Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Numismatické listy

Vykupminci.cz
Numisargo

Numismatické listy

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak to je dobrá zpráva, mě snad dojdou dnes ... A Oliver si je může koupit na aukru :lol:
Registrovaný uživatel
NL mi taktaz v patek dorazily v patek vcetne prvniho letosniho cisla NC. Jak jsou ale ty dve dvojcisla NL objemne tak mi postacka pri "rvani" zasillky do schranky poskodila hrbety:(...
Moderátor
kacuro napsal
Tak to je dobrá zpráva, mě snad dojdou dnes ... A Oliver si je může koupit na aukru :lol:


hade :D vsak co myslis, mam je ve sledovacce, na zazraky neverim :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
oliver napsal
hade :D vsak co myslis, mam je ve sledovacce, na zazraky neverim :twisted: :twisted: :twisted:


Pošli pak účtenku na ústředí ČNS, ať Ti ji proplatí ... :lol: nebo spíš :'(
Registrovaný uživatel
Tak mi NL nepřišly ani včera, asi se o ně budu muset porvat s Olim na aukru :roll:
Moderátor
vitej v klubu, to bude bitka (ne, nebude, hazet nebudu). takze zatimco M&B na mne ve schrance cekaly bez problemu, kyzene NL a NC nedosly. opet znovu a jako jiz tradicne. ostatne, necekal jsem nic jineho, BOHUZEL. holt nekdo umi, jinej cumi.

opet mam sto chuti napsat nejapny mail na vedeni, jak ze to mini zatocit s neplatici apod. jak se nedavno kasali, kdyz nejsou schopni ani za clensky poplatek dostat svemu zavazku a uz tretim rokem od nich nedostavam postu (a clensky tisk mi dilem pokryvaji autorske vytisky, dilem prebytky kolegu a dilem si jej ZNOVU kupuji na aukcich).
Registrovaný uživatel
Ani ja som nedostal a to mám členské zaplatené aj na rok 2016 :D
Moderátor
co dodat, snad jen: "Je cosi shnilého v království Dánském!"
Registrovaný uživatel
Nehloupější na tom je, že u NL asi ani autorský výtisk nedostanu, když jsem členem ČNS, kteříž ho mají dostávat "zadarmo". Nebo Ty dostáváš autorský výtisk ještě zvlášť z NM?
Moderátor
no musis si ho nejak vyzvednout (priznam se, ze nevim presne, jak to chodi), coz mne zaridi (ci uz zaridil) jacx. proto, abych si pro nej jezdil, to mam krapet vic z ruky.
Registrovaný uživatel
Aha, tak oni to ani neposílají poštou? No to je bordel. Zlatý časopis Archeologie ve středních Čechách, tam jsem dostal autorský výtisk i CD se svou studií ...Holt lepší oddíl ...
Moderátor
mozna "lepsi oddil", mozna "lepsi pojistovna", kdo vi :twisted:. ja nevim, ale kdyz mi postou nechodi normalni veci, na zaslani autorskych vytisku mohu nejspis zapomenout. mozna jinym posilaji, me urcite ne. jinak ta stabni kultura je proste horsi, ale musis to brat jak to je. je to "jen" recenzovane neimpaktovane periodikum, ne impaktovane (a pokud to nekde funguje lepe, je to zrejme nadstandard). u impaktu uz to byva lepsi a zaslani autorskeho vytisku i separatu (prip. i elektronicke verze pro osobni ucely) je beznejsi odezvou na autorovu snahu. stejnou (a celkove prijemnou) zkusenost jako mas s Archeologii ve strednich Cechach ja mam s Archeologickymi rozhledy.

ono se to lehko kritizuje, vim. i tak za tim musi byt dost prace, uprimne ale nevim, zda by nebylo proste snazsi tu agendu, pokud jsou s ni potize, proste prenest na nekoho jineho. predplatne casopisu M&B stoji na rok necele tri stovky, vysledkem je tedy pravidelny prisun tisku a informaci ve vetsim rozsahu za mene penez. ano, samozrejme, NL jsou tiskem bezesporu kvalitnejsim a odbornejsim (a recenzovanym), ale za to si nemam navic priplacet ja, jako koncovy uzivatel. to ma byt vizitka vydavajici instituce, dotovane navic z dani nas vsech (coz u ciste komercniho M&B neni a presto ma clanky a presto je levnejsi). zadne dalsi benefity z clenstvi v CNS nemam (no muzete rici moznost drazit v aukcich, kde stejne platite aukcni poplatky a coz pro mne moc lukrativni s ohledem na majetnejsi konkurenci neni).

otazka pak zni, co vsechno je vlastne jinak (hure), nez by melo byt (lepe)?
Registrovaný uživatel
Tak dnes mi to konečně přišlo ...
Moderátor
u mne ani dnes nic.
Registrovaný uživatel
Poptávám mladší čísla a ročníky NL, pokud je máte, nabídněte mi je na kacuro@seznam.cz, díky

1/2006
6/2003
5-6/2002
2000 - celý ročník
1/1999
1996 - celý ročník
1995 - celý ročník
1, 2, 3/1994
1987 - celý ročník
1967 - celý ročník
1966 - celý ročník
Moderátor
http://www.bazar.cz/xad6645200-numismaticke-listy.aspx

hm, to Ti asi nepomuze, snad jinemu. jinak tyto jsou obcas na aukru

a jeste zde:

http://sberatelstvi.hyperinzerce.cz/etue-obaly-numismatika/inzerat/6401812-numismaticke-listy-nabidka/#.Uyn8Z4V9aZc
« Poslední úpravu provedl(a) oliver v 19. 3. 2014, 21:22. »
Registrovaný uživatel
Na aukru v posledních pár měsících NL moc v nabídce nejsou. Točí se tam stále dokola pár kusů, které ovšem mám. Ale budu trpělivý a budu pátrat dál :D
Registrovaný uživatel
Nabízím na výměnu Numismatický časopis 1,2 2012 a 5,6 2013 za 1,2 2014. Díky za nabídku.
Registrovaný uživatel
Mám obrovskou prosbu na ty, co odebírají numismatické listy. Potřeboval bych oscanovat tento článek: K problematice Mělníka a jeho mincování v 10. století. Numismatické listy, roč. 62, čís. 4 (Praha 2007), s. 150-160
Děkuji za ochotu.
Registrovaný uživatel
K mělnickému mincování doporučuji zejména sborník: Emma regina – civitas Melnic, eds. Jan Kilián – Luboš Polanský, Mělník – Praha 2008.
« Poslední úpravu provedl(a) kacuro v 25. 8. 2014, 18:43. »
Registrovaný uživatel
Na predaj numizmaticke listy:
72 -1,2,3,4, 5-6
73 -1,2,3,4, 5-6
74 –1-2, 3-4, 5-6
75 –1-2, 3-4, 5-6
76 –1,2,3,4, 5-6
77 –1,3,4, 5-6
78 –1,2,3,4, 5-6
79 –1,2,3,4, 5-6
80 –1,2,3,4, 5-6
81 –1,2,3,4, 5-6
82 –1,2,3,4
83 –1,2,3,4, 5-6
84 –1,2,3,4, 5-6
85 –1,3,4, 5-6
86 –1,2,3,4, 5-6
87 –1,2,3,4, 5-6
88 –1,2,3,4, 5-6
89 –1,2,3,4
90 –1
spolu 83ks.

napiste bud sem alebo
coniar @ yahoo.com

dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
na predaj NUMIZMATIKA: 86/89
čislo: 1,2,3,4,5

dakujem
coniar @yahoo.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
vzal bych prosim tu numizmatiku
Moderátor
Vzal bych si NL 1973. Mám poškozený jeden sešit. Dík Mail mám v profilu. Pošlí mi č.účtu a poštovný
Registrovaný uživatel
na predaj SPRAVODAJ 1972 -1986 spolu 22ks.
Slovenska Numizmaticka Spolocnost Bratislava

72 -1
73 -1
74 -1
75 -1,2
76 -1
77-1
78-1
79-1
80-1,2
81-1,2
82-1
83-1,2
84-1,2
85-1,2
86-1,2

dakujem
coniar @yahoo.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 > »

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Numismatické listy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1