Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obrázky od "amatérov."

Vykupminci.cz
Numisargo

Obrázky od "amatérov."

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
poradny dest - to co jsi napsal dost sedí, já dělám modelařinu včetně malby sběratelskejch figur(pár na ukázku, cca 50 -75 mm, začínám i amatérsky malovat obrázky, ale to prezentovat zatím nechci) a tam to platí stejně, jakmile si někdo svoje práce musí obhajovat, je něco špatně...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
On je to trochu spam v tomhle vlákně, admina prosím o smazání. Dík.
Registrovaný uživatel
poradnydest napsal
Když je někdo v malbě dobrý ,je to většinou na první pohled poznat a je celkem jednoduché to potvrdit .Když to někdo neumí , víc mu ani nezbývá , než se to snažit okecat .Ale malba není literatura a hodně slov jak to malíř zamýšlel ,cítil atd. … to vždycky zavání…průserem …:- )

Tak zvládal aj iné divočiny. Názov tohto obrazu je na zadnej strane, tak na 95 % viem, čo je tam napísané.. Je niekde založený, nechce sa mi ťahať rebrík, ani ho hľadať.
Ak niekto aspoň približne odhadne o čo sa jedná, tak je kanón. Mne to pripomína slnečník a to, čo tam vidí autor ma skutočne pobavilo a nevidím to tam. Tipnite si. :P
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Stromy?

Skôr ma zarazilo, že nebol ďaleko k dokonalému napodobeniu štýlu istého veľmi žiadaného M. L.
Nemal "vedľajší príjem"? :twisted:

stani napsal
poradnydest napsal
Když je někdo v malbě dobrý ,je to většinou na první pohled poznat a je celkem jednoduché to potvrdit .Když to někdo neumí , víc mu ani nezbývá , než se to snažit okecat .Ale malba není literatura a hodně slov jak to malíř zamýšlel ,cítil atd. … to vždycky zavání…průserem …:- )

Tak zvládal aj iné divočiny. Názov tohto obrazu je na zadnej strane, tak na 95 % viem, čo je tam napísané.. Je niekde založený, nechce sa mi ťahať rebrík, ani ho hľadať.
Ak niekto aspoň približne odhadne o čo sa jedná, tak je kanón. Mne to pripomína slnečník a to, čo tam vidí autor ma skutočne pobavilo a nevidím to tam. Tipnite si. :P
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
krks napsal
Stromy?

Stromy nie. A Laluhova tvorba mu zrejme nebola moc cudzia, videl som kedysi veľkú
nástennú maľbu v jednej cukrárni a tam som si najskôr myslel, alebo pomyslel, že maľuje ako M.L.
To bol ten vplyv Galandovcov..Robil všeličo, ale Kriváň od neho som neevidel.
-s-
Registrovaný uživatel
Je to trochu jiné ,v těch předchozích je vždy alejspoň fragment reality , bouře, části stromů atd, ale je to také slušné :- )
Registrovaný uživatel
Duchovno, návšteva kostola pri krste....
Aj to sa dá. :P
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obrázky od "amatérov."

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1