Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 604 605 606 607 608 609 610 611 612 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Nechci se v tom hrabat, chtěl jsem názor na ten článek. Nesleduju politiku na Slovensku.

Ale sleduješ - inak by si sa k nej nevyjadroval. To by som potom musel zmeniť názor na Teba.
Ja politiku v ČR sledujem minimálne. Tak by si mi mohol podať informáciu, ako si v prieskumoch vedú napr. ANO, SPD, KSČM, ČSSD.... Myslím percentuálne - koľko % majú spolu.
Registrovaný uživatel
Tak Kotleba a jeho pakáž musí srát každýho, ne jen Paula
Registrovaný uživatel
spíš by mě zajímalo o co colubambulovi jde? že to stojí na slovensku za prd víme všichni (ale ty vaše sazby, to bych chtěl mít).
Registrovaný uživatel
grofikov markíz napsal
spíš by mě zajímalo o co colubambulovi jde? že to stojí na slovensku za prd víme všichni (ale ty vaše sazby, to bych chtěl mít).


Taky nechápu
Anebo jo? No uvidíme co z něj ještě vypadne
Registrovaný uživatel
Pekný nick. Chválím
Registrovaný uživatel
Páni: kotlebovci, uhríkovci sú prijemné spestrenie slovenskej politickej scény,
niekto musí nadstavovať zrkadlo.

Apropo majú hodne mladých a vzdelaných ľudí čo som prekvapený a ešte jedna zaujímavosť okolo tých strán tie akademické tituly nemajú "pajcnuté" na rozdiel od súčastnej vládnucej "elity"...
Na druhú stranu, noviny píšu o nich s krvou v očiach... :mrgreen:
Palec hore. :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
:D nj co jsme čekali že
Tak dobrou
Registrovaný uživatel
Paul – mám ťa celkom rád. Rád si prečítam Tvoje odborné články v oblasti ktorej sa venuješ, aj Tvoje názory na vnútornú a medzinárodnú pol. situáciu vcelku rešpektujem. Tak by asi nebolo dobré si to kaziť faulami a fabuláciami. Medzi riadkami nazývať Slovákov fašistami a a dávať nás v oblasti zahraničnej politiky do roviny Maďarov ...

Čo sa týka Kotlebu - mali ho už dávno za semeníky zavesiť.
Registrovaný uživatel
Uhrikovci to je nějaká kožní nemoc ne, akné?

Ledascos to vypovídá o slovenském školství, praotec Štěpán by se v hrobě obracel.
Registrovaný uživatel
Columbo nie Colombo - to nie je to isté



Seš si jistej? V Češtině to běželo pod názvem Colombo. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jsem si říkal, že to nebude falbacia. A moje doporučení, Paule, fakt si to s ním nekaz. Kdo ví...
Registrovaný uživatel
Šmelík je to vidieť na tebe, neverím, ale podľa tvojho tvrdenia si údajne navštevoval školu v Žiline??? :roll:

Zrejme štúdium si absolvoval po reforme školstva na Slovensku, potom to dáva zmysel...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Columbo nie Colombo - to nie je to isté



Seš si jistej? V Češtině to běželo pod názvem Colombo. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Nemôžeš spájať nick z niečim iným. :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Šmelík je to vidieť na tebe, neverím, ale podľa tvojho tvrdenia si údajne navštevoval školu v Žiline??? :roll:

Zrejme štúdium si absolvoval po reforme školstva na Slovensku, potom to dáva zmysel...


dělej si ty poznámky pro rudou správně! já jsem v žilině nikdy nebyl, možná u nějakého přestupu
Registrovaný uživatel
Nie, nie priateľu, myslím stanimu a ešte niekomu si potvrdzoval svoje štúdium v Žiline.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ale pobavilo, Kotleba mi nedá spár...mánie...a zmínil jsem ho ve 12 příspěvcích za 8 let...z 8300 příspěvků co tady mám za ty roky. (Bude to víc, v jinejch tvarech, ale i tak nula nula nic.)

To moc tedy smysl nedává. :)

Nikam tahle diskuze nesměřuje, jen zase nacionalismus v tom sedí. Nikde a nikdy jsem Slováky neurážel, jen se mi nelíbila ta diskuze u gratulace k prezidentovi. A chtěl jsem jednoduchou odpověď na článek.
Registrovaný uživatel
buď tak laskav, nižší hodnosti, a neoslovuj mě jako málokdo.
já vím, že ti mozek moc neslouží, nikomu bych takovou pixovinu nepotvrzoval :D
jediné co si s žilinou spojuju, že tam končí svět (dálnice) když jedem do tater
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Paul napsal
Columbo nie Colombo - to nie je to isté



Seš si jistej? V Češtině to běželo pod názvem Colombo. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Nemôžeš spájať nick z niečim iným. :roll:


Má nick dle detektiva..já název popletl, ale kuriozně i pod zkomolenym názvem se tu vysílal. ;) Nic s ničím jiným jsem "nespájal".
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 31. 1. 2023, 22:38. »
Registrovaný uživatel
Škoda, história príspevkov max do 2022. :evil:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Letos vlastně už jeden post byl. :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://twitter.com/k_sonin/status/1619459338229403648?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1619459338229403648%7Ctwgr%5E62d03ada0cb3e1c5cbd40774c632605ffd51d4f0%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.extra.cz%2Fzpravy-putin-nici-sveho-kritika-navalnyj-za-mrizemi-trpi-v-nelidskych-podminkach-promenil-se-k-nepoznani-a9de7


šokující...ten už to mučení asi dlouho nevydrží.
Registrovaný uživatel
Komouši vždy uměli pěkně mluvit.
Naše měna je pevná.
Maso bude, bude maso.
Jsme s Vámi.
Jsme suverénní stát.
;)
Registrovaný uživatel
Případ nábojnice pro Babišovou: Podezřelý spáchal sebevraždu, nábojnice byla slepá
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-prezidentske-policie-objasnila-pripad-nabojnice-pro-moniku-babisovou-podezrely-zemrel-224879#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varCC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Copak, vypadl z okna? ;)
Registrovaný uživatel
Turtle Fialův stranický kámoš hejtman Šulc se podílel na rozkradení 13 miliard.
A předchůdce Fialy a Zemana prohlásil, že nezná špinavé peníze. Kecálka Fialu dali do čela strany proto, aby mohli říkat, že není spojen se skandály z minulosti.
Moderátor
Fialová vláda se nyní po prezidentských volbách může jen tetelit blahem...
Veškeré přešlapy které v průběhu svého působení učinila a velmi pravděpodobně učiní nyní s požehnáním hlavy státu budou ospravedlněna a připisována situaci na východě ..
Jednoduše řečeno, vláda se teď nemusí zpovídat se svých chyb ,jelikož vše půjde do ,,jediného pytle ,, situace východ ...
Problematika energie po relativním klidu díky volební odmlce ,slibů snížení a fixací je pryč...
Příkladem plyn domácnost s 8000 které jsem měl dle výpočtu platit před začátkem topné sezóny ,to nakonec dle vládních slibů snížili na cca 3500, kupodivu dva dny zpět jsem měl telefonát kde mi bylo
sděleno, že sazba se bohužel navyšuje na cca.6000 kč a včera shodou okolností znovu veřejnost varovali o problematice kolem dostupnosti plynu...Teď už jen čekám na elektro a její sazby.. Myslím, že se máme na co těšit,nynější vláda má scela jiné starosti než potřeby svých občanů..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 1. 2. 2023, 10:56. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 604 605 606 607 608 609 610 611 612 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1