Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 581 582 583 584 585 586 587 588 589 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Petr s Pavlem na hrad !!!! - Pavel je nachcípanej, neslyšíš jak popotahuje? :)


Nj ale to nic není, furt vypadá líp než to babiš
Registrovaný uživatel
jako musím říct, že dnes mě babiš docela překvapil. snad to dopadne dobře
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Paul napsal
Petr s Pavlem na hrad !!!! - Pavel je nachcípanej, neslyšíš jak popotahuje? :)


Nj ale to nic není, furt vypadá líp než to babiš


nějakej nazelenalej, asi taky nervy
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Ale musím uznat, že Babiš navzdory vůči němu nepříjemně aktivnímu moderátorovi je tam oba pěkně semlel..Klid a řád přesně tak, Pavel je dobře vycvičený rozvědčík, moc toho nenamluví a když mluví tak jen to co ho naučili a kolem své minulosti jasně mlži a lže.
Narozdíl od Babiše který mluví věčně a ze svých dlouholetých zkušeností a bláboly kolem minulosti má soudně vyvrácený...

Po každém tvém výroku si říkám že nic hloupějšího už z tebe nemůže vypadnout a vida, už zase jsi to překonal :shock:
Registrovaný uživatel
jacx napsal jsi to dobře a dokonce jsem to přečetl do konce,jo určo k zamyšlení...Babiš zaměstnává min 60 000 lidí odvody státu za lidi je neskutečná palba..ale tohle asi víš ,jaký jsou odvody taky máš sestřičku,Babiš není o nic horší kandidát než Pavel,každej z nich má máslo na hlavě a zbytek nechám na svobodnejch lidech... ;) ;) :D :P :P
Moderátor
Impérium vrací úder:
https://czblog.cz/jana-bobosikova-byla-zapalena-svazacka-s-krute-rudym-srdcem/

-----------------

Tak Pavel (i Babiš) budou spíš uštvaní z kampaně. Mne uštvala "pouhá" pošta.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
jako musím říct, že dnes mě babiš docela překvapil. snad to dopadne dobře


Jsem kandidát za ANO!
Já jsem nadstranický, nejsem kandidát ANO..

To byl kabaret. Ten lhal, i když se pokusil mluvit pravdu.
Moderátor
ramires napsal
jacx napsal jsi to dobře a dokonce jsem to přečetl do konce,jo určo k zamyšlení...Babiš zaměstnává min 60 000 lidí odvody státu za lidi je neskutečná palba..ale tohle asi víš ,jaký jsou odvody taky máš sestřičku,Babiš není o nic horší kandidát než Pavel,každej z nich má máslo na hlavě a zbytek nechám na svobodnejch lidech... ;) ;) :D :P :P

Se mu to vrací na dotacích.
Moderátor
:lol: :lol:
Musím se tomu všemu smát, tyhle prezidentský volby ke všemu ve spojení zde s vámi, je opravdu zábava...
Dva kandidáti jeden lepší než druhý,je to stejný jako by kandidovali a v duelu se utkali Kato a obchodník..
Registrovaný uživatel
...Bobošíková je krásná ženská..když na ní koukám ,vůbec mi nevadí co mele :D ;)
Registrovaný uživatel
Paul napsal
ferovyobchodnik napsal
jako musím říct, že dnes mě babiš docela překvapil. snad to dopadne dobře


Jsem kandidát za ANO!
Já jsem nadstranický, nejsem kandidát ANO..

To byl kabaret. Ten lhal, i když se pokusil mluvit pravdu.


jo jasně, furt je to ten stejný populista a manipulátor. nejdřív řekne a, pan non a, pak a-, pak necelé a+ ... utilitaristický až do morku kosti
Registrovaný uživatel
ramires napsal
jacx napsal jsi to dobře a dokonce jsem to přečetl do konce,jo určo k zamyšlení...Babiš zaměstnává min 60 000 lidí odvody státu za lidi je neskutečná palba..ale tohle asi víš ,jaký jsou odvody taky máš sestřičku,Babiš není o nic horší kandidát než Pavel,každej z nich má máslo na hlavě a zbytek nechám na svobodnejch lidech... ;) ;) :D :P :P


A co že zaměstnává 40 tisíc lidí a odvádí odvody? Co jako tím říkáš? Že bys ho klidně bral na hradě? To snad ne
Když se agročert rozsype tak se hovno stane, někdo to převezme a pojede se dál ale ustupovat pořád kvůli něčemu je nesmysl ¨
Registrovaný uživatel
barbar napsal
:lol: :lol:
Musím se tomu všemu smát, tyhle prezidentský volby ke všemu ve spojení zde s vámi, je opravdu zábava...
Dva kandidáti jeden lepší než druhý,je to stejný jako by kandidovali a v duelu se utkali Kato a obchodník..


to by bylo hezké, ale radši bych porazil tebe :D
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...Bobošíková je krásná ženská..když na ní koukám ,vůbec mi nevadí co mele :D ;)


Slepneš z toho chlastu, uber krapet
Registrovaný uživatel
ramires napsal
jacx napsal jsi to dobře a dokonce jsem to přečetl do konce,jo určo k zamyšlení...Babiš zaměstnává min 60 000 lidí odvody státu za lidi je neskutečná palba..ale tohle asi víš ,jaký jsou odvody taky máš sestřičku,Babiš není o nic horší kandidát než Pavel,každej z nich má máslo na hlavě a zbytek nechám na svobodnejch lidech... ;) ;) :D :P :P


jaké máslo má Pavel? jen jestli znám všechny a neudělám chybu
Moderátor
Paul napsal
Ale musím uznat, že Babiš navzdory vůči němu nepříjemně aktivnímu moderátorovi je tam oba pěkně semlel.


Ale tenhle byl výbornej :mrgreen:
Oceňuju smysl pro humor.


Babiš duel jasně vyhrál :mrgreen:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik - myslim, že Babiše volej i lidi co maj stejný hodnoty. Nevadí jim, že někdo lže, nebo sem tam něco nakrade...berou život jako svoje právo, mít se dobře bez svědomí.
Registrovaný uživatel
Odvody se nikdy nemůžou vrátit v dotacích...žiju vůbec na Zemi? ;) ;) :D :P
Registrovaný uživatel
Generál Petr Pavel zrušil pondělní prezidentský duel s šéfem ANO Andrejem Babišem ve studiu na serveru Novinky.cz. Jako důvod uvedl zdravotní problémy. O náhradním termínu se jedná.

Jo jo..ale na to, že je nachcípanej, dobrej výkon..Já bych to nedal.
Registrovaný uživatel
Tím co dnes předvedl babiš cílí pořád jenom na svoje skalní voliče SPD ANO KSČM a a na lidi s nízkým IQ tedy barbar, dvořák a některý sousedy
Podle mě si nikoho z tábora např Nerudový nenaklonil
Moderátor
ramires napsal
...Bobošíková je krásná ženská..když na ní koukám ,vůbec mi nevadí co mele :D ;)

Ale jo. Vypadá jako panenka.
Umělá a studená.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
ferovyobchodnik - myslim, že Babiše volej i lidi co maj stejný hodnoty. Nevadí jim, že někdo lže, nebo sem tam něco nakrade...berou život jako svoje právo, mít se dobře bez svědomí.


to je jasný. jako Pavel mě třeba nepřesvědčil v několika věcech (třeba dnes sazby). ale jiná volba není
Moderátor
Paul napsal
Generál Petr Pavel zrušil pondělní prezidentský duel s šéfem ANO Andrejem Babišem ve studiu na serveru Novinky.cz. Jako důvod uvedl zdravotní problémy. O náhradním termínu se jedná.

Jo jo..ale na to, že je nachcípanej, dobrej výkon..Já bych to nedal.


Po dnešku se bojí Babiše,moc se tedy nepředvedl, čekal jsem víc :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 22. 1. 2023, 21:58. »
Registrovaný uživatel
Babiš přišel do debaty a potvrdil: Je druhý Jakeš a hloupý manipulátor

:D
https://www.forum24.cz/babis-prisel-do-debaty-a-potvrdil-je-druhy-jakes-a-hloupy-manipulator/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

V případě útoku na spojenecké státy NATO, například na Polsko či pobaltské země, by předseda hnutí ANO odmítl splnit naše spojenecké závazky, které jako členové NATO máme. Řekl to naprosto bezostyšně a otevřeně, protože se mu to hodí do jeho kampaně o míru. Byla to prostě další nehoráznost, kterou nám o sobě pan Babiš prozradil.
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Tím co dnes předvedl babiš cílí pořád jenom na svoje skalní voliče SPD ANO KSČM a a na lidi s nízkým IQ tedy barbar, dvořák a některý sousedy
Podle mě si nikoho z tábora např Nerudový nenaklonil


přesně o tom jsme se bavili cca 10-15min po začátku se ženou a tchyní. otázkou zůstává, zda jich je méně než těch druhých :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 581 582 583 584 585 586 587 588 589 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1