Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » nové aukro poplatky a další změny

Vykupminci.cz
Numisargo

nové aukro poplatky a další změny

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
už jste to četli http://www.aukro.cz/country_pages/56/0/new_pricelist_2007.php?

aukro opět exceluje, už aby tu byla pořádná konkurence :(
Registrovaný uživatel
na aukru je teraz asi 150 000 poloziek na predaj...ked len s kazdej polozky maju mat za tych max 10 dni co je ju mozne vystavovat len 50 halierov a do mesiaca je to krat tri, dalej rozne poplatky za zvyraznenie aukcie a plus zvysene provizie atd. tak aukro musi mat zisk tak 10 000 000 kc mesacne :shock: .minimalne. je to zlata bana za nic. som zvedavy ako to dopadne tu na sberatelovi s tym chystanym aukcnym portalom... :? :roll:
« Poslední úpravu provedl(a) jano7B9 v 30. 8. 2007, 17:51. »
Moderátor
Kacuro máš pravdu, len si myslím že poriadna konkurencia bude mať sakrarobotu aby sa presadila...takému kolosu ako je aukro s patričnou reklamou bude problém konkurovať...... :roll: :roll:
pozri si aukcieonline. sk, začínajú, snažia sa a nič...nikto nič nekúpi, pomaly nikto tam do aukcií nevkladá...
Registrovaný uživatel
facctory: to je pravda, je to moloch, který smete ostatní pokusy o aukční dům na netu :( uvidíme, jak si s tím ZJ poradí ....
Registrovaný uživatel
tak koukám, že se již někteří sběratelé přesouvají na jiné aukční servery :) http://www.aukro.cz/phorum/read.php?f=303&i=9842&t=9842

ZJ: to je šance pro Tvou aukci, kdybys jí rozjel včera, bylo už pozdě ;)
Moderátor
Kacuro: no ako na to pozerám, dosť zberateľov z aukra utečie....
a je fakt škoda že sa to ZJ nepodarilo rozbehať teraz... :roll:
Registrovaný uživatel
Prej: "Dodávám k předešlému již jsem registrován a už nebudu dlouho aukrák, jen do soboty, protože od soboty vše přesouvám a budu ODKLEPÁK, cha,cha"

:lol:
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Každopádně si aukro zasadilo hřebíček do rakve a to jsme si všichni mysleli, že je to neoblomná nadnárodní firma :) Přijde o valnou část sběratelů.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
tak jsem se na odklepnuto také zaregistroval, ještě jsem pořádně nečetl podmínky, ale vypadá to, že se zde neověřuje adresa uživatele, to není až tak dobré :( doufám, že se tu nebudou dít žádné lumpárny, znáte lidi, je spousta vychcánků, co toho můžou zneužít :( také si budu muset zvyknout na to nové prostředí, zatím mi to přijde dost nepřehledné, ale časem se jistě zorientuji. škoda jen, že v nabídce mých milášků není nic moc :(
Moderátor
Kacuro, musíš počkať až sa všetci preregistrujú na odklepnuto...
Registrovaný uživatel
Čau bando,tak jsem se taky včerá zaregistroval na odklepnuto,ale je tam něják mrtvo.Tak doufám, že se to tam probudí. A co Zdenek J. jak to vypadá s jeho dražbou.Teď má příležitost to rozjed.
Registrovaný uživatel
Změna těch podmínek mě na aukru docela štve... jako kdyby teď nevydělávaly dost (4% z vydražené ceny). Asi kdybych už tam neměl tak velké hodnocení, tak se na něj vykašlu... ale nevim....
Registrovaný uživatel
:lol: :lol: :lol: sNajlepšie je sa zaregistrovať aj na odklepnuto zso začiatku to bude zadarmo plus päťtisíc bodou,jedna aukcia jeden bod dole tak paťtisíc aukcií grátis to ide?
Registrovaný uživatel
To: Grofik
Těch 5000 kreditů je na den:-) vždy se vám dobijou.....
Registrovaný uživatel
Jo Radek není to na den,jenom na půl dne to se dá dvakrát za den otočit.Je pravda není čas každej den proto shrnuto podtrženo za týden potřebujete 3x po pětitisícich bodech,dvakrát po dvakrát pětisíc bodech,jo pak je víkend to jenom počítate prachy se nedělá.No je pravda nováčci ty můžou. :lol:
Administrátor
Zdravim Vas vsechny. Tak jsem se vratil z dovolene a koukam co je kde noveho. Urcite bych aukci tez nejradeji jiz spustil, ale nechci to uspechat a pustit nejaky polodilko do sveta. Jen si pockejme az to vychytame :-).
Registrovaný uživatel
živitel se nám vrátil :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
:-) clovek tu nejni tyden a uz se Vam stejska :-)
Moderátor
to ZJ: Také si myslím, že nemá cenu nic uspěchat. Teď sice hodně lidí přechází z Aukra jinam, ale nic neodradí uživatele víc než chybně odladěné programy.

Proto s Vámi souhlasím, že je lepší déle testovat, než dát na internet něco nedokončeného. Vždyť v okamžiku, kdy se vyskytne nový aukční web, tak se tam určitě spousta lidí podívá, byť jen ze zvědavosti , a pokud shledá ovládání jednoduché a stránky přehledné, určitě se zaregistrují. Pak už je to pouze věc nabídky a poptávky. A uživatelé si určitě časem stránku naleznou.

Takže hodně štěstí a těším se na finální verzi.
Registrovaný uživatel
Nesdilim optimismus pavelgregora ... cim driv tim lepe, a klidne neodladene. Porad lepsi nez perfektni ale v nevhodnou dobu.
Registrovaný uživatel
souhlas s pavelgregorem a se ZJ - nestabilní program odradí mnoho uživatelů. Je mnohem lepší řádně otestovat, opravit nalezené chyby a následně dát ven a to i za cenu časové ztráty.
Registrovaný uživatel
Páni domnievam sa,že Krtek má pravdu.Načasovanie je rozhodujúci faktor.Taktiež si myslím,že prevádzkovatelia tohoto webu pokiaľ majú vyššie ambície tak správny čas uteká.Chyby sa dali odpozorovať čiže bolo možné už na 95% dať do plnej prevádzky aukčný web.
Administrátor
grofik ono se to radi, ale udelat poradnej aukcni web neni zadna sranda na pet minut. A to nemluvim o testovani, ktere musi byt velmi rozsahle. Na pohled treba aukce vypada jaka jednoduchej system, ale uvnitr to je opravdu strasne slozity. Ten kdo neco jiz programoval nebo ma s tim vetsi zkusenosti asi tusi, ze tak jednoduche to neni. Kazdopadne uvidime co vse se nam do konce zari podari udelat. Nic neslibuji, ale proste uvidi se. Radeji prosvihnu cas nez si udelat ostudu s chybama, ktere by mohli narusit spravne fungovani celeho systemu a znehodnotit tak celou mou dosavadni praci.
« Poslední úpravu provedl(a) Admin - Zdeněk Jindra v 12. 9. 2007, 8:28. »
Administrátor
Grofik jinak gratuluji, ze se Vam podarilo vyresit problem s pristupem na sberatel.com. Pomohl zkuseny kolega?
Registrovaný uživatel
Admin,pomol skušenejší kolega,lépe řečeno profík já maturoval dva dny on to udělal za pět minut.Já pořád říkám nemusím umnět všechno stačí vědět správné číslo telefonu .:D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Numismatika aukce » nové aukro poplatky a další změny

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1