Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 696 697 698 699 700 701 702 703 704 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Spíš smutný fakt
Registrovaný uživatel
Ten si pozri na václaváku 🤣 toľko šašov u nás nemame
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Ten si pozri na václaváku 🤣 toľko šašov u nás nemame


Uklidni se. Chápu že se to blbě poslouchá, taky mě serou dementi prorusský ale fakta jsou fakta
« Poslední úpravu provedl(a) Abstinent v 17. 3. 2023, 20:20. »
Registrovaný uživatel
Môžeš mi zopakovať tie fakta?
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Fakt je, že jsem dnes -800$ :⁠-⁠D
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Pavel_III napsal
Tak jistě že nebude. Kapři si svůj rybník nevypustí. Ale mělo by. A měli by hradit způsobené škody.

Třeba tě vrchní instance překvapí i když v to asi ani jeden nevěříme. Co ty vlastně děláš za pozici? Teda jestli to tady říkat nechceš nemusíš ale zajímá mě to. Já si tě trošku představuju jako tady balikare Libora, to je hrozně fajn týpek. Srdcar. A když vidím na pobočce ty jeho nadřízený, smutný pohled.

Já chodím pěšky. ŘP jsem nechal před lety propadnout a stejně mi byl úplně k hovnu.
Registrovaný uživatel
...polibte mi prdel dezoláti zajebaný,jeden přijde o papíry druhej se bojí ,že je Slovák třetí přešel z prutu na detektor ,ale ten třetí to udělal nejlíp...no a férovej je zase milionář...a kato daří se? :D :D :D :D
Registrovaný uživatel
Taky tě milujeme
Registrovaný uživatel
...a ty mi polib prdel něžně :D :D
Registrovaný uživatel
Chtěl jsem se připojit, ale nebudu rušit když jste v líbánkách :mrgreen:

Hlavní je se z toho nepos... :mrgreen:
_______________
Díky, za každý nový přírůstek do chyboražeb
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...polibte mi prdel dezoláti zajebaný,jeden přijde o papíry druhej se bojí ,že je Slovák třetí přešel z prutu na detektor ,ale ten třetí to udělal nejlíp...no a férovej je zase milionář...a kato daří se? :D :D :D :D


Ale jo, ujde to :D dík za voptání :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Piatok má určitá skupina sviatok.


Dnes majú meniny Edovia, prajem vám všetko dobré.🍾🥂💰👍
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
:D :D
Registrovaný uživatel
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/magazin-historie-odkaz-masakru-v-my-lai-toho-utrpeni-se-zbavime-jen-kdyz-se-zbavime-valek-227848#source=hp&seq_no=9&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=abtest221_linky_v_boxiku_mobilu_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Včera My Lai, dnes Buča
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Já chodím pěšky. ŘP jsem nechal před lety propadnout a stejně mi byl úplně k hovnu.

Jak se to stane ze propadne ŘP? propadne do kapes PCR?
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
https://www.super.cz/1103088-jessica-alves-se-chlubi-novym-poprsim-i-vaginou-zestarnu-jako-stastna-zena-libuje-si.html Alien invasion.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Pavel_III napsal
Já chodím pěšky. ŘP jsem nechal před lety propadnout a stejně mi byl úplně k hovnu.

Jak se to stane ze propadne ŘP? propadne do kapes PCR?
Tak má to přece svoju platnost a prostě si nendeš udělat nové, ne?
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
OtravnyKomar napsal
Pavel_III napsal
Já chodím pěšky. ŘP jsem nechal před lety propadnout a stejně mi byl úplně k hovnu.

Jak se to stane ze propadne ŘP? propadne do kapes PCR?
Tak má to přece svoju platnost a prostě si nendeš udělat nové, ne?

Fakt? To ani nevím. Radši se jdu podívat na ten svůj.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
Další reálný pohled zkušeného vojáka,za upřímnost ho degradovali..
Připomnělo mi to zkušenosti Jana Šafařík ,Ukrajino musíme si promluvit ..

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-kupol-vysadkar-kritika-armady.A230317_111903_zahranicni_aha
Registrovaný uživatel
Barbar dnes realita: nevzdelaná spodina, ktorá si dovoľuje určovať, kto smie a nesmie prehovoriť.

AK MÚDRI ĽUDIA OSTANÚ TICHO, HLUPÁCI BUDÚ ČORAZ DRZEJŠÍ
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
barbar napsal
Další reálný pohled zkušeného vojáka,za upřímnost ho degradovali..
Připomnělo mi to zkušenosti Jana Šafařík ,Ukrajino musíme si promluvit ..

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-kupol-vysadkar-kritika-armady.A230317_111903_zahranicni_aha

V první řadě se věřejně neříká něco, co by mohl nepřítel využít nebo zneužít. Upřímnost jde bokem.
Teď chodí "žebravé dopisy" s textem, když to zkrátím, "ale je nad slunce jasnější, že mlčení zabíjí". Jenže my víme, že ve válce naopak mlčení zpravidla životy zachraňuje. (Jistě, záleží na tom mlčení ohledně čeho a komu.) Tak to prostě je.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Barbar dnes realita: nevzdelaná spodina, ktorá si dovoľuje určovať, kto smie a nesmie prehovoriť.

AK MÚDRI ĽUDIA OSTANÚ TICHO, HLUPÁCI BUDÚ ČORAZ DRZEJŠÍ

Nojo, víme o tobě ;)
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Barbar dnes realita: nevzdelaná spodina, ktorá si dovoľuje určovať, kto smie a nesmie prehovoriť.

AK MÚDRI ĽUDIA OSTANÚ TICHO, HLUPÁCI BUDÚ ČORAZ DRZEJŠÍ


Jj, stačí se podívat na příspěvky proti vládě, prezidentovi atd... Píši dost gramaticky i obsahově podobně jak vy dva tady...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Další reálný pohled zkušeného vojáka,za upřímnost ho degradovali..,

Mně připomíná spíš tebe, joudu který sice ničemu nerozumí ale neustále si pouští hubu na špacír :D
Voják si nemůže dovolit poskytovat kritické rozhovory novinářům ani v míru naož pak ve válce. Dopadl ještě dobře, v ruSSku by dostal kladivem do hlavy.
Moderátor
Pavel_III napsal
barbar napsal
Další reálný pohled zkušeného vojáka,za upřímnost ho degradovali..
Připomnělo mi to zkušenosti Jana Šafařík ,Ukrajino musíme si promluvit ..

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-kupol-vysadkar-kritika-armady.A230317_111903_zahranicni_aha

V první řadě se věřejně neříká něco, co by mohl nepřítel využít nebo zneužít. Upřímnost jde bokem.
Teď chodí "žebravé dopisy" s textem, když to zkrátím, "ale je nad slunce jasnější, že mlčení zabíjí". Jenže my víme, že ve válce naopak mlčení zpravidla životy zachraňuje. (Jistě, záleží na tom mlčení ohledně čeho a komu.) Tak to prostě je.


Jaká byla německá propaganda za války a co ve výsledku způsobila.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 696 697 698 699 700 701 702 703 704 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1