Moderátoři: smith

Profilový obrázek
_Milda_

Příspěvky: 62
Uživatel

Zaregistrován:
25. 11. 2012

#2291 29. 12. 2025 18:37:04

Zkouším znova se po 8 letech dotázat, jestli náhodou nemá někdo k prodeji: Nálezy mincí v Čechách, na Moravě a ve Slezku I. - IV. dil, Nohejlová-Prátová a kol.? I jednotlivé díly?

Profilový obrázek
pavelgregor

Příspěvky: 3 177
Moderátor

Zaregistrován:
23. 6. 2007

#2292 30. 12. 2025 11:19:27

Mám druhý díl - grošovinu. Chybí mu papírový přebal, ale jinak je kompletní včetně map.

Jestli chceš, písni na:

mail.greggy slaná ryba tiscali.cz

Domluvíme podrobnosti.

Profilový obrázek
denary

Příspěvky: 2 027
Uživatel

Zaregistrován:
18. 1. 2010

#2293 5. 1. 2026 0:02:26

Mám první tři díly můj email je honnval@seznam.cz

Profilový obrázek
Vivec

Příspěvky: 122
Uživatel

Zaregistrován:
7. 7. 2021

#2294 27. 1. 2026 20:22:31

Zdravím, nemá někdo náhodou Silesiorum moneta od B. Paszkiewicz, zajímá mě pár stránek ohledně falz zhořeleckých penízů. Díky

Profilový obrázek
pavelgregor

Příspěvky: 3 177
Moderátor

Zaregistrován:
23. 6. 2007

#2295 28. 1. 2026 15:24:57
Zdravím, nemá někdo náhodou Silesiorum moneta od B. Paszkiewicz, zajímá mě pár stránek ohledně falz zhořeleckých penízů. Díky

Mám ho. Písni, co potřebuješ. Večer budu skenovat pro sebe, tak bych to vzal při jednom.

mail.greggy zavinář tiscali.cz

Profilový obrázek
dula77

Příspěvky: 4 847
Uživatel

Zaregistrován:
1. 8. 2010

#2296 13. 3. 2026 10:46:07

Mám na predaj piatu časť katalógu od Lengyela za 38 eur. Kto má záujem píšte.

blasko.juraj.ml@gmail.com

Profilový obrázek
pavelgregor

Příspěvky: 3 177
Moderátor

Zaregistrován:
23. 6. 2007

#2297 13. 3. 2026 14:34:33
Mám na predaj piatu časť katalógu od Lengyela za 38 eur. Kto má záujem píšte.

Čau, měl bych zájem. Písni mi do mailu celkovou částku a číslo účtu. Dík.

Profilový obrázek
pavelgregor

Příspěvky: 3 177
Moderátor

Zaregistrován:
23. 6. 2007

#2298 16. 3. 2026 15:27:22

Dula77: Vracej se mi maily na Tebe. Písni mi na mail.greggy slaná ryba tiscali.cz, ať se domluvíme. Dík.

Profilový obrázek
sigur

Příspěvky: 8 420
Uživatel

Zaregistrován:
24. 3. 2010

#2299 20. 3. 2026 9:26:05

Pekná kniha. Ďakujem, Juraj. Na tento diel som bol asi najviac zvedavý a bohužiaľ už po letmom prelistovaní som pomerne sklamaný. Na denároch sa Lengyel "vyřádil", no pri grošoch (!) má zásadné medzery. Napr. chýba Ľudovítov groš zo Sibiu (L-H), ktorý je publikovaný aj na tomto fóre, Ľudovítov groš L-R C-S má nepriradený (je to Vratislav, Sauremann) alebo neuvádza Korvínov vratislavský groš bez rúška pod baránkom, ktorý je celkom bežný. Alebo Korvínov jednostranný peniaz má uvedený ako brakteát.

Profilový obrázek
NumizmatSR

Příspěvky: 1 673
Uživatel

Zaregistrován:
22. 3. 2009

#2300 3. 4. 2026 14:52:42

Ahojte, hľadám staré aukčné katalógy ČNS Praha. Ideálne by som kúpil aspoň 20-30 ks naraz. Taktiež UBS a úplne prvé Rauchove katalógy. Prípadne staré aukčné katalógy väčšiu zbierku kde bolo uhorsko a bohemika.

Ďakujem za každú ponuku na numizmatSR@gmail.com

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.