Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 583 584 585 586 587 588 589 590 591 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ale reaguješ na mě, až mi je to nepříjemné...
Registrovaný uživatel
Jdu taky do útlumovýho režimu...arbeit čeká tož zdar kluci :D
Registrovaný uživatel
Mne si ukradnutý, len som doplnil obdobie, kedy v česku prišli o elitu národa.
Na tvoje vedomosti ohľadne histórie sa nespolieham. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
ferovyobchodnik napsal
Vládli tu Rakušané, Maďaři, fifikovci, možné je vše...


Po "výprasku na Bielej hore" Česi prišli cca o 80% svojej rodovej šľachty a to je ťažké nahradiť hlavne stále turbolentných udalostiach. :roll:


Nebylo potřeba je nahrazovat (jakkoliv i číslo je vycucaný z prstu), Čechy se staly perlou Habsburské monarchie. Bílá Hora nebyla prohrou Čechů...to jen národovci a komunisti z toho udělali národní katastrofu, moderní historie už je úplně jinde.

Ostatně, Češi na bojišti byli pouze v zanedbatelnym počtu. (Jestli vůbec, nechce se mi prohlížet ordre de bataille)
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 22. 1. 2023, 23:04. »
Moderátor
Mám sborník o dějinách Nitry.
A tam o nějakém sídle krále fakt není vůbec nic.
Ovšem o kostele/katedrále sv. Emerána ano.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
grofik napsal
ferovyobchodnik napsal
Vládli tu Rakušané, Maďaři, fifikovci, možné je vše...


Po "výprasku na Bielej hore" Česi prišli cca o 80% svojej rodovej šľachty a to je ťažké nahradiť hlavne stále turbolentných udalostiach. :roll:


Nebylo potřeba je nahrazovat (jakkoliv i číslo je vycucaný z prstu), Čechy se staly perlou Habsburské monarchie. Bílá Hora nebyla prohrou Čechů...to jen národovci a komunisti z toho udělali národní katastrofu, moderní historie už je úplně jinde.

Ostatně, Češi na bojišti byli pouze v zanedbatelnym počtu. (Jestli vůbec, nechce se mi prohlížet ordre de bataille)


A on je národovec nebo komunista?
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Mám sborník o dějinách Nitry.
A tam o nějakém sídle krále fakt není vůbec nic.
Ovšem o kostele/katedrále sv. Emerána ano.


A co pokrevní linie ježiš - fifik? Aby to nebyl podvrh...
Moderátor
grofik napsal
to jacx: ďalší príspevok staršieho data od RNDr., Mgr. Marián Samuel , (apropo kanceláriu mal vedľa nebožtíka Janka Hunku)
Marian je síce viac na neskorší stredovek, postupne sa dá mozaika doplňovať podrobnejšie.

https://www.viabenedictina.eu/cs/historie-p26


Mám doma dve užastne hodnotné knihy ohľadne rannej histórie Nitry, autor je už hodne starý páter, ale dostal povolenie do Vatikánskeho archívu, viem študoval listinné dokumenty viac ako 15 rokov a po vydaní kníh prepisovačom histórie poriadne dvihol krvný tlak hlavne z maďarskej strany, oni razia inú teóriu. ;)


To může být zajímavé čtení. Však nejstarší kamenný kostel na území východních i západních Slovanů (828 ) Nitře zatím nikdo neupírá a církevní listinné prameny z té doby jsou jistě velmi cenné.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 22. 1. 2023, 23:38. »
Moderátor
ramires napsal
jacx napsal jsi to dobře a dokonce jsem to přečetl do konce,jo určo k zamyšlení...Babiš zaměstnává min 60 000 lidí odvody státu za lidi je neskutečná palba..ale tohle asi víš ,jaký jsou odvody taky máš sestřičku,Babiš není o nic horší kandidát než Pavel,každej z nich má máslo na hlavě a zbytek nechám na svobodnejch lidech... ;) ;) :D :P :P


ramires - dík, že sis to:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/nova-kecaren-a-tlacharna_post_-667281#post667281
přečetl
- a fajn, že to bereš jako důvod k zamyšlení
Registrovaný uživatel
#14812

fo

Nacionalista. Dle něj jsme vopičáci, protože jsme přišli o šlechtu. ;)
(Odešlo cca 60%, nahradila je šlechta z jinejch zemí, což asi nebylo na škodu, než degenerovat.)
Registrovaný uživatel
Andrej Babiš se v debatě ČT zapletl do svých lží
https://www.extra.cz/zpravy-andrej-babis-se-v-debate-ct-zapletl-do-svych-lzi-jake-nepravdy-v-souboji-s-petrem-pavlem-pouzil-e3d34?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
Registrovaný uživatel
Na těch dlouhých rodových grofikach poznáš degeneraci nejlépe
Moderátor
jacx napsal
grofik napsal
to jacx: ďalší príspevok staršieho data od RNDr., Mgr. Marián Samuel , (apropo kanceláriu mal vedľa nebožtíka Janka Hunku)
Marian je síce viac na neskorší stredovek, postupne sa dá mozaika doplňovať podrobnejšie.

https://www.viabenedictina.eu/cs/historie-p26


Mám doma dve užastne hodnotné knihy ohľadne rannej histórie Nitry, autor je už hodne starý páter, ale dostal povolenie do Vatikánskeho archívu, viem študoval listinné dokumenty viac ako 15 rokov a po vydaní kníh prepisovačom histórie poriadne dvihol krvný tlak hlavne z maďarskej strany, oni razia inú teóriu. ;)


To může být zajímavé čtení. Však nejstarší kamenný kostel na území východních i západních Slovanů (828) Nitře zatím nikdo neupírá a církevní listinné prameny z té doby jsou jistě velmi cenné.

Nejstarší kostel o kterém je písemný záznam. Blížeji se to nedá ani potvrdit ani vyvrátit. Na Moravě jich tou dobou už pár bylo. Ale jestli to bylo o tři roky, nebo i o 10 let dřív nebo o pět či 15 let později není jak zjistit. Leda by se našla Velkomoravská kronika, tam by třeba něco bylo, či nějaké spisy například ve vatikánském archivu.
Registrovaný uživatel
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-ocima-byznysu-cash-only-zazije-cesko-prumyslovy-upadek-jako-detroit-222710
My sme na tom ešte podstatne horšie.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
jacx napsal
grofik napsal
to jacx: ďalší príspevok staršieho data od RNDr., Mgr. Marián Samuel , (apropo kanceláriu mal vedľa nebožtíka Janka Hunku)
Marian je síce viac na neskorší stredovek, postupne sa dá mozaika doplňovať podrobnejšie.

https://www.viabenedictina.eu/cs/historie-p26


Mám doma dve užastne hodnotné knihy ohľadne rannej histórie Nitry, autor je už hodne starý páter, ale dostal povolenie do Vatikánskeho archívu, viem študoval listinné dokumenty viac ako 15 rokov a po vydaní kníh prepisovačom histórie poriadne dvihol krvný tlak hlavne z maďarskej strany, oni razia inú teóriu. ;)


To může být zajímavé čtení. Však nejstarší kamenný kostel na území východních i západních Slovanů (828) Nitře zatím nikdo neupírá a církevní listinné prameny z té doby jsou jistě velmi cenné.

Nejstarší kostel o kterém je písemný záznam. Blížeji se to nedá ani potvrdit ani vyvrátit. Na Moravě jich tou dobou už pár bylo. Ale jestli to bylo o tři roky, nebo i o 10 let dřív nebo o pět či 15 let později není jak zjistit. Leda by se našla Velkomoravská kronika, tam by třeba něco bylo, či nějaké spisy například ve vatikánském archivu.


Pavel máš pravdu Morava vznikla hneď po veľkom tresku.😃
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
A zase ta paní :)
Zajímavá debata.... :mrgreen:

https://youtu.be/8dASL_a_E1o
Registrovaný uživatel
Co k tomu říct. Kandidovat, rozhodně bych tyhle "podporovatele" nechtěl. Myslím že Pavlovi je to jen ku prospěchu. Jestli měl šanci někoho odradit tak tímhle myslím spíš svoji konkurenci upevní a stmelí.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Ale musím uznat, že Babiš navzdory vůči němu nepříjemně aktivnímu moderátorovi je tam oba pěkně semlel..Klid a řád přesně tak, Pavel je dobře vycvičený rozvědčík, moc toho nenamluví a když mluví tak jen to co ho naučili a kolem své minulosti jasně mlži a lže.
Narozdíl od Babiše který mluví věčně a ze svých dlouholetých zkušeností a bláboly kolem minulosti má soudně vyvrácený...

Věčně. To nemůžeš myslet vážně, musíš být velmi zaslepeny aby jsi v tomhle viděl věčné odpovědi
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Paul napsal
ferovyobchodnik napsal
jako musím říct, že dnes mě babiš docela překvapil. snad to dopadne dobře


Jsem kandidát za ANO!
Já jsem nadstranický, nejsem kandidát ANO..

To byl kabaret. Ten lhal, i když se pokusil mluvit pravdu.

Jojo, pro mě je to důkaz že je to sociopat. Myslím že už když mluví není schopný rozlišit co je lež a co pravda. Možná že sám sebe považuje za celé hnutí ano proto si mysli že je nestranný kandidát. A nestrannému kandidátovi tvrdí že je vládní kandidát. Když by takhle jednal normální člověk, diagnostikovali by mu pokročilou demenci.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Paul napsal
ferovyobchodnik - myslim, že Babiše volej i lidi co maj stejný hodnoty. Nevadí jim, že někdo lže, nebo sem tam něco nakrade...berou život jako svoje právo, mít se dobře bez svědomí.

Proto si myslím že ho volí brouk pytlík
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
Komáre udělej si čas a shlédni tuhle debatu, doporučuji všem rozšířit obzory a občas si také poslechnout názory opozice..
O Babišovi víte vše,ale co Pavel a jeho žena?

https://youtu.be/8dASL_a_E1o
Registrovaný uživatel
úpřimně mě je teď jedno co pavel a jeho žena. vím, že volit zlo v podobě babiše není správné.
Registrovaný uživatel
medo napsal
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-ocima-byznysu-cash-only-zazije-cesko-prumyslovy-upadek-jako-detroit-222710
My sme na tom ešte podstatne horšie.


ale sazby máte boží! :D
Registrovaný uživatel
Stavebniny podraží. Nejméně nových staveb za posledních deset let, problémy malých hráčů na trhu a cenové bitvy. Takový je výhled na letošní rok ve stavebnictví podle společnosti provozující nejširší síť prodejen stavebnin v Česku.

Mafra na prodej? Andrej Babiš chce prodat svoje mediální království Mafra. Server iDnes, noviny Mladá fronta DNES, Lidové noviny či rádio Impuls – to vše by mohlo změnit majitele a česká mediální scéna a český byznys by již brzy mohly zažít souboj titánů.

Sážkaři o volbách. Do druhého kola prezidentských voleb zbývá týden a sázkaři mají o vítězi stále jasno. „Výrazným favoritem s velmi nízkým kurzem kolem 1,16 : 1 je Petr Pavel,“ říká mluvčí Tipsportu Václav Sochor. Kurz Andreje Babiše postupně klesá.

Letošní rok očima personalistů. Ekonomická krize letos vyvolá v některých odvětvích silnější propouštění, než na jaké byli Češi zvyklí z předchozích let. O žádné velké zemětřesení ale nepůjde. Shodují se na tom personalisté, podle nichž se chystají propouštět nižší jednotky procent firem.


Plyn? Máme. Katastrofické scénáře se nenaplnily. Ceny energií klesají hluboko pod vládní strop, u dodavatelů se začínají objevovat první poklesy ceníků a co víc – plynové zásobníky jsou rekordně plné. Kdy se pozitivní změny propíšou i do nižších faktur?
Registrovaný uživatel
:D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 583 584 585 586 587 588 589 590 591 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1