Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 694 695 696 697 698 699 700 701 702 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
30 miliard dolarů. To je částka, kterou jako depozita vložily big bank players – obv v čele s JP Morgan – do kulhající (eufemismus alert) First Republik Bank. Tato týmová spolupráce má ukázat odolnost bankovního systému. Tak snad.

Strnad posiluje. Jeho holding Czechoslovak Group se stal největším akcionářem francouzské firmy Gaussin, která vyrábí bezemisní a samořiditelná vozidla pro dopravu zboží v logistických areálech, přístavech či na letištích. CSG získal více než pětinový podíl a místo v boardu. GL!

Turismus is back! Příjmy České republiky z cestovního ruchu loni dosáhly přibližně 118 miliard korun, meziročně byly asi o 51 miliard korun vyšší. Zatím stále nepřekonaly úroveň z předcovidového roku 2019, kdy činily zhruba 167 miliard korun, ale jak se říká, už to cinká.


Jako tlačítkový telefon? Na konci minulého týdne Škodovka do světa rozeslala radostně pojatou zprávu o tom, jak jí mateřský koncern Volkswagen do dalších let zcela svěřuje odpovědnost za vývoj motorové řady EA211. Nad tím, jestli je vážně co slavit, se v trefném komentáři zamýšlí Ondřej Kinkor.

Sídlo Applu v Cupertinu. Tam se dvě patra pod zemí nachází 692 obrovských talířů z nerezové oceli. Na nich budova stojí, a když se země otřese, může se na nich posunout libovolným směrem o více než metr. To by mělo snižovat následky otřesů až o osmdesát procent. Martin Bajtler dal dohromady pozoruhodný text o tom, jak se mění architektura v důsledku zemětřesení.

Whisky! Ten lahodný (i když rozhodně ne pro každého) nápoj, jehož název má skotsko-keltský základ a v překladu znamená „voda života“, je oblíben nejen mezi svými konzumenty, ale také mezi investory, kteří se nebojí vystoupit z řady. Vskutku likvidní aktivum!

Grygar & Grygar. U příležitosti narozenin Jiřího Grygara připomínáme a odemykáme fantastický rozhovor z podzimu 2021, který s Jiřím Grygarem vedl náš editor Lukáš Grygar. A správně tušíte, že nic není náhoda.
Registrovaný uživatel
Neviem, neviem ako ďalej :roll: kávu začínam piť okolo ôsmej a prehľad životne dôležitých správ sem vložíš šmelik o pol desiatej.
Žiadna úcta ku dôchodcom. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
teď jsi mě odhalil, kafe nepiju a důchodce nemám v úctě
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/vyhra-superjackopt-sazka-sportka-nahodny-tip-sazkar-vyherce.A230317_081844_olomouc-zpravy_dmk
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
teď jsi mě odhalil, kafe nepiju a důchodce nemám v úctě


Napíš čo neviem...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ty si tak hlúpy, že je to zbytočné
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nizozemsko-historik-sperky-poklad-stredovek-detektor-kovu.A230317_060643_zahranicni_svm
Moderátor
grofik napsal
Neviem, neviem ako ďalej :roll: kávu začínam piť okolo ôsmej a prehľad životne dôležitých správ sem vložíš šmelik o pol desiatej.
Žiadna úcta ku dôchodcom. ;)


:lol: 👍
Registrovaný uživatel
Krásnej,teploučkej páteček už se mi to LGBT pivíčko chladíčkuje :D :D
Registrovaný uživatel
Že jo, nádherný čas, ještě dneska v Tatrách a na květen už jsem rezervoval Triglav na týden
Registrovaný uživatel
..jsi v Tatrách?Tak mazej domu než tě polapí grofik a narhne ti prdel ty dezoláte :D :D
Registrovaný uživatel
Co by tady dělal takový lokál/ny patriot? On je přeci zalezlý v té své díře.
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Krásnej,teploučkej páteček už se mi to LGBT pivíčko chladíčkuje :D :D


Já budu opět o vodě
Registrovaný uživatel
8)
Ing. Magor napsal
ramires napsal
Krásnej,teploučkej páteček už se mi to LGBT pivíčko chladíčkuje :D :D


Já budu opět o vodě


Tady je děsně levné víno. A pak že zdražování. Jen pivo stojí za prd
Registrovaný uživatel
Víno nepiju
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
ty si tak hlúpy, že je to zbytočné


Rusnáci inak píšu. :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
...magore jsi nemocnej?Proč nepiješ? ;)
Registrovaný uživatel
ramires napsal
..jsi v Tatrách?Tak mazej domu než tě polapí grofik a narhne ti prdel ty dezoláte :D :D


Chlapec machruje aké "delikatesy" 😉konzumuje, nech pustí perie....
Nadávať bude z domu.😅😀
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...magore jsi nemocnej?Proč nepiješ? ;)


Nemocnej :mrgreen:
Nemám čas, mám hodně práce a kdybych se vylil tak zejtra neudělám nic
Registrovaný uživatel
Ale obchodník se tady dušoval jak dá suchej březen :D
Registrovaný uživatel
Ing. Magor napsal
Ale obchodník se tady dušoval jak dá suchej březen :D


Nojo, neudržel jsem krok... Tak zůstává duben. Tam už nejsou ani oslavy. A zase začnu běhat aspon.

https://brnensky.denik.cz/galerie/vojensky-tabor-rimanu-o-rozloze-zhruba-osmi-hektaru-objevili-brnensti-archeologove-v-poli-u-drnholce.html?back=3752122887-8077-50&photo=2
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
[quote=Ing. Magor]
Ale obchodník se tady dušoval jak dá suchej březen :D


Nojo, neudržel jsem krok... Tak zůstává duben. Tam už nejsou ani oslavy. A zase začnu běhat aspon.

:mrgreen: :mrgreen:[/quote=ferovyobchodnik]
Registrovaný uživatel
...tvl férovej je tady furt vylitej jak štolverka :D :D
Registrovaný uživatel
Hele, tak ty migy fakt prý pošlou...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
,

Když je doma draho. Kam uložit peníze?,

Tyto starosti naštěstí nemám :P

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 694 695 696 697 698 699 700 701 702 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1