Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Objevuji se porad nove bankovky?

Vykupminci.cz
Numisargo

Objevuji se porad nove bankovky?

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak si tak uvazuji - dejme tomu Ceskoslovensko do r. 1945 - objevuji se porad nove bankovky? Nebo se vetsinou toci uz jen to stare? Pripadne se neco doveze ze zahranici?

Napadaji me tyto zdroje novych na (CZ) trhu:
1. tiskarny - jejich trezory (ABNCo, Delarue) - zrejme jiz vybral pan Kohout :)
2. nove nalezy
3. zemrel sberatel
4. aukce v zahranici (muze byt kombinace s 1, 2 nebo 3)

Neco, co me nenapadlo?

Poznamka pod carou:
Pokud nekoho moje uvazovani urazi, pripada mu hloupe, smesne a veskrze ke zbliti, tak se mu predem hluboce omlouvam, jsem naivni, zacatecnik a nejsem zadny genius. Taktez nijak nemcharuji ale naopak s pokorou nasloucham.
Registrovaný uživatel
Primarne mi touto otazkou jde zjistit, pokud bych bral mnozinu bankovek v CZ jako ekosystem, jake procento z toho prodaneho se toci dokola to stare a jake procento jsou nove prirustky do tohoto "ekosystemu".
Moderátor
To chce sledovat soucasne i archivni aukce dale shopy atd a sledovat cisla bankovek (podobne jako to sleduji nekteri zdejsi sberatele) a budes mit orientacni odpoved na svoji otazku.

Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Primarne mi touto otazkou jde zjistit, pokud bych bral mnozinu bankovek v CZ jako ekosystem, jake procento z toho prodaneho se toci dokola to stare a jake procento jsou nove prirustky do tohoto "ekosystemu".

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Objevuji se porad nove bankovky?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1