Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Nové stránky ČNS Brno

Vykupminci.cz
Numisargo

Nové stránky ČNS Brno

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Rád bych vás upozornil na nové webové stránky ČNS, pobočky v Brně. Pořád se na nich pracuje, ale už teď se tam dají najít zajímavé informace (třeba v sekci Časopis Numismatik - soupis všech článků, které v onom časopise vyšly).

http://www.cnsbrno.cz/

Za připomínky a nápady budu rád.
Moderátor
rihav: je možné někde sehnat starší čísla časopisu Numismatik?
Registrovaný uživatel
Hlavně by tam měli začít dávat komplední aukční katalogy pobočky, ty jejich "výcucy" z minulosti byly na prd...
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Hlavně by tam měli začít dávat komplední aukční katalogy pobočky, ty jejich "výcucy" z minulosti byly na prd...

Jo, nam tom pracuju.. ;) Taky se mi to moc nelibi..

to P.G. zkusim zjistit co a jak a dam vedet (ale netusim, jak dlouho to bude trvat..)
Moderátor
Koukam ale ze stranky pobocky jsou nyni dve:
http://www.cnsbrno.unas.cz/
Moderátor
pavelgregor: jednou za delší čas na Aukru, ale je o ně takový zájem, že by je člověk musel vyvažovat pomalu zlatem :)
Moderátor
Mě právě chybí jen pár čísel. A taky brněnské zprávy 41-60.

Jo, a mně na stránkách chybí nějakej kontakt. Pokud tam je, tak není na první pohled vidět. nenašel jsem ho tam
Registrovaný uživatel
Kucera: no ony jsou po pravde ty stranky troje, ja jsem nebyl s kvalitou tech predchozich prilis spokojeny a ukazalo se, ze nejrychlejsi cesta bude, udelat nove.. tak jsem se do toho pustil..

P.G. no, kontakt tam skutecne chybi, resim to :-) a taky se na strankach casem objevi sekce pro prodej pobockoveho materialu, tam by se nejaky Numismatik i Zpravy mel dat koupit.. (jen musim zjistit co pobocce prebyva)
Registrovaný uživatel
Tak, kontakt přidán, přibyly nějaké články a během září se začne objevovat i nabídka materiálu (časopisů, knížek, medailí) naší pobočky...
Registrovaný uživatel
To rihav: vzhledem k tomu že script tohoto fora nepodporuje SZ obracím se tímto na moda rihav s dotazem na informace (počet kusů atd) ohledně pamětní medaile vydané čns Brno k 150.výročí narození TGM. v roce 1990 autorem byl L.Kozák. Děkuji předem, jakékoliv info uvítám i na mailu nai.dei.lon@seznam.cz.
Registrovaný uživatel
nevím kam to napsat, zkusím tady: znáte někdo člena nebo jste členem čns brno? měl jsem jen štěstí nebo celá ta instituce stojí za ... ?? díky za každé info

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Nové stránky ČNS Brno

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1