Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz O. Nejedlý- neznámý štítek

Vykupminci.cz
Numisargo

Obraz O. Nejedlý- neznámý štítek

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Huckyli napsal
floodland napsal
jojo O.Nejedly z Aukra za 2.905,-, to se vubec nedivim, ze spechali :)

No jsem zvědav, jak to dopadne :-) Ten obraz jsem vydražil já jen tak na zkoušku. A oni si to vzali zatím na ověření a ocenění, takže uvidím co z toho bude ;-)

Tak Vám přeji ať to dobře dopadne. Taky se mi na aukru povedlo pár pěkných nákupů. Držím palce
Moderátor
Pajaovar napsal
Huckyli napsal
floodland napsal
jojo O.Nejedly z Aukra za 2.905,-, to se vubec nedivim, ze spechali :)

No jsem zvědav, jak to dopadne :-) Ten obraz jsem vydražil já jen tak na zkoušku. A oni si to vzali zatím na ověření a ocenění, takže uvidím co z toho bude ;-)

Tak Vám přeji ať to dobře dopadne. Taky se mi na aukru povedlo pár pěkných nákupů. Držím palce


No, tož to musíte mít doma už skutečně přenádhernou a hodnotnou sbírku. Tiše závidím...
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Pajaovar napsal
Huckyli napsal
floodland napsal
jojo O.Nejedly z Aukra za 2.905,-, to se vubec nedivim, ze spechali :)

No jsem zvědav, jak to dopadne :-) Ten obraz jsem vydražil já jen tak na zkoušku. A oni si to vzali zatím na ověření a ocenění, takže uvidím co z toho bude ;-)

Tak Vám přeji ať to dobře dopadne. Taky se mi na aukru povedlo pár pěkných nákupů. Držím palce


No, tož to musíte mít doma už skutečně přenádhernou a hodnotnou sbírku. Tiše závidím...

To by jste se divili, co se tam dá najít za hodnotné umělecké předměty za slušné peníze, pokud tomu člověk rozumí.
Registrovaný uživatel
A proto se daří prodávat padělky nejen na Aukru, ale i v aukcích Obrazyvaukci. Než by kupující veřejně přiznali, že koupili padělek, tak si raději vymyslí příběh o galerii a ještě se pochlubí, že obraz výhodně prodali.
Těším se, že se dovíme, v které galerii bude tento Nejedlý znovu k mání. Očekávám, že v Obrazyvaukci. Padělky se pravidelně přelévají mezi Aukrem a Obrazyvaukci.
https://aukro.cz/obrazy-z-pozustalosti-krasne-zajimave-dilo-ot-nejedly-6930633030
Registrovaný uživatel
Ten obrázek je tak diletantsky namalovaný , že si ho snad každý normální sběratel musí nechat .....utéct :D
Registrovaný uživatel
Pajaovar: tak Vám nic jiného nezbývá, než sem dodat zbytek příběhu a pokud t vysledujete, tak KDE a za KOLIK byl obraz dále prodán :)
Registrovaný uživatel
jazzdr napsal
A proto se daří prodávat padělky nejen na Aukru, ale i v aukcích Obrazyvaukci. Než by kupující veřejně přiznali, že koupili padělek, tak si raději vymyslí příběh o galerii a ještě se pochlubí, že obraz výhodně prodali.
Těším se, že se dovíme, v které galerii bude tento Nejedlý znovu k mání. Očekávám, že v Obrazyvaukci. Padělky se pravidelně přelévají mezi Aukrem a Obrazyvaukci.
https://aukro.cz/obrazy-z-pozustalosti-krasne-zajimave-dilo-ot-nejedly-6930633030

Takže, do tohoto díla jsem šel s vědomím, že se může jednat i o padělek. Jenomže mě to žily určitě netrhá, mě to stojí pouze půl den v práci ve Francii. ;) Teď mám 3 měsíce volno, takže jak jsem psal již výše v diskuzi, koupil jsem toto dílo spolu s několika dalšími jen tak na zkoušku pro pobavení. Já totiž nemám zapotřebí plkat blbosti někde u píva, nebo sedět u PC a psát ještě takovéto perly, opravdu jste mě móc pobavil :mrgreen: :mrgreen:
Ikdyž chápu, že se to asi stává asi docela často.
A ano opravdu jsem několik z nich tento pátek podal do Galerie ART Praha na expertízu a tyto obrazy si dokonce z mých děl i sami vybrali. Dole máte vyfocenou část z předávacího dokumentu.
Závěry sem milerád pro všechny napíšu :)
A pro příště, já vím, že je v dnešní době ta demokracie, ale ani v demokracii si nemůžete psát co chcete a to co jste napsal, tak Váš určitě oblíbený politik p. Kalousek by Vám již vyhrožoval určitě žalobou :mrgreen: Moje oblíbené pořekadlo- Myslet znamená h..no vědět.
Pokud obraz nebude Nejedlého, tak se určitě neobjeví na serveru Obrazyvaukci.
V případě zájmu, Vám ho pošlu i s věnováním a to zadarmo.
Registrovaný uživatel
Potvrzení

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
poradnydest napsal
Ten obrázek je tak diletantsky namalovaný , že si ho snad každý normální sběratel musí nechat .....utéct :D


Ten obrázek je mnohem hezčí než mnoho děl jiných věhlasných autorů za desítky a někdy za stovky tisíc, na ty se nedá ani kolikrát dívat ;)
Moderátor
Huckyli napsal
poradnydest napsal
Ten obrázek je tak diletantsky namalovaný , že si ho snad každý normální sběratel musí nechat .....utéct :D


Ten obrázek je mnohem hezčí než mnoho děl jiných věhlasných autorů za desítky a někdy za stovky tisíc, na ty se nedá ani kolikrát dívat ;)


No a jestlipak jste těm dobrým lidem z ART Praha naznačil odkudpak ta dílka máte? ;)
Registrovaný uživatel
budiz vam utechou, ze na pozdnim vyzvednuti dila zpet z Galerie moc tratit nebudete..
Registrovaný uživatel
Prosím neberte to osobně , ale ten obrázek je opravdu hrozný .Otakar Nejedlý byl pan malíř ještě ze staré školy .A tam se chyby moc nedělaly .Strom byl vždy stromem , prostor vždy prostorem a teprve pak přicházela osobní stylizace atd….Já tam vidím pochybeních opravdu hodně a určitě bych nechtěl bydlet v místnosti ve štítě , …to první okénko začíná hned na podlaze , spíše pod ní ..  Kdyby to byla moderna , tak tam by se o autorovi snad dalo diskutovat …. Jestli vás obrázek oslovuje , tak je to naprosto v pořádku ., Nakonec Římani už před dvěma tisíci lety měly přísloví :“ O chuti a o barvách se nedá přít „ .A to , co se nedá opravdu udělat je přišít obrázek mistru Otakaru Nejedlému 
Registrovaný uživatel
V Galerii Art berou na posouzení takováto díla ? Tak to na tom musí být hodně špatně.
Registrovaný uživatel
Huckyli napsal
jazzdr napsal
A proto se daří prodávat padělky nejen na Aukru, ale i v aukcích Obrazyvaukci. Než by kupující veřejně přiznali, že koupili padělek, tak si raději vymyslí příběh o galerii a ještě se pochlubí, že obraz výhodně prodali.
Těším se, že se dovíme, v které galerii bude tento Nejedlý znovu k mání. Očekávám, že v Obrazyvaukci. Padělky se pravidelně přelévají mezi Aukrem a Obrazyvaukci.
https://aukro.cz/obrazy-z-pozustalosti-krasne-zajimave-dilo-ot-nejedly-6930633030

Takže, do tohoto díla jsem šel s vědomím, že se může jednat i o padělek. Jenomže mě to žily určitě netrhá, mě to stojí pouze půl den v práci ve Francii. ;) Teď mám 3 měsíce volno, takže jak jsem psal již výše v diskuzi, koupil jsem toto dílo spolu s několika dalšími jen tak na zkoušku pro pobavení. Já totiž nemám zapotřebí plkat blbosti někde u píva, nebo sedět u PC a psát ještě takovéto perly, opravdu jste mě móc pobavil :mrgreen: :mrgreen:
Ikdyž chápu, že se to asi stává asi docela často.
A ano opravdu jsem několik z nich tento pátek podal do Galerie ART Praha na expertízu a tyto obrazy si dokonce z mých děl i sami vybrali. Dole máte vyfocenou část z předávacího dokumentu.
Závěry sem milerád pro všechny napíšu :)
A pro příště, já vím, že je v dnešní době ta demokracie, ale ani v demokracii si nemůžete psát co chcete a to co jste napsal, tak Váš určitě oblíbený politik p. Kalousek by Vám již vyhrožoval určitě žalobou :mrgreen: Moje oblíbené pořekadlo- Myslet znamená h..no vědět.
Pokud obraz nebude Nejedlého, tak se určitě neobjeví na serveru Obrazyvaukci.
V případě zájmu, Vám ho pošlu i s věnováním a to zadarmo.


Tak Nejedlý to není ani náhodou, už vám to tady psali jiní, můžete jim věřit. To byl pan Malíř, tohle je amatérské dílko fakt nevalné umělecké úrovně. Nakupovat obrazy bez znalostí a asi i bez výtvarného citu, to je vražedná kombinace.
Já bych nechtěla na takovýhle obraz pracovat den a půl - ani u nás, ani ve Francii. To budu radši sedět u piva, nebo plkat perly na těch internetech.


Poznámka na okraj I.: tady se politika do diskuzí prvoplánově netahá, tak nám tady z toho, prosím, nedělejte Novinky.cz. Děkuji i za jiné místní "plkače"!

Poznámka na okraj II.: předávací protokol obrazů do nějaké galerie k posouzení (hahaha) nedokazuje ve vztahu ke kvalitě díla lautr nic.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz O. Nejedlý- neznámý štítek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1