Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » NUMIZMATICKA LITERATURA

Vykupminci.cz
Numisargo

NUMIZMATICKA LITERATURA

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den
Je někde dostupný titul:
HLINKA, Jozef. Slovenská korunová mena v rokoch 1939 - 1945. v pdf?
Děkuji za odpověď
IKA
Registrovaný uživatel
Budem mať na predaj IV. časť striebornej knihy, kto bude chcieť píšte. Cena bude okolo 30-35€, ešte neviem presne. Pôjdem aj do Prahy na Sberatel, môžem doniesť aj iné diely.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jednu bych si vzal. Do Prahy se ale asi nedostanu. :'( Až je budeš mít, písni, a domluvíme se. Dík.
Registrovaný uživatel
knihy mám doma, 34 eur plus pošta, ideálne osobne, Praha piatok sobota, Kromeříž v nedeľu. Bratislava, Trnava.
Registrovaný uživatel
dula 77 ahoj,v pátek tam budeš někde na stánku,nebo jenom na kukačku,i když to je obor vzdálený,dobrá kniha nikdy neurazí tak se rád kouknu,už jsem toho od Tebe bral dost.Petr
Registrovaný uživatel
highlander1 napsal
dula 77 ahoj,v pátek tam budeš někde na stánku,nebo jenom na kukačku,i když to je obor vzdálený,dobrá kniha nikdy neurazí tak se rád kouknu,už jsem toho od Tebe bral dost.Petr

budem tam mať stôl, asi č 11 teraz som si nie istý.
Registrovaný uživatel
rád se v pátek dopol stavím na pokec a určitě něco vyberu,je jaro a musím se rozmazlovat :D :D
Moderátor
Dula77: Nevím, jestli Ti před nedávnem došel mail ohledně knížky (4 díl). Jestli ji ještě máš na prodej, písni mi mail a číslo účtu. Dík. :lol:
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Existuje nějaká kniha která by uváděla ucelenější informace o platech a cenách v různých dobách? Za informace děkuji.
Registrovaný uživatel
zilvar8: Nohejlová Prátová - Krátký přehled českého mincovnictví a tabulky cen a mezd (1964)
Staněk - Peníze v Českých zemích (1995)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, poptávám katalog 2004 sbírky Dietiker.
Za nabídky budu rád.

Můj email: radekdite1@gmail.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím,
prodávám 35 kusů katalogů od Kunkera z let 2011 - 2016.
Cena za kus je 20 Kč.
I jednotlivě.
Pošta podle váhy.
Kdo má zájem pište na mail : radek.necas@seznam.cz
W.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prosím nemáte někdo doma knihu od Moravce : Katalog České mince a medaile 1993 - 2012 ? Jde mi foto stránky s variantami 1 Kč 2007 - varianty V a W ? V čem se přímo liší tyto varianty mince . Děkuji moc .
Registrovaný uživatel
Toto vydání doma nemám, ale nenajdete to tady?
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/prehled-variant-odchylek-a-chyborazeb-minci-cr-1993-ve-sbirce-42925
Registrovaný uživatel
Dobrý den,nemáte někdo na prodej,moc děkuji! Had84
j.iridvorak@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím vespolek,
neleží někomu doma bez užitku kniha p. Hány „Rubní značky pražských grošů“?
Prosím o nabídku, určitě se domluvíme.
Díky
_______________
Registrovaný uživatel
Prodám knihu ČNB Pamětní mince a bankovky v 11.emisním období od J. Moravce. Kniha je s bankovkou 100Kč s přítiskem ČNB. Jako nová.
Preferoval bych předat v Praze, možno i poštou.
Cena: 1700kč
Kontakt: michalovsky@email.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Koupím Numismatický časopis 5,6 /2012. Kdyby někdo měl volný, pište na mnovak55@volny.cz (jako bankovkář o vláknech o mincích velký přehled nemám a moc je nekontroluji). Děkuji.
Registrovaný uživatel
Zdravím pěkně,
zkusím kouzlo internetu a poprosím nějakou dobrou duši zda by mi pro studijní účely nevyfotila krátký článek z Numismatických listů z ročníku 2005.

Konkrétně:
Medailér, sochař a restaurátor Petr Bortlík (autorka Boublíková Jahnová)
Numismatické listy Praha : Národní muzeum, 2005 0029-6074 60, č. 2, (2005,) s. 44-46

V knihovně ČNS Brno bohužel chybí a špatně se mi dostává do Moravské zemské knihovny, která NL má také k dispozici.

Kdyby byl někdo tak hodný, tak prosím na mail jiryk zavináč centrum.cz
Moc díky a pěkný numismatický večer! :)
Registrovaný uživatel
Při dnešním úklidu jsem nalezl tento starý aukční katalog z roku 1909, na to že je přes 100 let starý je v zachovalém stavu a velmi pěkně zpracovaný. Je radost si v něm pročítat.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
prosim, dokaze nekdo identifikovat, z jakeho zdroje jsou uvedena vyobrazeni?

autora prezentace jsem se pokusil kontaktovat, ale neodpovedel mi.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To už jsem někde viděl, to vyobrazení Zhořeleckého haléře si přesně vybavuji, jen si vzpomenout kde...
Moderátor
Ano uz se zde to vyobrazeni v diskusi kdysi objevilo, i ja jsem to zaregistroval, ale zapomnel. Na listu je uvedeno:

Delineatio Tricrvciatorvm et Nvmmvlorvm Matthiae imperatoris Mandato in Bohemiae Regno Receptorvm

a je to zhruba toto:

https://books.google.cz/books?id=jdO0KyCRClwC&hl=cs&pg=PT9#v=onepage&q&f=false
Registrovaný uživatel
Aha, tak takhle celé jsem to neviděl, pěkná věc ;)
Moderátor
Redukuju trošku knihovnu, takže pouštím tyhle knížky:

Eduard Fiala, České denáry, výborně zachovalá včetně původní ochranné kazety - 4.000,-Kč

Emil Novák, Korunovace a korunovační ražby Habsburské monarchie v letech 1526-1918. I. až V. díl. měkká vazba - 4.000,-Kč
, nebo jednotlivě díl za 1000,-Kč. Přednost bych dal zájemci o všech pět dílů.

Militký, Sylloge Nummorum Graecorum Czech Republic vol I part 3 - Macedonia and Paeonia - 250,-Kč

Militký, Mašek, Sylloge Nummorum Graecorum Czech Republic vol I part 10 - Bactria and India - 250,-Kč

Petr Haimann, Slovník autorů a zhotovitelů mincí, medailí, plaket, vyznamenání a odznaků .... - 1000,-Kč

Gerhard Schön, Deutscher Münzkatalog 18. Jahrhundert - Deutschland, Österreich, Schweiz - 3 vydání (2002), vazba se začíná uvolňovat - 800,-Kč


Rainer Albert, Die Münzen der Römischen Republik - 2. vydání 2011 - 500,-Kč

Vladimír Filip, 1759-1918 Papírové peníze Od Marie Terezie po Karla I. - 600,-Kč

Český časopis historický (téměř všechny ročníky od roku 1895 (I. ročník) až do roku 1939. Obsahuje velmi zajímavé články z naší i evropské historie.

Ročníky 1895-1898,1900,03,05,07,10,12,1926 - vázané v polokožených deskách zdobených zlacením - 400,-Kč za ročník

Ročníky 1906,08,11,13,14,15,16,19,21,22,23,24,25,27,29,32,33,34,35 (poškozená vazba),36,37,39 vázané v plátěné vazbě - 200-Kč za ročník
Některé ročníky volně ve třech sešitech (obvykle mírně poškozené vazby) - 100,-Kč za ročník

V případě odběru všech ročníků cena 6.500,-Kč a domluvili bychom se na přepravě (bude to několik desítek kilo, takže bych to asi někam dovezl). U většího množství odebraných ročníků bude sleva. :lol:

Poštovné 70,-Kč v případě odběru korunovačních ražeb v celku, nebo většího množství 100,-Kč.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 > »

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » NUMIZMATICKA LITERATURA

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1