonomika - i když i ta může částečně souviset s diplomacií) na mezinárodním poli - dle mého názoru jednoznačně mnohonásobně vyšší na straně P. Pavla, jehož kredit mezi spojenci je vskutku vysoký - z řady důvodů.

Zkus si v klidu projít jejich srovnávací životopisy. Docela to napoví o tom, odkud vyšli (rodinné zázemí), proč se určitým způsobem jejich osud nějak a někam v jisté době vyvíjel a jak se později v určité době zachovali a chovali se dál.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-prezidentske-paralelni-zivotopisy-babise-a-pavla-porovnejte-dve-kariery-s-rudou-knizkou-223757

Zkus nezjednodušovat jen na guma zelená (či krásná uniforma) vs. politik, bývalý ministr a premiér či velkopodnikatel (s - podle mne pochybným - ekonomickým přínosem pro stát ve všech jmenovaných funkcích).

Třeba k volbám půjdeš nebo třeba ne.
Ale byl bych rád, kdyby sis ty a stejně tak i případní ostatní, co si nejsou svojí volbou či nevolbou jisti a nepatří mezi fanatické přívržence jedné či druhé strany (ti číst nemusí), našel čas a pročetl si to.
Třeba tě (Vás) to trochu zviklá, třeba o něčem přesvědčí, nebo třeba ne. Rozhodnutí je na tobě (Vás).
Dík.
« Poslední úpravu provedl(a) jacx v 21. 1. 2023, 23:50. »
Moderátor
Proti Babišovi stojí silná konkurence

Borgis - Právo a Novinky.cz
Právo a ve spolupráci s portálem Seznam.cz provozuje zpravodajský server Novinky.cz, Super.cz a Sport.cz.

CME - Nova a v rámci PPF i O2 TV
Mediální a zábavní společnost Central European Media Enterprises (CME) provozuje televizní stanice v Bulharsku, Rumunsku, Chorvatsku, na Slovensku, ve Slovinsku a v Česku. Součástí CME v Česku je společnost CET 21, která je držitelem licencí na vysílání televizních stanic Nova, Nova Cinema, Nova Sport, Nova 2, Nova Action, Nova Gold a Nova International. CME založil miliardář a dědic kosmetického impéria Estée Lauder Ronald Lauder. V roce 2019 ji koupila skupina PPF, kterou ovládá rodina loni zesnulého miliardáře Petra Kellnera.

Pod Kellnerovu PPF patří ještě největší provozovatel tuzemského internetového vysílání O2 TV.
CMI a Czech News Center - Blesk, E15 či Evropa 2
Daniel Křetínský.

Czech Media Invest (CMI) je prostřednictvím své dceřiné společnosti Czech News Center předním mediálním domem, který vydává v Česku čtyři deníky (například Blesk, E15) a několik desítek časopisů (Reflex). Je rovněž vlastníkem rozhlasových stanic v Česku (Evropa 2) a v Rumunsku

Czech News Invest vlastní také polovinu vydavatelství Info.cz Online Media, které stojí za webem Info.cz. Druhá polovina je spojována s majitelem komunikační agentury C&B Tomášem Jirsou, který před spojením s Infem provozoval web Zdroj.cz. V minulosti v orgánech vydavatele Zdroje figuroval Radim Ochvat, šéf komunikace investiční skupiny PPF.

Začal v Brně s pár tisícovkami. Křetínský slaví, podívejte se na jeho impérium
Economia - Hospodářské noviny
Největší vydavatel ekonomického a odborného tisku v Česku. Vydává deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom a Respekt a řadu dalších odborných titulů v tištěné i digitální podobě, provozuje také zpravodajský server Aktuálně.cz.


New Look Media - Euro
Vydavatelství New Look Media podnikatele Miloše Štěpaře vydává od roku 2021 týdeník Euro a provozuje portál Tydenikeuro.cz. Předtím stála za týdeníkem Euro společnost Mladá fronta, kterou soud poslal do konkurzu.

N media - Deník N
Českými investory Deníku N byli od startu v roce 2018 významní tuzemští podnikatelé Silke a Jaroslav Horákovi (Albatros Media), Martin Vohánka (Eurowag), Libor Winkler (RSJ) a Jan Žůrek (KPMG), následně se k nim připojili Ondřej Fryc (zakladatel Mall.cz), Martin Hájek (Livesport) a Libor Malý (zakladatel Jobs.cz).

Investoři později (od roku 2021) vložili své podíly pod novou nadaci Independent Press. Podle vyjádření ředitele vydavatelství Jána Simkaniče se tak od své investice a vztahu k médiu odstřihli, kromě dvou z nich, kteří zůstali ve správní radě nadace.

Současná společnost N media, která vydává Deník N, je vlastněna v poměru 2:1 zmíněnou českou nadací Independent Press a slovenskou společností Denník N, jež vydává slovenský Denník N. Většinu 51 % ve slovenském DN drží šest spolumajitelů antivirové společnosti ESET (Miroslav Trnka, Anton Zajac, Richard Marko, Rudolf Hrubý, Peter Paško, Maroš Grund).

Většina členů redakce Deníku N vlastní zaměstnanecké akcie v celkovém objemu asi 16 procent, jsou však bez hlasovacího práva

Penta Investments - Deník
Investiční skupině Penta patří mediální dům Vltava Labe Media, která vydává nejvýznamnější regionální periodika v Česku (Deník) a řadu lifestylových časopisů. Společníky skupiny jsou podnikatelé Marek Dospiva, Jaroslav Haščák, Jozef Oravkin, Ian Child a Eduard Maták.

Penta mění vlastnickou strukturu, Haščák převádí podíl na rodinu
Seznam.cz

Seznam je největší českou internetovou firmou. Majitelem je jeho zakladatel Ivo Lukačovič. V lednu 2018 Seznam.cz spustil vlastní celoplošnou terestricky vysílanou televizní stanici a vstoupil nákupem rádií Expres FM a Classic Praha na rozhlasový trh.

Seznam.cz dále mimo jiné provozuje stejnojmenný vyhledávač, zpravodajský server Seznam Zprávy a Televizi Seznam. Od roku 2013 vlastní i třetinový podíl ve vydavatelství Borgis, nyní ho chce koupit celé.

GES Group - Prima
Skupina GES Group v oblasti celoplošného televizního vysílání provozuje televizní skupinu Prima čítající deset televizních kanálů včetně zpravodajské platformy CNN Prima News.

Mimo jiné zastřešuje široké portfolio webů a rozhlasové stanice Beat, Country, Kiss, Signál, Spin a Rádio1. Většinovým vlastníkem je miliardář Ivan Zach.
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 21. 1. 2023, 23:48. »
Registrovaný uživatel
A kolik médií vlastní Petr Pavel?
Registrovaný uživatel
Proč to řešim. Babiše podporuje KSČM, Zeman a jeho banda, Paroubek, Vrábelova banda, Romové z vyloučených lokalit...SPD u něj měla námluvy.

Zlo se koncentrovalo úplně ukázkově do kandidáta Bureše. A taky dostane na prdel. Spokojenost.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 22. 1. 2023, 0:02. »
Moderátor
Paul napsal
A kolik médií vlastní Petr Pavel?


V podstatě všichni mediální magnáti co jsem výše uvedl jsou jdou proti Babišovi, logicky tím vyzdvihují Pavla...volby jsou tím neuvěřitelně manipulovány, boj mediálních magnátů proti Babišovi..
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 22. 1. 2023, 0:01. »
Registrovaný uživatel
Kellner s Babišem spory neměl a Nova proti němu nikdy nešla..což šlo vidět v poslední debatě a taky si vysloužila dost kritiky, za stranění Babišovi.


Křetínský chce koupit MAfru..ten snad má potřebu Bureše hanit?


atd.

Celej ten seznam je k hounu.

Celý je to demagogie. Spiknutí chacha..Prostě je to šmejd a normální lidí ho vypráskali v posledních volbách do parlamentu a vypráskaj ho i teď. Máme ho plný zuby. Hotové, vybavené.



Panebože ti Babiše hnali! Hnali? Kdo? Všichni lidé! Kdo se k tomu přichomít. Čeledíni, nádeníci… Tedy hnal ho všechen lid? Ano pane! Se zbraněmi…někteří i bezezbraní. S holemi a sudlicemi, vidlemi i kosami. Hnali ho a zpívali si! Ach to byla nálada. Nakonec mu naložili pěkných par ran na záda.

Jablonec, náměstí 20.1.2023
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 22. 1. 2023, 0:21. »
Moderátor
Paul napsal
Kellner s Babišem spory neměl a Nova proti němu nikdy nešla..což šlo vidět v poslední debatě a taky si vysloužila dost kritiky, za stranění Babišovi.

atd.


:)
Blbost naopak prakticky neustále, stačí shlédnout debaty ,působení moderátorů a to nejenom v debatách, zprávy, snídaně s novou atd.

Svobodný volby zapomeňte.. Média dnes intenzivně ovládají český lid :)
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 22. 1. 2023, 0:19. »
Registrovaný uživatel
sigur by mi teď napsal -

"Drž hubu!"

A měl by pravdu. ;)

(Musím si ho tu suplovat.)
Moderátor
barbar napsal
ramires napsal
..včera jsem psal o volbách,super kluci fo radí nechodit a numismat jdi v každym případě...já fakt nepudu,mám firmu už desítky let a kdybych to měl brát kdo dal víc státu vyhrál by to Babiš..ekonomicky určitě..a ekonomika by měl bejt ukazatel kdo je kdo...ne krásná uniform...asi tak ...já musel zdrhnout z vojny na šachtu kvůli takovejm Pavlům 8)


Souhlas 👍
Babiš to bude mít těžký, zřejmě to ale nevyhraje , všechny média,televize,tisk, internet, rozhlas jdou více nebo méně proti němu, naopak Pavla vyzdvihují..

Hlavně, když vyhraje Koblihář, tak bude dalších 5-10 let v prdeli, amnestie pro vyvolené a kamarády, zločinnost politických špiček netrestatelná, prasata budou kvičet nadšením a (Cigáni nebudou muset pracovat).

No a časem obdoba Kimova režimu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 575 576 577 578 579 580 581 582 583 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1