Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 593 594 595 596 597 598 599 600 601 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
,
Nepoznam jestli je to ironie. Muze klidne v JPY tak clovek nevi, zejo

Když jsem odcházel do důchodu byl australský dollar téměř 20 kč a dnes těsně nad 15 :|
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/fakta-mail-z-ruska-tvrdi-ze-zemrel-petr-pavel-pripadem-se-zabyva-policie-224331#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Záasahy ruska do našich voleb jsou neskutečnou prasárnou.

Hned poslat na Ukrajinu další naše tanky a raketomety. :evil:


Myslím Rusi vás aj nás majú na velkom háku.
https://casopisargument.cz/?p=48029
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Na Babiše je kurz 12. Kdyby jsme si všichni vsadili životní úspory a šli volit Babiše budeme republika milionářů. To je asi jediný reálný způsob jak Babiš může pomoct lidem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Při velkym náběru sázek by sázkovky daly stopstav...Maj to spočítaný.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
OtravnyKomar napsal
,
Nepoznam jestli je to ironie. Muze klidne v JPY tak clovek nevi, zejo

Když jsem odcházel do důchodu byl australský dollar téměř 20 kč a dnes těsně nad 15 :|

To je bída no. 25% je hodně. Ale asi pořád lepší než český důchod ne? Se ti to samo převádí? Nebo vedeš i australský účet a sám si prevadis jak potřebuješ?
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Při velkym náběru sázek by sázkovky daly stopstav...Maj to spočítaný.

Já vím, i kdyby se to reálné podařilo stejně by to nemohli vyplatit. Byla to spíš řečnicka glosa
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Houpání koruny mě štve strašně, raději bych Euro...Čím silnější koruna, tím míň peněz z prodeje za hranice. Navíc zbytečný převody navíc.

Nejaký český ekonóm nedávno tvrdil, že prijatie eura do 5 rokov nie je pravdepodobné najma z politického hľadiska. Prijatie eura do 10 rokov je ale naopak vysoko pravdepodobné. V podstate som nikdy nechápal, aké výhody može mať lipnutie Čechov na korune. Napadá ma leda tak spomienkový nacionalizmus.
Takže znovu...pre mňa je ideálny kurz 1:1. ;)
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
turtleoverhead napsal
OtravnyKomar napsal
,
Nepoznam jestli je to ironie. Muze klidne v JPY tak clovek nevi, zejo

Když jsem odcházel do důchodu byl australský dollar téměř 20 kč a dnes těsně nad 15 :|

To je bída no. 25% je hodně. Ale asi pořád lepší než český důchod ne? Se ti to samo převádí? Nebo vedeš i australský účet a sám si prevadis jak potřebuješ?

Sám si převádím.
Registrovaný uživatel
Aj ja si převádím, ale inak, pretože som našiel zmenáreň, ktorá mi dá oproti bankám omnoho lepší kurz. Takže pekne po starom...vybrať, vymeniť, vložiť. :D
Moderátor
sigur napsal
Aj ja si převádím, ale inak, pretože som našiel zmenáreň, ktorá mi dá oproti bankám omnoho lepší kurz. Takže pekne po starom...vybrať, vymeniť, vložiť. :D

Přesně tak.
Moderátor
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-prezidentske-revoluce-ve-volbach-raficka-ukaze-vysledek-uz-pri-prvnich-sectenych-hlasech-224322#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Dobra prace, pripravil jsem si na sobotu vlastni model, ale jen velmi jednoduchy.
Nevedel jsem, ze seznam uz tuto predikci pouzil v 1. kole. Rad budu sledovat ve 2. kole.

Diskuse k clanku je sila, evidentne je to nad chapani mnoha lidi.
Registrovaný uživatel
numismat napsal
sigur napsal
Aj ja si převádím, ale inak, pretože som našiel zmenáreň, ktorá mi dá oproti bankám omnoho lepší kurz. Takže pekne po starom...vybrať, vymeniť, vložiť. :D

Přesně tak.

Já používám toto, je to levnější než banka:
https://wise.com/
Registrovaný uživatel
tak už vím co dostane žena pod stromeček... https://www.idnes.cz/hobby/domov/elektronicka-lzice-univerzita-meiji-zvyrazneni-chuti.A230125_112210_hobby-domov_bma
Registrovaný uživatel
A vidličku která mění brokolici na řízek by neměli? :P
Registrovaný uživatel
numismat napsal
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-prezidentske-revoluce-ve-volbach-raficka-ukaze-vysledek-uz-pri-prvnich-sectenych-hlasech-224322#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Dobra prace, pripravil jsem si na sobotu vlastni model, ale jen velmi jednoduchy.
Nevedel jsem, ze seznam uz tuto predikci pouzil v 1. kole. Rad budu sledovat ve 2. kole.

Diskuse k clanku je sila, evidentne je to nad chapani mnoha lidi.

Ak si sám schopný urobiť si vlastný, hoci aj veľmi jednoduchý, model, tak máš moje uznanie. Myslím to úprimne. Potom prosím daj info, aký bol presný.
Moderátor
sigur napsal
numismat napsal
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-prezidentske-revoluce-ve-volbach-raficka-ukaze-vysledek-uz-pri-prvnich-sectenych-hlasech-224322#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Dobra prace, pripravil jsem si na sobotu vlastni model, ale jen velmi jednoduchy.
Nevedel jsem, ze seznam uz tuto predikci pouzil v 1. kole. Rad budu sledovat ve 2. kole.

Diskuse k clanku je sila, evidentne je to nad chapani mnoha lidi.

Ak si sám schopný urobiť si vlastný, hoci aj veľmi jednoduchý, model, tak máš moje uznanie. Myslím to úprimne. Potom prosím daj info, aký bol presný.

Vychazim z predpokladu, ze Babis bude sbirat hlasy predevsim na zacatku scitani. Nejdrive budou sectene male venkovske obvody, nejpozdeji velka mesta. Prubeznou zmenu extrapoluji do celkoveho vysledku. V podstate je to jen trojclenka. S tim matematickym modelem, co maji na seznamu, se to vubec neda srovnavat.
« Poslední úpravu provedl(a) numismat v 26. 1. 2023, 16:30. »
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Aj ja si převádím, ale inak, pretože som našiel zmenáreň, ktorá mi dá oproti bankám omnoho lepší kurz. Takže pekne po starom...vybrať, vymeniť, vložiť. :D

Tady má nejlepší kurz Vietnamec na rohu. Vždy o pár haléřů méně než je aktuální kurz ale australské dolare by asi nechtěl 😁
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-paleni-koranu-ve-svedsku-sponzoroval-novinar-s-vazbou-na-rusko-224337#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
O čtvrtinu? To máš důchod 9 tisíc jak moje matka co celej život dřela v kolchozu a od 93 roku měla kolchoz soukromě kde to pak šlo celý do kopru protože byli s fotrem jen malinký kolchozníci a v restituci nedostali nic a na vše si museli do začátku půjčit
Hrůza a co jsme se tam nadřeli i já s bráchou, radši ani nemyslet. Hlavně na poli, to bylo výživný


Nejako hodne málo penez, však bolo info, že u vás je minimálny dôchodok 12 000 kačiek. :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://twitter.com/MercuryBarbora/status/1618320303293366272?t=9NTK0A7lkP0Yl-ddRuFjwA&s=09
Já to říkal, nemůžou vytáhnout nic menšího než atomovky, bez nich by to nešlo. Škoda že tohohle chuje pustili...
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Nj kolchoz...to je jasný, že nic v restituci nedostali. Vždyť kolchozy vznikly zločinem komunistů, vyvlastněním sedláků. Pak se vracely původním majitelům...i když škody už to mělo nedozírný.

Komouši zničili zemědělství.
Registrovaný uživatel
A teď máme stoprocentní jistotu, že budou mít zastoupení na hradě.
Registrovaný uživatel
Komunisti prohlásili Pavla za nepřítele. Taky proruští idioti.

A nepřítel mýho nepřítele je přítel ne?
Registrovaný uživatel
grofik napsal
[quote=Petr s Pavlem na hrad !!!!]
O čtvrtinu? To máš důchod 9 tisíc jak moje matka co celej život dřela v kolchozu a od 93 roku měla kolchoz soukromě kde to pak šlo celý do kopru protože byli s fotrem jen malinký kolchozníci a v restituci nedostali nic a na vše si museli do začátku půjčit
Hrůza a co jsme se tam nadřeli i já s bráchou, radši ani nemyslet. Hlavně na poli, to bylo výživný


Nejako hodne málo penez, však bolo info, že u vás je minimálny dôchodok 12 000 kačiek. :roll:

Jak rikam tak jest. Proste poslednich 20 let soukromy podnikani, zadny penize na duchod protoze nebylo z ceho a takhle to dopadlo[/quote=grofik]
Registrovaný uživatel
Kato, verím ako decká rodičom pomáhate...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 593 594 595 596 597 598 599 600 601 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1