Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 598 599 600 601 602 603 604 605 606 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
:mrgreen:
https://www.denik.cz/prezidentske-volby/babis-volby-prohra-sazky-stiznosti.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=865511&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Nech žije prezident 8) 😅 👍


To je nová paní prezidentová ? Paní politruková ?

No tak to měním názor. Pávek na Hrad !
Registrovaný uživatel
Niečo pre ramireza ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Včera jsme zapíjeli prezidenta, jagemaistrem a radegastem
No bylo toho dost ale už jsem byl dopoledne těžit v lese tak jsem tam pěkně vystřízlivěl :-)
Ted se naperu zelňačkou a za chvíli v televizi Slávia- Jablonec
Registrovaný uživatel
Babiš ízy lost napsal
,

Hezká buchta :P :D

ZACHRAŇTE BOBRA ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Babiš ízy lost napsal
,

Hezká buchta :P :D

ZACHRAŇTE BOBRA ;)


Bobr je taky dobrej :D
Registrovaný uživatel
https://cnn.iprima.cz/bookmaker-babisova-vyzva-k-sazkam-rozhodujici-signal-pro-spoustu-lidi-sazeli-desetitisice-199332?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=865511&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box


Tak to jsem v šoku, myslel jsem, že to byla recese (ty stížnosti, že díky sázce nemaj na dovolenou atd).

Oni to fakt ty lidi díky Burešovi šli vsadit :D
Co jim to ten magor poradil? :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
,

Oni to fakt ty lidi díky Burešovi šli vsadit :D
Co jim to ten magor poradil? :D

Když se podívám kolem sebe kdo ho volil, nijak mne to nepřekvapuje :D
Registrovaný uživatel
turtle - fakt jsem tomu nevěřil, dokud to nepotvrdil bookmaker...tisíce novejch registrací, sázky i v desetitisících..
To muselo bejt mrzení pro ty lidi. Jak krysař je zavedl do propasti. A sázkovky vydělaly na hlouposti voličů BAbiše balík.
Registrovaný uživatel
Tak tak

A bobr je nej

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Já jsem si taky chtěl při kurzu 12:1 vsadit, ale přečetl jsem si různé analýzy a došel k závěru, že to Babiš nevyhraje.

Každý svého štěstí strůjcem.
Registrovaný uživatel
PetrPal napsal
Já jsem si taky chtěl při kurzu 12:1 vsadit, ale přečetl jsem si různé analýzy a došel k závěru, že to Babiš nevyhraje.

Každý svého štěstí strůjcem.


:lol: na tohle nebylo třeba nic číst
Registrovaný uživatel
Koukám kundičky smazaný, tady je zas někdo přecitlivělej
grt
Registrovaný uživatel
Babiš ízy lost napsal
Koukám kundičky smazaný, tady je zas někdo přecitlivělej
grt

Já je nesmazal ale souhlasím s tím. Chodí sem i děti a mohlo by je to vyděsit a odradit od sbírání :roll:
Registrovaný uživatel
Mě je jedno kdo z vás, jste stejní všichni :D
Nahý fotky jsou dnes úplně všude kam se podíváš. Dítě který chodí na net se tomu nevyhne takže je to určitě neodradí :D
Registrovaný uživatel
Čítal som, ze na oslavu prezidenta tieklo potokom 😅

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
až na tu palmičku dobrý
my jeli jégra, šumivé, víno, pivo...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
až na tu palmičku dobrý
my jeli jégra, šumivé, víno, pivo...


Jo taky jégra a je po něm opice jak kráva :mrgreen: :roll:
Registrovaný uživatel
my v pohodě, ráno ke snídaní šumivé, dopoledne víno, k obědu víno, odpo na oslavu jégr, pak ale procedury a další 2 hodiny sauny... no dal jsem pak asi 4 piva a měl jsem dost :D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Tak tak

A bobr je nej

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

To je nejaky fejk, se podivej na ten mail, myslis ze nejaka mama z panelaku ma mail merchdodgecoin?
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Paul napsal
turtle - fakt jsem tomu nevěřil, dokud to nepotvrdil bookmaker...tisíce novejch registrací, sázky i v desetitisících..
To muselo bejt mrzení pro ty lidi. Jak krysař je zavedl do propasti. A sázkovky vydělaly na hlouposti voličů BAbiše balík.

Taky jsem si myslel ze to bude ve vetsine nejaka recese. Ale divit se clovek nemuze. Na jednu stranu, kdyz lidi nechapou podstatu sazek, ziji na hrane a jdou vsadit duchod nebo materskou tak by se chtelo rict dobre jim tak, druha strana veci, byl to od nej strasny politicky prestrel, hodny smejdu s hrncema stejne jako cela kampan a kdyz ve dvou vetach slysis "Slyseli jste ze si babis koupil zamek, nekoupil a bylo to za vlastni a zdaneny" a lidi iracionalne dal naslouchaji a veri, pak co se divit. Chyba bude zrejme na obou stranach.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Babiš ízy lost napsal
Mě je jedno kdo z vás, jste stejní všichni :D
Nahý fotky jsou dnes úplně všude kam se podíváš. Dítě který chodí na net se tomu nevyhne takže je to určitě neodradí :D

Vyhnout se nevyhnou ale nema uplne smysl jim to cpat pod nos, i kdyz ze by sem do kecarny chodili deti si asi uplne nemyslim. Ty hraji fortnite. Ale souhlasim ze to uz bylo i na me dost pro sberatelsky forum.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
To je nejaky fejk, se podivej na ten mail, myslis ze nejaka mama z panelaku ma mail merchdodgecoin?


možné to je, ale takových tam byli desítky...
Registrovaný uživatel
1) Možná to nějaký právník klasifikuje jako podvod
- Babiš přiznal, že věděl že nemá šanci vyhrát
- Další výše postavený člen ANO si vsadil a pochlubil se tím na FB
- Bookmaker Fortuny informoval o nárůstu registrací a sázek na Babiše po zveřejnění tweetu
_______________
Jedna dvě, Baba jde. Jde si Jaga pro tebe.
Registrovaný uživatel
https://pbs.twimg.com/media/FnmBGCUWQAEJb7z?format=jpg&name=small

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 598 599 600 601 602 603 604 605 606 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1