Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Novi moderatori?

Vykupminci.cz
Numisargo

Novi moderatori?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 >

Autor Příspěvek
Moderátor
sigur napsal
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/diskuze-na-tema-vojenstvi-knihy-clanky-a-jine_post_-648703#post648703

Útok moderátora na moju rodinu spôsobom, ktorý bol bežný pred rokom 1989.


Sigure já se nechci vám do toho montovat,ale znáš pořekadlo..
Kdo s čím jak zachází,s tím také schází...
Grofika si začal napadat ty už v kecarni, vyhrožoval si mu v podstatě podobným způsobem, že někomu napíšeš víz odkaz..
Vůbec sigure to co tady v poslední době předvadiš je neuvěřitelný, včetně urážlivých komentu v tvým profilu na jeho osobu,které byly a jsou dost vulgární, divím se že ti to grofik toleroval..

Tady si projdi příspěvky a zamysli se nejdříve nad sebou, než vzneseš stížnosti...
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/nova-kecaren-a-tlacharna-42177x341
Registrovaný uživatel
Ked sa nechceš montovať, tak prečo otravuješ?
Toto je niečo iné. Toto je nechutný bolševický spôsob typu "pôjdem si na teba a tvoju rodinu zistiť nejakú špinavosť " od štátnych orgánov, kde má asi kontakty. Mimochodom, obidvaja moji rodičia, všetci starí rodičia a ďalší komunistami prenasledovaní členovia rodiny sú už dávno mŕtvi. Ja som bol vtedy dieťa.
Registrovaný uživatel
grofik nie je moderátor v tej téme.
-s-
Registrovaný uživatel
Poriadne prečítaj príspevok.
Spolu pôjdeme !!!
Pokiaľ nepoznáš niekoho genézu, nezadrapuj!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
stani, viem a je mi to jedno.
Moderátor
sigur napsal
Ked sa nechceš montovať, tak prečo otravuješ?
Toto je niečo iné. Toto je nechutný bolševický spôsob typu "pôjdem si na teba a tvoju rodinu zistiť nejakú špinavosť" od štátnych orgánov, kde mám kontakty.


:) :)
On by se tak tebou zabýval a chodil někde po úřadech, sigure seš směšný ,nastavil ti jen zrcadlo za tohle.. příspěvek 8513,ale to ti ta tvá hlava nepobere..
Seš tak podlej povahou, nejdříve zautočiš na někoho a když ti to nějakým podobným způsobem vrátí,rozfňukaš se jako malá holka a jdeš si ztěžovat a tohle to tvý dětinský chování není poprvé ..
Sigure, malá rada ;) často stačí se chovat slušně k druhým a oni se budou chovat slušně vůči tobě...
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/nova-kecaren-a-tlacharna-42177x341
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Ked sa nechceš montovať, tak prečo otravuješ?
Toto je niečo iné. Toto je nechutný bolševický spôsob typu "pôjdem si na teba a tvoju rodinu zistiť nejakú špinavosť " od štátnych orgánov, kde má asi kontakty. Mimochodom, obidvaja moji rodičia, všetci starí rodičia a ďalší komunistami prenasledovaní členovia rodiny sú už dávno mŕtvi. Ja som bol vtedy dieťa.



Prokristovydrahýrány!
Přestaňte tu už konečně otravovat s politikou! Je to tu mj.ZAKÁZANÝ. Tohle je sběratelské forum!!! Tady si má člověk duševně odpočinout a pokecat s druhými o svém koníčku. Vy a pár krvelačných blbů to tady doslova rozesíráte do více a více směrů.
Pomalu v každém vlákně Ukrajina. Už se bojím i otevřít i konzervu...
Koho to zajímá, že jste byli celá rodina partyzáni? :roll:
Registrovaný uživatel
Preto som s pánom skončil pred 11 rokmi, za krivé obvinenie môjho priateľa.
Dúfam, že vieš o čom píšem sigur?
Mám verejne napísať?!!!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Barbare 1. Nechtěl ses montovat, buď chlap a zkus někdy dodržet slovo.
2. Jsi těmi příspěvky dost mimo...
Registrovaný uživatel
Nikdy som nikoho krivo neobvinil. Nebohému pánovi Hunkovi som priniesol ukázať niekoľko nepublikovaných denárov Ľudovíta Veľkého. Pofotil si ich a chcel si ich zapožičať, s čím som nesúhlasil. Tri z tých denárov som mu daroval. Odvtedy sme sa párkrát stretli a nemal k ničomu žiadnu pripomienku.
« Poslední úpravu provedl(a) ___ v 7. 8. 2022, 22:59. »
Registrovaný uživatel
kacena napsal
Prokristovydrahýrány!
Přestaňte tu už konečně otravovat s politikou! Je to tu mj.ZAKÁZANÝ. Tohle je sběratelské forum!!! Tady si má člověk duševně odpočinout a pokecat s druhými o svém koníčku. Vy a pár krvelačných blbů to tady doslova rozesíráte do více a více směrů.
Pomalu v každém vlákně Ukrajina. Už se bojím i otevřít i konzervu...
Koho to zajímá, že jste byli celá rodina partyzáni? :roll:

V porceláne, skle, odznakoch, takáto mela nebude. Toto je sledované. :)
Ja s Tebou súhlasím, ako kacer. Mne už tiež idú na nervy.
-s-
Registrovaný uživatel
kacena

kdo jsou přesně ti krvelační blbové?
To by mě zajímalo, když už to tu padlo.
Moderátor
Obchodník mimo :shock: ....je to naprosto přesný.. Nejdřív na každýho šaškuje uráží a pak se tím sám spálí...
Kacena má pravdu už to tady všem leze na mozek a tohle je důsledek..
Tento web je v prvé řadě sběratelský, člověk už aby si pomalu dával pozor s kým tady prohodí řeč,aby nebyl náhodou vugarně napaden za nějaký diletantství je to směšný jak daleko vše zašlo...
Moderátor
Paul napsal
kacena

kdo jsou přesně ti krvelační blbové?
To by mě zajímalo, když už to tu padlo.


Má recht podívejte se co tady předvadite, celý web sběratel tím jen kurv.te..cele to tvý vlákno je na houno a jen pobuzuje ty lehkomyslne a ti zase neví pomalu co ze sebou ,pak na všech vláknech něco kolem konfliktu a to je pořád dokola...
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 7. 8. 2022, 23:15. »
Registrovaný uživatel
Vidím celý priebeh interpretácie trochu inak, však som ani hore menovanému nikdy nič zlé od teba netlmočil.
Nakoniec občas na hríboch sa prehodilo nejaké slovo.
Už som napísal, bolo to moje zlyhanie on bol vedec a odborník v danej problematike.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Vlákno o válce vymazáno kompletně. Tím je situace vyřešena a nemusíte se dál hádat.
Nicméně pokud vám po předcích šlapal minulej režim, rozčílílej vás proruský názory strašně rychle, proto sigura chápu, mám to stejně. A ve vlákně mi to extrémně vadilo.

Já se tímto i vzdávám moderátora.

barbar bež někam, nebudu se dál rozčilovat. Co si vůbec dovoluješ to házet na moje vlákno. Zameť si před vlastním prahem, já jsem pravidla dodržoval.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 7. 8. 2022, 23:23. »
Registrovaný uživatel
Paul tak slabú psychickú odolnosť by som od Teba nečakal.
Nie je umenie zvládať pekné počasie, ale krízové situácie. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Paul napsal
Vlákno o válce vymazáno kompletně. Tím je situace vyřešena a nemusíte se dál hádat.
Nicméně pokud vám po předcích šlapal minulej režim, rozčílílej vás proruský názory strašně rychle, proto sigura chápu, mám to stejně. A ve vlákně mi to extrémě vadilo.

Já se tímto i vzdávám moderátora.

barbar bež někam, nebudu se dál rozčilovat. Co si vůbec dovoluješ to házet na moje vlákno. Zameť si před vlastním prahem, já jsem pravidla dodržoval.


Tvý původní vlákno bylo super,ale k čemu se to zvrhlo to bylo Paule neúnosný,nic proti tobě,ale někteří s tvýho vlákna byli tím vším s prominutím už úplně zmagořeni ...
A už vůbec nechápu proč se vzdáváš funkce ..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 7. 8. 2022, 23:33. »
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Paul napsal
Vlákno o válce vymazáno kompletně. Tím je situace vyřešena a nemusíte se dál hádat.
Nicméně pokud vám po předcích šlapal minulej režim, rozčílílej vás proruský názory strašně rychle, proto sigura chápu, mám to stejně. A ve vlákně mi to extrémě vadilo.

Já se tímto i vzdávám moderátora.

barbar bež někam, nebudu se dál rozčilovat. Co si vůbec dovoluješ to házet na moje vlákno. Zameť si před vlastním prahem, já jsem pravidla dodržoval.


Tvý původní vlákno bylo super,ale k čemu se to zvrhlo to bylo Paule neúnosný,nic proti tobě,ale někteří s tvýho vlákna byli tím vším s prominutím už úplně zmagořeni ...
A už vůbec nechápu proč se vzdáváš funkce ..


No bohužel proto, že je to slušný člověk. Navíc schopný reflexe... Ale to je asi zbytečné psát.
Registrovaný uživatel
Aj ja chápem Paula.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Správne: je tam napísané spolu zájdeme?
Mňa si začal dlhodobo obviňovať a pritom v živote sme sa videli prvý krát cca 30min a druhý krát ešte menej.
Nakoniec aj moje meno si skomolil a neúplne napísal!!!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Je tam "zájdem po teba". Už ma, prosím, s tým neobťažujte.
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Paul napsal
Vlákno o válce vymazáno kompletně. Tím je situace vyřešena a nemusíte se dál hádat.
Nicméně pokud vám po předcích šlapal minulej režim, rozčílílej vás proruský názory strašně rychle, proto sigura chápu, mám to stejně. A ve vlákně mi to extrémě vadilo.

Já se tímto i vzdávám moderátora.

barbar bež někam, nebudu se dál rozčilovat. Co si vůbec dovoluješ to házet na moje vlákno. Zameť si před vlastním prahem, já jsem pravidla dodržoval.


Tvý původní vlákno bylo super,ale k čemu se to zvrhlo to bylo Paule neúnosný,nic proti tobě,ale někteří s tvýho vlákna byli tím vším s prominutím už úplně zmagořeni ...
A už vůbec nechápu proč se vzdáváš funkce ..


No bohužel proto, že je to slušný člověk. Navíc schopný reflexe... Ale to je asi zbytečné psát.


Paul je slušný člověk o tom žádná,ale nikdy jsem si nevšiml,že by se choval tak jako vy ,včetně tebe obchodníku to co jste tady dokola neustále vyváděli, uráželi druhé, nadávali do nějakých vašich smyšlených prorusáku podporující válku .. Konec konců jste to byli jen vy kteří tady, diskuzí příspěvky dokola podporovali válku a vraždění,jako malý gang hrstky pošetilých všeho všudy třech lidí , kteří můžou díky nastalé situací všechno ,urážet každého kdo se jim znelíbí a ano je dobře, že Paul zrušil vlákno týkající se války na Ukrajině, tohle sem na sběratelský web opravdu nepatří a nejsem sám tohle názoru...
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 8. 8. 2022, 0:01. »
Registrovaný uživatel
barbare k sakru co si to zase dovoluješ? komu co podsouváš?! kdo tady podle tebe podporuje válku a vraždění?
pochybuji, že myslíš ty nechutnosti co tady píše dvořák a i ten grofik je dost chytrý na to, aby podobnou podporu napsal napřímo...
Registrovaný uživatel
Barbar, oceňujem tvoje včerajšie správanie, bolo profesionálne.
Každému naložené rovnakým metrom, vrátane vysvetlenia.
Môžeš ísť robiť ligového rozhodcu.👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 >

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Novi moderatori?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1