Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » numismatické krámky

Vykupminci.cz
Numisargo

numismatické krámky

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 >

Autor Příspěvek
Moderátor
sigur napsal
Vedel by mi, prosím, niekto poradiť nejaký dobrý krámek v Salzburgu? Vďaka

Potkal jsem tam zatím jenom jeden a nedokážu říct, jestli je dobrý. Je kousek od řeky.
Občas bývají nějaké hromádky mincí ve starožitnostech, ale nepřipadají mi moc na úrovni.
Registrovaný uživatel
Ďakujem za info. :) Vedel by si aj bližšie navigovať k tomu krámku? Budem parkovať na Mirabellplatz a odtiaľ cez most do historického centra ku katedrále.
« Poslední úpravu provedl(a) ___ v 13. 4. 2013, 19:27. »
Moderátor
Když půjdeš od Mirabellplatz po Reinerstrasse, dostaneš se po cca 300 metrech na pěší zónu a projdeš pod věží. Kdybys šel potom doprava dolů, budeš u mostu přes řeku. Ale tam nechoď, běž doleva nahoru na Linzer Gasse a na pravé straně narazíš na obchod se známkami a mincemi (cca po 50 metrech).
Přímo v historickém centru si na žádný obchod nepamatuji.
Registrovaný uživatel
Super, máš to u mňa. Vďaka ;)
Registrovaný uživatel
Jimmy15 napsal
Dobrý den,

potřeboval bych poradit. Nedávno jsem byl v Písku a navštívil jsem Sběratelský obchod. Nemáte někdo kontakt na tento obchod?

Děkuji Vám moc


přesunuto moderátorem do správného vlákna, původní dotaz smazán
Registrovaný uživatel
Mám cestu do Znojma. Je tam nejaký numizmatický krámek, čo stojí za návštevu?
Vďaka
Moderátor
to by te asi nejlip navedla Misa, ale ta uz tu dlouho nebyla :(

rozhodne se mrkni na vystavu Kvetone, myslim, ze oko to potesi. katalog take neni spatny, pokud nebudes mit za co utracet jineho :)

nejake mince meli zde (bod B), ale vzdy, kdyz sme tam byli, bylo zavreno
Registrovaný uživatel
Vedel by mi niekto poradiť zaujímavý krámek v Českých Budejoviciach? Vďaka

to dejvy: Ten krámek v Salzburgu som vtedy navštívil. Mincí mal veľa, rôzne oblasti aj obdobia. Ceny ustrelené hlavne hore ale občas aj dole. Zopár zaujímavých Arpádovcov sa mi ušlo za celkom rozumné ceny, takže ešte raz díkes. :D
Registrovaný uživatel
Nedávno sem někdo vkládal tento odkaz:
http://www.numismatikacb.cz/numismatikacb/2-KONTAKTY

Ceny v e-shopu jsou ale často přemrštěné a kdoví co budou mít v kamenném obchůdku..

Takže to je ode mně odkaz "naslepo" ;)
Moderátor
tak mam podobny dotaz jako Sigur pred rokem. ve Znojme sem nasel mimo toho, co jsem mu doporucil i NUMFIL (Numismatika a filatelie Kovaljov). Z webu jsem pochopil, ze otevira po tel. domluve ale ani se mi moc volat nechce, protoze co jsem videl ze ma na webu, tak mi to prijde celkem drahe a tudiz ztrata casu.

navic stredovek jsem asi prehledl (?!)

muze nekdo muj ciste blby osobni dojem ziskany z webu dementovat a prip. mi navstevu obchodu doporucit?
Registrovaný uživatel
oliver:
z osobní zkušenosti bych nedoporučil.
Navštívil jsem tento obchod před pár lety a když jsem viděl ty ceny, tak "ze slušnosti" jsem si koupil jen historickou pohlednici mého města - i ta byla drahá jak čert.
Ale člověk je na dovolené, tak pustí chlup i za to, co by normálně nekoupil.
Registrovaný uživatel
Já myslím, že on stahuje jen věci do aukce ke Kunkerovi, ostatní tam je jen taková výstavka...
Moderátor
dekuji vam obema za rychlou odpoved a za cenne zkusenosti/rady
Registrovaný uživatel
Zdravim,

neviete náhodou, kto na SVK vyrába kazety pre mince. Nasiel som jednu firmu JD zatial. Neviete ešte o niekom?

ĎAKUJEM
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
dokázal by někdo poradit kam na lov v Krakově?
Na netu je samozřejmě obchodů bardzo, problém je že tam budu jen na sobotu.

díky moc
Moderátor
Krakow moc nedoporucuju.. moc turistu, moc obchodu co maji za cil jen nahrabat penize. V sobotu budou otevreny zvlaste tyhle. Ja tam v zacatcich sbirani koupil dneska uz se nebojim rict srotove mince, ktere museli nakoupit v konvolutu max. za 5 zlotych kus a prodavali je za 30 :)
Kdyz nad tim tak premyslim, tak je to ale asi porad lepsi nez ve Florencii, kde prodavali uplne otevrene primitivni padelky za nasobek cen originalu..
Registrovaný uživatel
nedelal jsem si iluze ale tohle zni dost smutne..nu coz tak projdeme alespon ty muzea. diky za radu
Moderátor
nejhorsi je, ze ve vetsine numismatik (alespon tak to bylo pred cca 4 rokama), meli jen pametni a novodobe. stredovek jsem videl jen v par numismatikach a pokud si vybavuju, tak Krakow byl prave pomerne hodne spatnej na ulovky (nejlip jsem tenkrat koupil tusi ve Wroclavi).

bylo by ale hezke sehnat neco takoveho ;)

ja bych tam vsadil na toto:
http://www.inyourpocket.com/poland/krakow/sightseeing/museums/Hutten-Czapski-Museum_116205v
Coz v dobe, kdy jsem tam byl, tak bylo jeste ve vystavbe.
Registrovaný uživatel
ano tak nad takovymi kousky se oko namlsa a srdce zaplesa :) spis sem si rikal ze bych si poridil nejakou beznejsi drobotinu do 1430, mozna i nejake mestske kdyz by se zadarilo ale v peknych stavech na ukazku. marne shanim a prijde mi ze je drobne slezsko i polsko u nas jak uz zminoval i nekdo tu na foru velice preplacene i v beznych natoz mene zachovalych exemplarich. diky za odkaz o tom jsem nevedel
Registrovaný uživatel
No obecně přeplácené je u nás Slezsko i Polsko proto, že se v naprosté většině vozí právě sběratelům do Polska... ;)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
myslíte že je tam větší kupní síla?? nebo jsou poláci zkrátka ochotní své mince lépe zaplatit
Registrovaný uživatel
Kupni sila tam vetsi neni a zajem v zemi puvodu je zpravidla vyssi. Plati to i v opacnem gardu - tj. napr. bohemiku urcite prodate lepe v Cesku nez Polsku...
Registrovaný uživatel
chalko napsal
myslíte že je tam větší kupní síla??

Určitě, je jich 4x víc než Čechů. ;)
Registrovaný uživatel
Zdravím. Kam bych mohl v Brně zajít se sbírkou mincí kterou bych chtěl nechat nacenit, popřípadě prodat?
Registrovaný uživatel
zdravím, no doporučil bych to radši tady na webu... nacenit i prodat :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 >

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » numismatické krámky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1