Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » numismatické krámky

Vykupminci.cz
Numisargo

numismatické krámky

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mě se zdá,že je někde aji Kacůrov a nebo to byl Kocourkov? :mrgreen:
Teď vážně,to vůbec není hezké dělat si z Kacura legraci. :twisted:
Registrovaný uživatel
Vidíte, jen jedna poznámka - bylo řečeno, že je dobré se osobně prohlédnout mince. To je naprostá pravda. Když se podíváte na internetové obchody, tak v nich je ta fotografická nabídka hrůza, nejdou zvětšit, malé,... Takže fakticky je lepší osobně. Jedinou výjimkou fotografií co znám je numisland.cz, tam je po kliku krásné foto, to mě fakt potěšilo, že konečně nějaký obchod má i lepší foto. Na aukcích je dost dobré foto, ale lidi hodně zkreslují. Když jsem tak koupil bankovky - jsou tam naskenované (asi) - byly ještě lepší než na fotu. Ale jinak popravdě je to lepší osobně. K tomu Dukátu - taky jsem tam jednou byl, je tam zajímavý výběr a menší cena než jinde. Ale moc velká ochota tam taky není, to jsem taky zažil, v Klimu to samé. V Ostravě - Zlatá koruna - je prodavač mnohem více ochotný. Jinak bych se rád zeptal, co nabízí na Numismatice Hadyna? Je to tam dobré, levné, zajímavé? Pokud ano, udělal bych si i cestu. Díky.
Moderátor
Ty si v tom numislandu nejak zainteresovan ze ho tlacis temer v kazdem svem postu?Sice je celkem dobre udelanej,ale ze by meli nejak ohromujici nabidku zbozi to bych nerekl.... :roll:



Libor napsal
Vidíte, jen jedna poznámka - bylo řečeno, že je dobré se osobně prohlédnout mince. To je naprostá pravda. Když se podíváte na internetové obchody, tak v nich je ta fotografická nabídka hrůza, nejdou zvětšit, malé,... Takže fakticky je lepší osobně. Jedinou výjimkou fotografií co znám je numisland.cz, tam je po kliku krásné foto, to mě fakt potěšilo, že konečně nějaký obchod má i lepší foto. Na aukcích je dost dobré foto, ale lidi hodně zkreslují. Když jsem tak koupil bankovky - jsou tam naskenované (asi) - byly ještě lepší než na fotu. Ale jinak popravdě je to lepší osobně. K tomu Dukátu - taky jsem tam jednou byl, je tam zajímavý výběr a menší cena než jinde. Ale moc velká ochota tam taky není, to jsem taky zažil, v Klimu to samé. V Ostravě - Zlatá koruna - je prodavač mnohem více ochotný. Jinak bych se rád zeptal, co nabízí na Numismatice Hadyna? Je to tam dobré, levné, zajímavé? Pokud ano, udělal bych si i cestu. Díky.
Registrovaný uživatel
opelomega36 napsal
To asi jo :( Odkud ty vlastně přesně jsi?


ale sousede, Ty už jsi zapoměl?? :) no přeci z Oseka, dneska jsem zrovna jel kolem Litvajzu do práce na noční ;) a kde že tam bydlíš??
Registrovaný uživatel
Tomako napsal
Ty si v tom numislandu nejak zainteresovan ze ho tlacis temer v kazdem svem postu?Sice je celkem dobre udelanej,ale ze by meli nejak ohromujici nabidku zbozi to bych nerekl.... :roll:



Libor napsal
Vidíte, jen jedna poznámka - bylo řečeno, že je dobré se osobně prohlédnout mince. To je naprostá pravda. Když se podíváte na internetové obchody, tak v nich je ta fotografická nabídka hrůza, nejdou zvětšit, malé,... Takže fakticky je lepší osobně. Jedinou výjimkou fotografií co znám je numisland.cz, tam je po kliku krásné foto, to mě fakt potěšilo, že konečně nějaký obchod má i lepší foto. Na aukcích je dost dobré foto, ale lidi hodně zkreslují. Když jsem tak koupil bankovky - jsou tam naskenované (asi) - byly ještě lepší než na fotu. Ale jinak popravdě je to lepší osobně. K tomu Dukátu - taky jsem tam jednou byl, je tam zajímavý výběr a menší cena než jinde. Ale moc velká ochota tam taky není, to jsem taky zažil, v Klimu to samé. V Ostravě - Zlatá koruna - je prodavač mnohem více ochotný. Jinak bych se rád zeptal, co nabízí na Numismatice Hadyna? Je to tam dobré, levné, zajímavé? Pokud ano, udělal bych si i cestu. Díky.


No dyť jsem uvedl klady, ale ostatní jsem vypsal skoro všechny, uznávám i Baron a hlavně ty, co mají sortiment všemi směry - mince, bankovky, potřeby, je to lepší, ne? Nemyslel jsem to šíří sortimentu jako, že mají miliardový výběr, to určitě spíš Baron. Na první dávám jen ty dva, ostatní za ně, jsem psal proč.
Registrovaný uživatel
Taky jedna věc, diskuse je o krámcích, ne? Jsou to jen mé názory. Rozebíráme tu všechny možné, uvedeny jsou tu nejznámnější pro všechny. Však taky přidej názor, který se ti více líbí. Já uváděl, který čím. Baron něčím, Zlaté mince.cz hlavně krásným designem, ale stejně jsou pro nakupující asi nejlepší ceny. To by bylo asi třeba ještě rozebrat. Asi Baron dle mně, taky brněnský Dukát. Co vy na to?
Registrovaný uživatel
Osobne najlepšie zo Slovenska sa nakupuje od Barona,
účet má v ČSOB,preto mám lacnú a rychlú platbu.
Pokiaľ si objednám cez košik cenu mám okamžite vrátane balného.
Nehovorím,že kupujem každý mesiac,ale na plata má najlepšiu cenu. ;)
Registrovaný uživatel
Mmm :) ...ještě mi tam chybí u nich ten kufřík na ty plata... ten mají jen v numishobby.cz ... Stojí jen 230,- Kč.

A za jak dlouho Ti to přijde z Barona od objednání?
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
A ze kterýho jste Oseka ? Je jich asi 10 :) Každej v jiným kraji ...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
A ze kterýho jste Oseka ? Je jich asi 10 :) Každej v jiným kraji ...


no asi z toho kousek od Litvínova nééé :)
Registrovaný uživatel
Litvínov... Litvínov... to je někde u Maramureše v Rumunsku, ne ?
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
Litvínov... Litvínov... to je někde u Maramureše v Rumunsku, ne ?


Ty seš kecka ukeckaná :) nevíš, že v Litvínově bydlel Litviněnko ;) teda ještě před tím, než ho otrávili plutoniem :)
Registrovaný uživatel
Ale kdepak :P to jen vycházím ze svých znalostí místopisu... Ty určitě bydlíš v tom Cisterciáckém kláštěře, viď ?
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Ty seš klasik, najdeš si informace na netu a pak tu děláš, že znáš náš klášter :) zrovna za tím klášterem jsem našel ten 20 krejcar Marie Ter. :) ten co tu mám v nálezech. jinak ten klášter mám docela prolezlý, kamarád tam byl na civilce a dělal ve vrátnici a tak jsem za ním občas zašel na odpolku a chodil s ním na obchůzku :) dokonce tam kamarád objevil tajnou chodbu z opatského pokoje, dala se totiž odsunout široká futra dvojdveří. dole prý byla pokladnice, ale bohužel jsme tam nic nenašli, teda kromě rozpadlé kované truhly :(
Registrovaný uživatel
Libor napsal
Tomako napsal
Ty si v tom numislandu nejak zainteresovan ze ho tlacis temer v kazdem svem postu?Sice je celkem dobre udelanej,ale ze by meli nejak ohromujici nabidku zbozi to bych nerekl.... :roll:



Libor napsal
Vidíte, jen jedna poznámka - bylo řečeno, že je dobré se osobně prohlédnout mince. To je naprostá pravda. Když se podíváte na internetové obchody, tak v nich je ta fotografická nabídka hrůza, nejdou zvětšit, malé,... Takže fakticky je lepší osobně. Jedinou výjimkou fotografií co znám je numisland.cz, tam je po kliku krásné foto, to mě fakt potěšilo, že konečně nějaký obchod má i lepší foto. Na aukcích je dost dobré foto, ale lidi hodně zkreslují. Když jsem tak koupil bankovky - jsou tam naskenované (asi) - byly ještě lepší než na fotu. Ale jinak popravdě je to lepší osobně. K tomu Dukátu - taky jsem tam jednou byl, je tam zajímavý výběr a menší cena než jinde. Ale moc velká ochota tam taky není, to jsem taky zažil, v Klimu to samé. V Ostravě - Zlatá koruna - je prodavač mnohem více ochotný. Jinak bych se rád zeptal, co nabízí na Numismatice Hadyna? Je to tam dobré, levné, zajímavé? Pokud ano, udělal bych si i cestu. Díky.


No dyť jsem uvedl klady, ale ostatní jsem vypsal skoro všechny, uznávám i Baron a hlavně ty, co mají sortiment všemi směry - mince, bankovky, potřeby, je to lepší, ne? Nemyslel jsem to šíří sortimentu jako, že mají miliardový výběr, to určitě spíš Baron. Na první dávám jen ty dva, ostatní za ně, jsem psal proč.

dobré, dobré :)

Takze repete, tentokrat bez negativne vyhlizejicich dodatku:

Ty si v tom numislandu nejak zainteresovan?
_______________
Spořiti se dá i z mála, jen začni a vytrvej!
Registrovaný uživatel
Jéšmarja... to já jsem vždycky chtěl :( já chcu do Osekáá... :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Tady už je všecko prolezlé a ani tu nic není v těch velkých městech :( Nebo když bych někam vlezl, tak mě hned zavřou, protože všechno někomu patří a lidi jsou strašní bonzáci :)

Ale teď u nás na vesnici se rozebírá jeden starý barák... střechu už mi rozebrali, šmejdi, páč se rozpadala... ale je tam ještě sklepík :P
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Robbie v 20. 11. 2007, 13:13. »
Registrovaný uživatel
jo tak to tam prolez, kámoš tam například našel listiny z Třetí říše, byly to listiny, potvrzující poněmčení českých jmen našich spoluobčanů ;)
Registrovaný uživatel
Nejaký kufrík som kúpil na aukre ešte vlani cez Vianoce.
Barón zašle tak do týždňa po zaplatení čo je dobré.
Zasa pokiaľ nakúpiš desať-patnácť plat to na nejaký čas postačuje.
To je kopec mincí,niekto nezaplní za celý život. ;)
Robbie napsal
Mmm :) ...ještě mi tam chybí u nich ten kufřík na ty plata... ten mají jen v numishobby.cz ... Stojí jen 230,- Kč.

A za jak dlouho Ti to přijde z Barona od objednání?
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 20. 11. 2007, 16:17. »
Registrovaný uživatel
:shock: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Robbie napsal
Litvínov... Litvínov... to je někde u Maramureše v Rumunsku, ne ?
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
ale sousede, Ty už jsi zapoměl?? :) no přeci z Oseka, dneska jsem zrovna jel kolem Litvajzu do práce na noční ;) a kde že tam bydlíš??


Trošku... věděl jsem, že mi někdo říkal, že je z Oseka ale nevěděl jsem, že si to byl ty...
Registrovaný uživatel
V HK bejval akorat kramek kde nejakej pan mince prodaval, ale mel toho asi jako ja mam doma, ted je zrusenej. Jeste ze jsou tam tak casto burzy.
_______________
Spořiti se dá i z mála, jen začni a vytrvej!
Registrovaný uživatel
to Krtek: Zkus starožitnosti hned nad schodama na Velké náměstí u pana Hrabala a hlavně dlouhý peníze s sebou ;)
_______________
Registrovaný uživatel
nerva81 napsal
to Krtek: Zkus starožitnosti hned nad schodama na Velké náměstí u pana Hrabala a hlavně dlouhý peníze s sebou ;)


Dik za tip.
_______________
Spořiti se dá i z mála, jen začni a vytrvej!
Moderátor
to je to namesti, kde je katedrala? je to na zacatku podloubi na tom konci namesti, kde je? vzdycky, kdyz sem mel cestu kolem, bylo zavrino :(

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » numismatické krámky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1