Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 700 701 702 703 704 705 706 707 708 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Mimochodem k těm mnoho zejména mladým nezkušeným ovlivněným studentům,je směšný co si dnes dovolí a jak dokáží ovlivňovat naší společnost.. Posledně kauze Ševčíka.
Každého z nich těch rádoby vzdělaných bych s chutí vyzval k otevřené diskuzi, vyhořeli by jako většina z vás.. ;)



Jenže ty si pleteš diskuzi se svými pocity :⁠-⁠D ti "rádoby" vzdělání by se ti vysmáli akorát...
Registrovaný uživatel
Koukám, že argumenty převzaté od propagand obou stran stále nefungují. :)

Jste mě tu před časem vyplísnili, když jsem napsal, že s Ruskem bojuje NATO, tak se opravuju. Už je to čistý souboj geopolitik USA a Ruska. Já jsem chcimírek, ale vy ostatní byste si měli rozmyslet, co podporujete. S vámi v zádech USA neustoupí a o Rusku doufám nepochybuje nikdo. Až mu dojdou Wágnerovci, bude Putin stát před podobným dilematem, jako Američani v pětačtyřicátém po Okinawě a Ivojimě.

S tím di do prdele. Celé je to čistě ruská záležitost. Rus to vymyslel, zpunktoval, provádí a ještě k tomu tvrdí, že je chudáček ublížené (stejně jako nacisti v roce 1938). Jak pravil Putin, Rozpad CCCP byla největší katastrofa v dějinách a Rusko sousedí s kým chce. Tohle jsou základní teze, které je nutno mít na paměti. Jestli napadené straně někdo pomáhá je vedlejší (Čečensku a dalším zemím regionu nepomohl nikdo). Když padne Ukrajina bude další na řadě Moldávie, Pobaltí a pak Polsko se Slovenskem.
Pravda, pokud Putin chcípne či ho zlikvidují, bude vývoj jiný a dost možná dojde i na občanskou válku a rozpad VelkoruSSké říše (ostatně, Sibiř není geograficky a historicky žádné Rusko, Kavkaz jakbysmet).
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 19. 3. 2023, 13:33. »
Registrovaný uživatel
Koukám fifik tady častuje všechny jako spodinu a socky... Taková zaprodana krysa co se nenaučila stydět být sliboval, že za půl roku se to doučí...
Registrovaný uživatel
A další zaprodabnec Elišky dlouho nebyl...
Registrovaný uživatel
Kde se takový lidi berou? Morální dno
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Však ano, postarali co se dalo hlavně OSN včele s USA , USA jak jinak ve svém zájmu, teď už těžko s toho ven..Buď to se dohodnout a vše ukončit,nebo se zaměřit hlavně na kvalitu armády a obhájit si své , vytlačit rusa ven.

Tak především OSN to posralo v čele s RuSSkem a Čínou.
A " vytlačit rusa ven" je přesně co ti tu vtloukáme do hlavy už 13 měsíců.
Ty jsi evidentně nebyl na vojně, jinak bys věděl že v armádě je bordel a zmatek i v době míru natož pak ve válce a pod palbou. Je to dáno už tím jací lidé do armády vstupují ale bohužel jiné nemají a tak se musí potýkat s různými problémy. To ale neznamená že by jim civilisovaný svět měl přestat pomáhat.
Věřím že Ukrajinci dělají co mohou, ostatně jde jim o přežití.
A nám vlastně také.


OSN to posralo to tvrdíš až teď moulo..
Nebuď směšný turtle v tloukate do hlavy , seš najivni médií zmanipulovány pitomec, já vám tady celou dobu otevírám oči a zrovna tobě, jelikož seš tak pitomej ikdyby ti měli vzít celej důchod,tak budeš do smrti hlásat své..
Nebudeš pomalu ani žrát,aby si nadále podporoval nedisciplinovanou, chaotickou Ukrajinskou vládu která není schopna cvičit své vojáky a připravovat je k bojí tak jak by mohla,chaotický tak posílají své lidí na smrt..
Mimochodem na vojně jsem byl,naopak panuje tam disciplína a pořádek,je jasný že přímo v bojí vládne strach a chaos,ale vše se dá minimalizovat řádnou přípravou a výcvikem.Ostatně o stavu UK armády jsou jasná svědectví..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Mimochodem k těm mnoho zejména mladým nezkušeným ovlivněným studentům,je směšný co si dnes dovolí a jak dokáží ovlivňovat naší společnost.. Posledně kauze Ševčíka.
Každého z nich těch rádoby vzdělaných bych s chutí vyzval k otevřené diskuzi, vyhořeli by jako většina z vás.. ;)

:shock: :roll: Marne tapu jestli jsem potkal sebestrednejsiho cloveka... Tam na tesinsku, musi byt stred galaxie ktery se pohybuje ve tvem stinu. :lol:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Mimochodem k těm mnoho zejména mladým nezkušeným ovlivněným studentům,je směšný co si dnes dovolí a jak dokáží ovlivňovat naší společnost.. Posledně kauze Ševčíka.
Každého z nich těch rádoby vzdělaných bych s chutí vyzval k otevřené diskuzi, vyhořeli by jako většina z vás.. ;)



Jenže ty si pleteš diskuzi se svými pocity :⁠-⁠D ti "rádoby" vzdělání by se ti vysmáli akorát...

Však já se smějí už dávno..
Moderátor
OtravnyKomar napsal
barbar napsal
Mimochodem k těm mnoho zejména mladým nezkušeným ovlivněným studentům,je směšný co si dnes dovolí a jak dokáží ovlivňovat naší společnost.. Posledně kauze Ševčíka.
Každého z nich těch rádoby vzdělaných bych s chutí vyzval k otevřené diskuzi, vyhořeli by jako většina z vás.. ;)

:shock: :roll: Marne tapu jestli jsem potkal sebestrednejsiho cloveka... Tam na tesinsku, musi byt stred galaxie ktery se pohybuje ve tvem stinu. :lol:


Víš prd..
Představ si , že my Češi jsme takoví vlez do prdelky, příklad máme označení měst a obcí vedle českých i polský, visí nám tady polské vlajky, mají zde své regionální zprávy,což je v pořádku nic proti.Ale proč není nic podobného za hranicemi, proč by to Poláci dělali..
Což je i příklad ukrajinských vlajek, které visí v každém městě, obcí dokonce visí na Pražském hradě.Mysliš si , že je tomu tak i na Ukrajině?Samozřejmě že není k čemu, ví že je podporujeme,ale nemusí s toho dělat každodenní téma,nebo všude možně věšet naše zástavy..
Zapomínáme na svou hrdost..Pomáháme Ukrajině jak se dá, mimochodem na počet obyvatel jich zde máme nejvíce v Evropě.
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 19. 3. 2023, 12:44. »
Moderátor
elsky napsal
Koukám, že argumenty převzaté od propagand obou stran stále nefungují. :)

Jste mě tu před časem vyplísnili, když jsem napsal, že s Ruskem bojuje NATO, tak se opravuju. Už je to čistý souboj geopolitik USA a Ruska. Já jsem chcimírek, ale vy ostatní byste si měli rozmyslet, co podporujete. S vámi v zádech USA neustoupí a o Rusku doufám nepochybuje nikdo. Až mu dojdou Wágnerovci, bude Putin stát před podobným dilematem, jako Američani v pětačtyřicátém po Okinawě a Ivojimě.


Navíc,po USA je Rus na řadě..... zní to blbě ale je to tak....
Registrovaný uživatel
Tomu nerozumím.. jenom že by si každý měl rozmyslet, kam až bude eskalaci podporovat. Abychom nedopadli jak cyklista na vozíku, co všem vykládá, že měl na té křižovatce přednost.

Kdo zná Trumanovo rozhodování v pětačtyřicátém, ví, že ta možnost je reálná. A v šedesátých letech existovaly doktríny omezené jaderné války, nepochybuju o tom, že už jsou oprášené.
Moderátor
elsky napsal
Tomu nerozumím.. jenom že by si každý měl rozmyslet, kam až bude eskalaci podporovat. Abychom nedopadli jak cyklista na vozíku, co všem vykládá, že měl na té křižovatce přednost.

Kdo zná Trumanovo rozhodování v pětačtyřicátém, ví, že ta možnost je reálná. A v šedesátých letech existovaly doktríny omezené jaderné války, nepochybuju o tom, že už jsou oprášené.


Myslel jsem tím v podstatě co píšeš Hirošimu Nagasaki , ale tentokrát v podání Rusů ..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
OSN to posralo to tvrdíš až teď moulo..

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/diskuze-tematika-militarie-a-historie-43773x12
příspěvek #281
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
OSN to posralo to tvrdíš až teď moulo..

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/diskuze-tematika-militarie-a-historie-43773x12
příspěvek #281


No ale v tom příspěveku tvrdíš něco jiného..
Mimochodem má reakce
Příspěvek 284...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
No ale v tom příspěveku tvrdíš něco jiného..
,

:shock:
A mohl by jsi mi laskavě vysvětli co tvrdím?
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
No ale v tom příspěveku tvrdíš něco jiného..
,

:shock:
A mohl by jsi mi laskavě vysvětli co tvrdím?


Projdi si to celé znovu a v klidu příspěvkem 17804... první větou píšeš OSN to posralo, což je fakt..
Registrovaný uživatel
No jasně.. uvidíme, jak dopadnou ty F16 pro Ukrajinu, předpokládám, že dorazí i s nějakými dobrovolníky, co si sednou za knipl :)

Kdyby se USA stáhly, tak to ohrozí nejenom Tchajwan, ale v důsledku třeba i Izrael..

barbar napsal
elsky napsal
Tomu nerozumím.. jenom že by si každý měl rozmyslet, kam až bude eskalaci podporovat. Abychom nedopadli jak cyklista na vozíku, co všem vykládá, že měl na té křižovatce přednost.

Kdo zná Trumanovo rozhodování v pětačtyřicátém, ví, že ta možnost je reálná. A v šedesátých letech existovaly doktríny omezené jaderné války, nepochybuju o tom, že už jsou oprášené.


Myslel jsem tím v podstatě co píšeš Hirošimu Nagasaki , ale tentokrát v podání Rusů ..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
turtleoverhead napsal
barbar napsal
No ale v tom příspěveku tvrdíš něco jiného..
,

:shock:
A mohl by jsi mi laskavě vysvětli co tvrdím?


Projdi si to celé znovu a v klidu příspěvkem 17804... první větou píšeš OSN to posralo, což je fakt..

Ty prostě nechápeš psaný text, proto nemá cenu s tebou diskutovat na fóru :roll:
a pochybuju že ústně by to bylo lepší.
Už zhruba 50 let tvrdím že organizace kde v radě bezpečnosti má právo veta RuSSko je k hovnu. Proto to OSN ani nemohlo neposrat.
Registrovaný uživatel
elsky napsal
Kdyby se USA stáhly, tak to ohrozí nejenom Tchajwan, ale v důsledku třeba i Izrael..

...a všechny státy bývalé Varšavské smlouvy.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Mimochodem k těm mnoho zejména mladým nezkušeným ovlivněným studentům,je směšný co si dnes dovolí a jak dokáží ovlivňovat naší společnost.. Posledně kauze Ševčíka.
Každého z nich těch rádoby vzdělaných bych s chutí vyzval k otevřené diskuzi, vyhořeli by jako většina z vás.. ;)



Jenže ty si pleteš diskuzi se svými pocity :⁠-⁠D ti "rádoby" vzdělání by se ti vysmáli akorát...

Však já se smějí už dávno..


jenže ty to máš z nevědomosti...
Registrovaný uživatel
Spodina zasa maže príspevky, už sa teším ako budú mazať tvoje nezmysly... :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Fňuk fňuk pánko velkonemozny
Registrovaný uživatel
Nefňukám, ale konštatujem spodina je drzejšia a drzejšia. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
No jo.. celá ta politika zadržování komunismu, kterou si později Američani ještě rozšířili o jiné autoritáře, by šla do hajzlu.

Ale podle mnohých je to vzhledem k ekonomickému růstu Číny tak jako tak nevyhnutelné. A nehrozí nic horšího, než předchozí balancování různých sil.

turtleoverhead napsal
elsky napsal
Kdyby se USA stáhly, tak to ohrozí nejenom Tchajwan, ale v důsledku třeba i Izrael..

...a všechny státy bývalé Varšavské smlouvy.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Nefňukám, ale konštatujem spodina je drzejšia a drzejšia. ;)


podľa tvojich hlúpych prejavov to vyzeralo, že si komunista, ale ty budeš skôr fašista. asi tradícia v rodine? vsadil by som si

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 700 701 702 703 704 705 706 707 708 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1