Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropská papírová platidla » Novy podpis na eurobankovkach "Mario Draghi"

Vykupminci.cz
Numisargo

Novy podpis na eurobankovkach "Mario Draghi"

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dnes se mi dostala 10 € bankovka v UNC z novem podpisem :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
www.Papirovaplatidla.cz
Katalog bankovek Československa od r.1918 až do dnes.
Registrovaný uživatel
lbokel napsal
Dnes se mi dostala 10 € bankovka v UNC z novem podpisem :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


áno, tie boli dané do obehu v marci, v apríli 20€ :D
Registrovaný uživatel
Vidím, že sa musím zastaviť v NBS :-)
Registrovaný uživatel
Jarči nedá mi to, aby som nepochválil Tvoj album na mojazbierka. Takáto zbierka asi nie je pre každého, ale ja Ti dávam palec hore - http://www.mojazbierka.sk/index.php?m=moj_album_podrobnejsie&id=465 (treba byť prihlásený)
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 29. 6. 2012, 19:26. »
Registrovaný uživatel
Brett napsal
Jarči nedá mi to, aby som nepochválil Tvoj album na mojazbierka. Takáto zbierka asi nie je pre každého, ale ja Ti dávam palec hore - http://www.mojazbierka.sk/index.php?m=moj_album_podrobnejsie&id=465 (treba byť prihlásený)


tak to Ti veľmi pekne ďakujem ;)
Registrovaný uživatel
Uz dlhsiu dobu zhanam eurobankovky v UNC kvalite... v NBS mi ich na poziadanie vymenia?:) Nejde mi o ziadnu seriu, krajinu, ci konkretnu tlaciaren, len aby boli UNC.
Fidzi napsal
Vidím, že sa musím zastaviť v NBS :-)
Registrovaný uživatel
Ak budeš príjemný a zároveň neodbytný, tak na pokladni č.3 má pani aj balíčky s UNC bankovkami. Ale bol som tam pred týždňom a Draghiho nemali... Teraz mi jedného nemeckého vydali, ale už nie je v UNC :(
Registrovaný uživatel
Ja som mal 10 v UNC, ale musela ísť do obehu. :'(
Registrovaný uživatel
Miciko toto mi nerob. Normálne plačem. To si hovoríš zberateľ? Nabudúce daj vedieť ;)
Lbokel nechceš tú bankovku vymeniť/predať?
Registrovaný uživatel
Pisal som mail do NBS a dosla mi odpoved, ze oni nevymienaju eurove bankovky za eurove bankovky inej nominalnej hodnoty a kvality:( Kde by som teda mohol zohnat UNC euro bankovky?
Fidzi napsal
Ak budeš príjemný a zároveň neodbytný, tak na pokladni č.3 má pani aj balíčky s UNC bankovkami. Ale bol som tam pred týždňom a Draghiho nemali... Teraz mi jedného nemeckého vydali, ale už nie je v UNC :(
Registrovaný uživatel
Ako som ti písal - osobne v pokladni č.3. Ak sa dostaneš do inej, tak buď príjemný a zároveň neodbytný a pani pokladníčky si ťa prehodia medzi sebou. Mailom nič nevyriešiš. ;)
Registrovaný uživatel
ľudia ak zháňate nejaké bankovky v UNC, napíšte mi mail na jaroslav.karak@gmail.com a ja vám obratom napíšem či niečo mám navyše :)
Registrovaný uživatel
To asi nebude zanominál ako v NBS, alebo áno?
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
To asi nebude zanominál ako v NBS, alebo áno?

veruže nie, cena sa pohybuje od 15 po 25€
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Miciko toto mi nerob. Normálne plačem. To si hovoríš zberateľ? Nabudúce daj vedieť ;)
Lbokel nechceš tú bankovku vymeniť/predať?


Zatim neuvazuju o prodeji. Je to prvni bankovky stim podpisem
_______________
www.Papirovaplatidla.cz
Katalog bankovek Československa od r.1918 až do dnes.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Evropská papírová platidla » Novy podpis na eurobankovkach "Mario Draghi"

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1