Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 589 590 591 592 593 594 595 596 597 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
https://www.novinky.cz/clanek/volby-prezidenta-kurz-na-vitezstvi-pavla-atakuje-jednicku-40420883#utm_content=ribbonnews&utm_term=volby%20kurzy&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Hneď na úvod kampane nasadil Babiš najťažšie kalibre, až sa človek bál predstaviť si, s čím ešte vyrukuje. A ono to bolo všetko.

Nevěřím, s tou největší sviňárnou vyrukuje až předposlední den :evil:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
sigur napsal
Hneď na úvod kampane nasadil Babiš najťažšie kalibre, až sa človek bál predstaviť si, s čím ešte vyrukuje. A ono to bolo všetko.

Nevěřím, s tou největší sviňárnou vyrukuje až předposlední den :evil:


Na Pavla určitě ještě něco vytáhne a bude to síla
On se nevzdá, pojede hnojomet do poslední chvíle
Registrovaný uživatel
numismat napsal
ferovyobchodnik napsal
Zase mu vyhrožují

Tentokrat to bude asi hrozba realna, kdyz zrusil kontaktni kampan.

Nemám rakovinu a ani pušku :roll:
ale toho člověka plně chápu ;)
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-ukrajina-valka-vagnerova-skupina-armada-vagnerovci-rakev-zinkova-progozin.A230124_102818_zahranicni_dtt?zdroj=top
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
sigur napsal
Hneď na úvod kampane nasadil Babiš najťažšie kalibre, až sa človek bál predstaviť si, s čím ešte vyrukuje. A ono to bolo všetko.

Nevěřím, s tou největší sviňárnou vyrukuje až předposlední den :evil:

Na to aby oslovil stotisíce a zároveň odradil iné stotisíce, potrebuje okrem iného aj čas. A ten už mu dochádza.
Registrovaný uživatel
Německo povolilo Polsku poslat tanky Leopard na Ukrajinu

Německo ve středu 25. ledna udělí Polsku povolení k reexportu svých tanků Leopard na Ukrajinu.
Moderátor
Duda zdůraznil, že Babiš odpovídal na teoretickou otázku, přičemž povinnosti plynoucí ze smlouvy o NATO jsou naopak praktické a závazné. Otázka na Babiše podle něj nebyla "úplně chytrá", moderátor se podle něj mohl zeptat například na jeho postoj při případném útoku na Slovensko.

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/zeman-ujistil-ze-by-cr-dodrzela-zavazky-duda-pripsal-babisuv-vyrok-kampani/2315567
Registrovaný uživatel
numismat napsal
ferovyobchodnik napsal
Zase mu vyhrožují

Tentokrat to bude asi hrozba realna, kdyz zrusil kontaktni kampan.

Spíš tomu musí přidat na věrohodnosti. Za dva dny už toho moc nestihne a tahle struna má větší potenciál než kontaktní kampaň která mu moc nejde.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
https://twitter.com/i/status/1617835849848344576
Registrovaný uživatel
Petr Pavel
1.06


Andrej Babiš
9.00


fortuna
Registrovaný uživatel
Ktovie koľko vsadil barbar.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Ktovie koľko vsadil barbar.


Ten musel vsadit miliony a fotrovu firmu na Pavla. Proto na něj ten kurz tak prudce klesl ;) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
USA pošlou na Ukrajinu tanky Abrams

1/ Administrativa Joea Bidena se rozhodla poslat na Ukrajinu dávku tanků Abrams M1. Oznámení o dodání může být učiněno tento týden, píše The Wall Street Journal s odvoláním na americké úředníky.
Sky News Arabia s odvoláním na
Registrovaný uživatel
Konečně padla uff
Registrovaný uživatel
Takže dnes už nič nenapíšeš? :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Takže dnes už nič nenapíšeš? :D


🤣 Jestli mi žena dovolí na internet tak jo 😁
Registrovaný uživatel
Také se vám stačí zmínit o víkendu, že vám schází grilovačky a žebra? :⁠-⁠D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Na silvestra jsme sedeli v pergole. Sice v bundach ale byla to parada. Jak se trochu otepli tak hned zagrilujem 💪🤟
Registrovaný uživatel
Ja som dostal cez víkend chuť na sviečkovú a už v utorok decká zahlásili, že už jej majú dosť a teda je voľná. Ja sa ale mám. :lol:
Registrovaný uživatel
Na Silvestra ste s kotvou a majorem sedeli v nejakej kůlničke. Na pergolu to moc nevyzeralo.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Ja som dostal cez víkend chuť na sviečkovú a už v utorok decká zahlásili, že už jej majú dosť a teda je voľná. Ja sa ale mám. :lol:


:mrgreen:
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Na Silvestra ste s kotvou a majorem sedeli v nejakej kůlničke. Na pergolu to moc nevyzeralo.


jo jo v kůlně :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:shock: :roll: ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ruské notičky pro Babišovu válečnickou kampaň
https://neviditelnypes.lidovky.cz/cirkus/ruske-noticky-pro-babisovu-valecnickou-kampan.A230124_184938_p_cirkus_nef

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 589 590 591 592 593 594 595 596 597 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1