Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Novi moderatori?

Vykupminci.cz
Numisargo

Novi moderatori?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Admin - Zdeněk Jindra napsal
Smith je nově moderátorem snad úplně všude v sekci filatelie. Barbara jsem doplnil do sekcí dle přání. Ještě někoho mám někam přidat?


Admin, zabudol si umiestniť Meda, Filuta8 a Barbara nevidím v pokeci o minciach? 😳🙄
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Bylo by fajn mít v antice apod. uživatele SYSEL a Tovy.
Mají ohromný přehled.Snad se sem ozvou..
Registrovaný uživatel
Za mňa - moderátor tu nie je na to, aby slúžil ako studnica poznania, ale aby predišiel alebo vyriešil vzájomne vyhrotené spory medzi zberateľmi. Takže ohromný prehľad ani hlboké vedomosti nie sú na funkciu moderátora nevyhnutné. Ale samozrejme nebránia vo funkcii a sú vítané. ;)

Hlavne by tu mal byť pravidelne a často, aby dokázal rýchle zareagovať na vzniknutú situáciu a vyriešiť ju nestranne pokiaľ sa dostala mimo hraníc slušnosti. Čo sa bohužiaľ občas stane.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
FIDŽI

Já si myslím, že moderátor by svoji věc měl znát a zároveň si svoje pohlídat. Faleristika je velmi úzký okruh ohlídat a musí umět poradit. Většinou si dnes každý, že je faleristiky znalý, ale není to pravda.
_______________
Moderátor
Rád bych poděkoval všem za podporu, také dík panu Jindrovi, za důvěru ve mě vloženou, budu se snažit býti dobrým a nestraným moderátorem...
Moderátor
barbar napsal
Rád bych poděkoval všem za podporu, také dík panu Jindrovi, za důvěru ve mě vloženou, budu se snažit býti dobrým a nestraným moderátorem...

"Doufám, že důvěru ve mě vloženou, nezklamete!" (Vlasta Burian)

Také děkuji a verim, ze zde budou vsichni spokojeni a diskuse budou věcné a klidne.
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Za mňa - moderátor tu nie je na to, aby slúžil ako studnica poznania, ale aby predišiel alebo vyriešil vzájomne vyhrotené spory medzi zberateľmi. Takže ohromný prehľad ani hlboké vedomosti nie sú na funkciu moderátora nevyhnutné. Ale samozrejme nebránia vo funkcii a sú vítané. ;)

Hlavne by tu mal byť pravidelne a často, aby dokázal rýchle zareagovať na vzniknutú situáciu a vyriešiť ju nestranne pokiaľ sa dostala mimo hraníc slušnosti. Čo sa bohužiaľ občas stane.

Pravda. To už dlho tvrdí turtleoverhead.
A netreba všetko brať moc vážne. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Hlavne aby to bol zmi/zmazík, ako sa patrí, taký ako tu ešte nedávno pôsobili.
-s-
Registrovaný uživatel
Admin - Zdeněk Jindra napsal
Nečtu všechno. Pokud ale své návrhy budete zveřejňovat v jednom tématu - po čase se k tomu dostanu - případně pište email. barbar je nově moderátorem. Uvidíme jak se osvědčí.

Pán Jindra myslím si, že už máme moderátora Barbara akurát dosť. Ako moderátor ignoruje najmä pravidlo č.1 fóra " V diskuzích se chovejte slušně a nepoužívejte zbytečné vulgarity, přistupujte k ostatním lidem s úctou, neútočte, nezneužívejte fórum k výhružkám a obtěžování."

Každý jeden deň sa tu rieši vzájomné napadanie moderátor Barbar vs člen fóra. Neskôr za sebou uprace stopy - úplne vymaže alebo čiastočne upraví príspevky, tak aby skončil ako víťaz. Z odborného fóra vytvára šaškáreň. Šancu dostal, ale neosvedčil sa. Prosím vráťte fórum zberateľom a Barbara k radovým užívateľom, aby nastal konečne pokoj. Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Fidzi napsal
Admin - Zdeněk Jindra napsal
Nečtu všechno. Pokud ale své návrhy budete zveřejňovat v jednom tématu - po čase se k tomu dostanu - případně pište email. barbar je nově moderátorem. Uvidíme jak se osvědčí.

Pán Jindra myslím si, že už máme moderátora Barbara akurát dosť. Ako moderátor ignoruje najmä pravidlo č.1 fóra " V diskuzích se chovejte slušně a nepoužívejte zbytečné vulgarity, přistupujte k ostatním lidem s úctou, neútočte, nezneužívejte fórum k výhružkám a obtěžování."

Každý jeden deň sa tu rieši vzájomné napadanie moderátor Barbar vs člen fóra. Neskôr za sebou uprace stopy - úplne vymaže alebo čiastočne upraví príspevky, tak aby skončil ako víťaz. Z odborného fóra vytvára šaškáreň. Šancu dostal, ale neosvedčil sa. Prosím vráťte fórum zberateľom a Barbara k radovým užívateľom, aby nastal konečne pokoj. Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Tak se koukni Fidzi jakou formou mi byl tvůj předcházející příspěvek podán.... Promiň, ale tvých ustavičných poštěpu, narážek, urážek mám také dost,.
Pamatuj jak se do lesa volá, tak se u lesa ozývá a v tvém případě to platí dvojnásob..
Reaguj slušně všeobecně na sběrateli vůči mé osobě , otázky, či jakékoliv reakce na mě piš laskavě zdvořile, pak s tím nebudu mít problém ani já...
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 17. 2. 2022, 0:08. »
Registrovaný uživatel
V kľude nová metla dobre zameta, nás Barbar je skôr mentalita juzana. 😪😂😉
Hrrrrr. 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Je to bohužel tak, barbar se chová arogantně a o jeho mazání příspěvků ani nemluvě...
Registrovaný uživatel
Niekto musí prevziať zodpovednosť, mne zrejme maže najviac príspevkov - zatiaľ...
Dúfam niekto ma prebehne?😪😂
Zrejme maže preto, aby bola následná kontinuita v príspevkoch.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Já to znám.

Jednou mi přidělili status Moderátora na jednom fóru a mě to tak stouplo do hlavy, že jsem nejenom mazal, ale dokonce i editoval příspěvky jiných uživatelů :mrgreen:

Poučil jsem se z toho.

Nejlepší je nechat diskusi volný průběh, nevyvyšovat se nad ostatní a zasahovat až v krajních případech, jako na příklad sprosté nadávání a tak podobně.
Administrátor
barbar. Pokud možno počítejte si do desíti a rozmyslete si co vždy napíšete. Teď jste moderátor. Hrajte si na Mirka Dušína :-).
Ne. Vážně. Cílem by mělo být diskuzi držet na nějaké úrovni, ale snažit se vystupovat i spravedlivě. Není to jednoduché, ale zkuste to. Díky.
_______________
https://www.infofila.cz/ ... on-line magazín plný filatelie a sběratelství
https://eshop.infofila.cz/ ... eshop pro všechny sběratele
https://pomfila.cz/ ... eshop na filatelii, filokartii, numismatiku, notafilii, odznaky
https://www.worldphilately.com/ ... katalog - ceník poštovních známek
https://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
http://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie
Moderátor
Admin - Zdeněk Jindra napsal
barbar. Pokud možno počítejte si do desíti a rozmyslete si co vždy napíšete. Teď jste moderátor. Hrajte si na Mirka Dušína :-).
Ne. Vážně. Cílem by mělo být diskuzi držet na nějaké úrovni, ale snažit se vystupovat i spravedlivě. Není to jednoduché, ale zkuste to. Díky.


Mazal jsem na požádání mailem od mnohých zdejších. Ano mazal, ale vždy v souladu s pravidly a po upozornění. Mimochodem v mobilu mám plno důkazů,kdyby to kohokoliv zajímalo. Konečně bych je rád také odstranil, ale koukám, že se zde člověk musí dokola před někým obhajovat..
Konec konců v mnoha případech, jsem dokázal svým přímým postojem (,, hromosvodů,,) sjednotit zdejší tak dlouho rozpolcený kolektiv. To bylo mým cílem a jsem za to rád, jen jsem zvědav jak dlouho to vydrží.. ;)
No a pokud jde o Fidziho, vždy prvním iniciátorem nevhodných příspěvků vůči mě, byl on..
Nakonec dobře, že to zašlo až sem a né k výhrůžkam typu žalob, policie a soudy, jak je to u některých zvykem..

Admine ano svou funkci omezím pouze na extrémní případy vulgarismu, ale také na nevhodně urážlivé trolovaní, narušujici diskuzi..
Díky
Registrovaný uživatel
PetrPal napsal
Já to znám.

Jednou mi přidělili status Moderátora na jednom fóru a mě to tak stouplo do hlavy, že jsem nejenom mazal, ale dokonce i editoval příspěvky jiných uživatelů :mrgreen:

Poučil jsem se z toho.

Nejlepší je nechat diskusi volný průběh, nevyvyšovat se nad ostatní a zasahovat až v krajních případech, jako na příklad sprosté nadávání a tak podobně.

Tomu poviem sebareflexia moderátora. Palec hore. Kiež by k takému poznaniu dospel aj náš Barbar.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Fidzi napsal
PetrPal napsal
Já to znám.

Jednou mi přidělili status Moderátora na jednom fóru a mě to tak stouplo do hlavy, že jsem nejenom mazal, ale dokonce i editoval příspěvky jiných uživatelů :mrgreen:

Poučil jsem se z toho.

Nejlepší je nechat diskusi volný průběh, nevyvyšovat se nad ostatní a zasahovat až v krajních případech, jako na příklad sprosté nadávání a tak podobně.

Tomu poviem sebareflexia moderátora. Palec hore. Kiež by k takému poznaniu dospel aj náš Barbar.


No hlavně aby si k tomu došel ty z-náš Fidzi..
Registrovaný uživatel
čtu tohle vlákno a připadá mi bezobsažné, tedy alespon pro běžného čtenáře.
Já jsem duchodce, času mám dost , vš mám dvě a myslím, že čím více se bude debatovat o známkách, tím lépe pro všechny.
Pokud je zájem budu moderovat některé oblasti filatelie.
Dr. Marek
Registrovaný uživatel
Chci požádat uživatele kacuro o odstranění ukrajinské vlajky z avataru.

Na tomto foru nemá politika co dělat.

Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pre pytlika - Русский корабль — ИДИ НА XУЙ!
broukpytlik51 napsal
Chci požádat uživatele kacuro o odstranění ukrajinské vlajky z avataru.

Na tomto foru nemá politika co dělat.

Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
broukpytlik51 dej si facku ;)
Registrovaný uživatel
Můžu poprosit přidat nick turtleoverhead na moderátora do sekce
Vojenské sběratelství

?

Děkuji!
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Můžu poprosit přidat nick turtleoverhead na moderátora do sekce
Vojenské sběratelství

?

Děkuji!

Zberateľstvo lukov, oštepov, bumerangov.. ;)
Ale súhlas, lebo sa nám tu Paul zblázni a to ja nechcem. :P
-s-
Registrovaný uživatel
👍

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Novi moderatori?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1