Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 582 583 584 585 586 587 588 589 590 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
...Kato já bych ho na hradě nikdy nechtěl ale plivete tady jeduslinu a já si napsal co chc...,bez ohledu co máte rádi vy...a to je ta demokracie,pokud to bude fungovat takhle je to paráda a rád sem budu chodit ;)
Registrovaný uživatel
. otázkou zůstává, zda jich je méně než těch druhých :D

Snad ano
Jsem taky zvědav co se stane s kurzem ve fortuně
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...Kato já bych ho na hradě nikdy nechtěl ale plivete tady jeduslinu a já si napsal co chc...,bez ohledu co máte rádi vy...a to je ta demokracie,pokud to bude fungovat takhle je to paráda a rád sem budu chodit ;)


neodpovědět je taky demokratické, byť ne moc hezké a slušné...
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
. otázkou zůstává, zda jich je méně než těch druhých :D

Snad ano
Jsem taky zvědav co se stane s kurzem ve fortuně


bych řekl, že tam to už musí držet ne? obecně si tím zabezpečí výdělek. nemůžou dát teď na něho 2
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...Kato já bych ho na hradě nikdy nechtěl ale plivete tady jeduslinu a já si napsal co chc...,bez ohledu co máte rádi vy...a to je ta demokracie,pokud to bude fungovat takhle je to paráda a rád sem budu chodit ;)


ok psát si může každej kdo chce ale musí počítat s tím že ne každej s tím bude souhlasit
Registrovaný uživatel
https://twitter.com/WypartowiczBa/status/1617255056239362048

Už to jede u Poláků.. Bureš je nasral.
Registrovaný uživatel
Ty komenty Poláků :D


Dominik Czernik

Babiš to kurwa jebana.


Milionlainen

Babiš jest zapierdolony. Przepraszamy za to, Polacy, nie chcemy go.
Registrovaný uživatel
babiš to nejdřív blbe pochopil, pak se blbě vyjádřil a možná si to i myslí, ale neumí to vysvětlit...
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://twitter.com/WypartowiczBa/status/1617255056239362048

Už to jede u Poláků.. Bureš je nasral.


On je pro náš stát normálně nebezpečnej
Už ho proboha zavřete do blázince
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
babiš to nejdřív blbe pochopil, pak se blbě vyjádřil a možná si to i myslí, ale neumí to vysvětlit...


Jo ale je to jeho chyba. Proboha vždyť chce bejt prezidentem tak snad musí rozumět otázkám ne?
A jestli nerozumí tak nemůže bejt na hradě
Je to idiot a nebezpečnej člověk
Registrovaný uživatel
Ale jestli někdo chce zmatenýho prezidenta co neumí mluvit ani psát Česky tak prosím
Registrovaný uživatel
No mě to psaní tak moc nejde :⁠-⁠D
Hele já ho tím neomlouvám. A také min. 2x bylo vidět, že neposlouchá/neví na co se ptal. Asi přemýšlel co a jak potřebuje říct.
Manipulátor je to slušný
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
No mě to psaní tak moc nejde :⁠-⁠D
Hele já ho tím neomlouvám. A také min. 2x bylo vidět, že neposlouchá/neví na co se ptal. Asi přemýšlel co a jak potřebuje říct.
Manipulátor je to slušný


Ale ty nekandiduješ na hrad
Prostě na hradě a vůbec v čele země přece musí bejt člověk inteligentní co umí jazyk
Registrovaný uživatel
Ok kato tak to beru a vnímám ;) :D
Registrovaný uživatel
Vládli tu Rakušané, Maďaři, fifikovci, možné je vše...
Registrovaný uživatel
Radši off
Stejně vstávám brzo
Registrovaný uživatel
to jacx: ďalší príspevok staršieho data od RNDr., Mgr. Marián Samuel , (apropo kanceláriu mal vedľa nebožtíka Janka Hunku)
Marian je síce viac na neskorší stredovek, postupne sa dá mozaika doplňovať podrobnejšie.

https://www.viabenedictina.eu/cs/historie-p26


Mám doma dve užastne hodnotné knihy ohľadne rannej histórie Nitry, autor je už hodne starý páter, ale dostal povolenie do Vatikánskeho archívu, viem študoval listinné dokumenty viac ako 15 rokov a po vydaní kníh prepisovačom histórie poriadne dvihol krvný tlak hlavne z maďarskej strany, oni razia inú teóriu. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Paule Poláka bych nechal spát,nebo mu naroste takovej hřebínek ,že bude chtít Těšínsko..a oni se militarizujou aby to nebyla hrozba i pro Německo :D :D
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Paule Poláka bych nechal spát,nebo mu naroste takovej hřebínek ,že bude chtít Těšínsko..a oni se militarizujou aby to nebyla hrozba i pro Německo :D :D


Spát je nenechal dnes Babiš, když stupidně prohlásil, že v případě napadení Polska nebo pobaltí by naše armáda nezasáhla..To je popření základů a stanov NATO.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 22. 1. 2023, 22:34. »
Registrovaný uživatel
ten poslední projev, to bylo něco
Registrovaný uživatel
Polsko je dnes nejsilnější armádou v Evropě a oni to ví a Paule těch našich 20 000 vojáků je kurva bída
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Vládli tu Rakušané, Maďaři, fifikovci, možné je vše...


Po "výprasku na Bielej hore" Česi prišli cca o 80% svojej rodovej šľachty a to je ťažké nahradiť hlavne stále turbolentných udalostiach. :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Kurzy aktuálně
1,10 - 7,30
O desetinu se zvedl na Babiše
Registrovaný uživatel
grofik napsal
ferovyobchodnik napsal
Vládli tu Rakušané, Maďaři, fifikovci, možné je vše...


Po "výprasku na Bielej hore" Česi prišli cca o 80% svojej rodovej šľachty a to je ťažké nahradiť hlavne stále turbolentných udalostiach. :roll:


Škoda že nerozumím co jsi napsal. Třeba by se dalo i debatovat
Registrovaný uživatel
Kato, nebuď smutný, jacx zrejme pochopí? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 582 583 584 585 586 587 588 589 590 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1