Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » numismatické krámky

Vykupminci.cz
Numisargo

numismatické krámky

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
harly27 napsal
Zdravim vsechny...nevite nekdo o nejakem numismatickem kramku v Olomouci nebo blizkem okoli?Diky ;)


ty uz si doma hade? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

v olmiku sem byl ve dvou mozna ve trech... ae to uz je dva roky, jak ted, to netusim... ae "vstricnost" jednoho obchudku se tu nekde probirala...
Registrovaný uživatel
to Oliver: ahoj chlape,jak se porad mas....dlouho jsme nepsali ;)
Registrovaný uživatel
to Oliver: tak se nam ty zpravy pekne minuly....jsem porad na ostrove,ale za par dnu se chystam domu....jak se porad mas?
Moderátor
:) budem to muset nak napravit... ted sem si vzpomnel ze v olmiku nic neni, ani v ostrave, proste nikde a jedina sance pro tebe je to brno proste :D
Registrovaný uživatel
no budu se tam muset otocit....budu v CR az do 9.1. .... dame kofolu ;)
Moderátor
super, budu se tesit :) snad to tentokrat vyjde...
Moderátor
To mi pripomina, ze uz jsem dlouho v zadnem kramku nebyl.. ale mam-li byt uprimny, v Brne mi to prijde, jako bych vsechny mince, co za neco staly, vykoupil na jare (a to jsem jich nekupoval ve vsech 3kramcich dohromady vic jak 10), proste dalsi moc nepribyvaly nebo byly o nicem :)
Registrovaný uživatel
lupola napsal
Vedel by mi niekto poradiť nejaký poľský numizmatický e-shop, kde sú v ponuke aj stredoveké mince? Vďaka


:roll: please
Moderátor
neznam skutecnej stav veci, ale prijde me, ze polaci sou pri prodeji starych minci obecne velmi opatrni, spise az paranoidni. kdyz sem tam byl, kde kdo me strkal pod nos ty nejruznejsi bezcenny pametni zalezitosti, ale kdyz uz bylo videt, ze maj neco malo starsiho, hned rikali, ze to maj do aukci a nemuzou to prodavat. vetsinou, kdyz sem se zeptal, jestli maji neco starsiho (tj. nekolik set let), tak se pokrizovali, odplivli si a drmolili neco ve smyslu "apage satanas". mesto si uz nevybavuju, myslim to byla na 99% poznan, kde me strcili do ruky i letak s webem, ae kam sem ho zasantrocil nevim. urcite tam prodavali stredovek, nadherny kousky. bylo to bokem od centra.

nakonec sem si odtama neco dovez a sem moc spokojenej, ale vetsinu numismatickych obchudku, co sem navstivil byla NAPROSTA ztrata casu...

spatny nejsou trhy v gdansku... ale ty ceny... aukro slabej odvar... a sama smelina... chce to vedet a kupovat jen, cemu clovek rozumi...

tady mas jeden odkaz, ale aukce je neprihlasenym skryta: http://www.domel103.pl/home
Moderátor
Vrrrr....Poláci. Asi tak...ta jejich obchodnická chevra jezdí na aukce k nám, zde skoupí středověk a prodá ho ve Varšavě 3x tak draho. Některé obchody mají velmi draho. Byl jsem například v Bielsku. Zde mají poměrně dobré věci, ale strašlivě předražené.
Docela dobrý internetový obchod je na www.pgnum.pl Jsou tam i moderní věci, ale čas od času se vyskytne něco, po čem stojí za to skočit. Dvakrát jsem od nich bral mince a byl jsem spokojený.

domel 103 prodává havně na allegru.
jo a ještě:
www.numizmatyka.waw.pl
www.wcn.pl
« Poslední úpravu provedl(a) jan322 v 19. 12. 2010, 11:53. »
Moderátor
Ale na poslední dva obchody pozor!!! Občas tam mají falza! A Niemczyk retušuje fotky :evil:
« Poslední úpravu provedl(a) jan322 v 19. 12. 2010, 11:59. »
Registrovaný uživatel
Super, vďaka. :)
Moderátor
Chci se zeptat. Máte někdo nějaké zkušenosti s nákupem mincí z webu http://www.ma-shops.com/ ? Jak to tam chodí? Mám tam vyhlídnuté dvě mincičky :)
Registrovaný uživatel
CHlapi, ja si vás občas přečítám a jak mluvíte o tom zlině, tak tam ma skutečně jen nové věci, akorát příslušenstvi celkem dobrá cena. Ale to chci říct ve vizovicích je prodejna na náměstí vedle vinotéky, až budete někdy na trnkobraní nebo masters of rock jděte se podívat, ceny a kvalita špatné, ale na podívání zasmání dobré. Otevřeno ma pořád, protože v jedno rohu prodává mince a v druhém točí víno.
Registrovaný uživatel
Byl jsem tento týden ve 3 starožitnictvích v Olomouci, všechny na třídě 1. máje, a když jsem se zeptal na mince, koukali na mě jak tele na nový vrata, co že to vlastně chci :? Vážně mě štve, že v takovým městě s tak hlubokou historií člověk nenarazí na kloudný numismaticky znalý krám :evil:
Moderátor
jan: tenhle prispevek jsem nejak prehledl.. ma-shops sdruzuje mnoho obchodu, ktere maji spolecne snad jen to, ze maji vse priserne predrazene. Neco podobneho jako vcoins s tim rozdilem, ze u Vcoins je mozne po dlouhem hledani najit obchody s rozumnymi cenami a ze maji obecne lepe prohlizitelnou nabidku nez ma-shops.
Suvorov: v Brne znam jen jedno starozitnictvi, kde prodavaji mince v tom smyslu, ze se tam vede i antika a stredovek.. jinak jsou tam ale 2 obchody zamerene ciste na mince - Dukat a obchod na 28. rijna. Tak nevim, v Olomouci bych cekal neco podobneho, minimalne sdruzeni Nummus Olomouc by tam melo mit kramek, ale je to jen predpoklad :)
Moderátor
Sdruzeni Nummus Olomouc zadny kamenny ani internetovy obchod neprovozuje, je to pouze aukcni firma.
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
jan: tenhle prispevek jsem nejak prehledl.. ma-shops sdruzuje mnoho obchodu, ktere maji spolecne snad jen to, ze maji vse priserne predrazene. Neco podobneho jako vcoins s tim rozdilem, ze u Vcoins je mozne po dlouhem hledani najit obchody s rozumnymi cenami a ze maji obecne lepe prohlizitelnou nabidku nez ma-shops.
Suvorov: v Brne znam jen jedno starozitnictvi, kde prodavaji mince v tom smyslu, ze se tam vede i antika a stredovek.. jinak jsou tam ale 2 obchody zamerene ciste na mince - Dukat a obchod na 28. rijna. Tak nevim, v Olomouci bych cekal neco podobneho, minimalne sdruzeni Nummus Olomouc by tam melo mit kramek, ale je to jen predpoklad :)


Bohužel, nenašel jsem v Olomouci žádný takový krámek, pokud by někdo o nějakém věděl, budu jen rád za tipy :) Bojím se, že tam ale nic kloudnýho není
Moderátor
Kucera: ok, pak to byl spatny predpoklad a ma neznalost. vychazel jsem z toho ze jak Dukat tak Aurea maji sve obchody.
Registrovaný uživatel
Suvorov: Jediné místo kde se dají v Olomouci koupit nějaké mince je starožitnictví ve Ztracené ulici u Horního náměstí. A to jen díky tomu, že majitel je numismatik ;). Jinak kromě Bleších trhů a Nummus tam nic není :(
_______________
Když nejde o život, tak jde o h..no
http://cnspg.cz
Registrovaný uživatel
LukeH2O napsal
Suvorov: Jediné místo kde se dají v Olomouci koupit nějaké mince je starožitnictví ve Ztracené ulici u Horního náměstí. A to jen díky tomu, že majitel je numismatik ;). Jinak kromě Bleších trhů a Nummus tam nic není :(


Díky za radu, tak velký a starý město a taková numizmatická bída, achjo :'(
Registrovaný uživatel
Pekný štvordukát som kúpil v starožitníctve pri Flore,aéééé ulicu neviem. :'(
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Pekný štvordukát som kúpil v starožitníctve pri Flore,aéééé ulicu neviem. :'(


Našel jsem to na mapě, je to Vídeňská ulice. Pro mě by bylo úplně nejideálnější najít krámek, kde mají mince prostě sesypaný v krabici a člověk si může vybrat za levno a sám si je pak třeba i vyčistit (chci si vybudovat nějaký ten základ pro sbírku), nejlíp obchod s nějakým prodavačem, který tomu moc nerozumí, profíkovi bych případně nic cenějšího asi ven nepronesl :mrgreen: Já vím, nejsem vůbec náročnej... 8)
Registrovaný uživatel
Suvorov napsal
grofik napsal
Pekný štvordukát som kúpil v starožitníctve pri Flore,aéééé ulicu neviem. :'(


Našel jsem to na mapě, je to Vídeňská ulice. Pro mě by bylo úplně nejideálnější najít krámek, kde mají mince prostě sesypaný v krabici a člověk si může vybrat za levno a sám si je pak třeba i vyčistit (chci si vybudovat nějaký ten základ pro sbírku), nejlíp obchod s nějakým prodavačem, který tomu moc nerozumí, profíkovi bych případně nic cenějšího asi ven nepronesl :mrgreen: Já vím, nejsem vůbec náročnej... 8)


No jsou prodejci a prodejci. Někteří rádi poradí a popovídají si o krásách numismatiky. No a pak tu jsou ti druzí, kterým jde pouze o to co nejlépe prodat
_______________
Když nejde o život, tak jde o h..no
http://cnspg.cz
Registrovaný uživatel
zdravim.
vo stvrtok az sobotu (26-28. 5.) budem v Brne.
nevie niekto o nejakom kramku kde maju antiku a stredovek? adresa?
vopred dakujem.
mozte napisat tu alebo na mail: jacisin76@yahoo.com
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » numismatické krámky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1