Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Ocenění

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobré ráno, prosím o doporučení na koho spolehlivého se obrátit při ocenění známek, nejlépe Rokycansko či Plzeňsko (ale není podmínkou). Snažila jsem se najít někoho na netu, ale asi hledám špatně. Známkám vůbec nerozumíme, podle netu (co jsem se snažila porovnat např. s aukrem, ebay) asi mít hodnotu nebudou, ale nechtěla bych se nechat napálit.

Děkuji :-)
Registrovaný uživatel
Záleží na tom, kolik toho máte. Pokud toho není mnoho a dá se to naskenovat a nafotit, stačí sem vložit foto a pak vám poradí někdo z odborníků. Specifikujte o co jde, tedy známky čisté nebo razítkované, Československo nebo cizina /uvést stát/, jde o sbírku po sběrateli, který vystavoval na výstavách, nebo jen odebíral novinky? V dnešní době jsou náklady na cestování značné. Potom nafocení a popis je nejlevnější a nejrychlejší způsob.
Registrovaný uživatel
Tak od všeho něco, sběratele neznáme, ale tak nějak tuším, že když si je původní majitel (dědic po sběrateli) neodvezl, že moc mít cenu nebudou. Našli jsme je v baráku, který jsme od majitele koupili s tím, že si ho vyklidíme. Pro představu zasílám pár fotek.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Z uvedeného vzorku je vidět, že sběratel sbíral vše, nevidím tam nic tak drahého, co by stálo za cestu k někomu, co to ocení. Volil bych cestu- nafotit vše, foto dát např. na rajče a vydražit to jako celek na Aukru od koruny jako sbírku po sběrateli, cenu si určete sami. Je to můj názor, možná, že vám někdo poradí jinak, já jsem prodal několik položek kolegyni z práce a vždy si to našlo nového majitele za slušnou cenu, protože pokud tam bude něco cenného, dražitelé se o to poperou. Hlavní zásady, dobrý popis /vyjmenovat státy/ a foto.
Registrovaný uživatel
Dobře, děkuji za radu :-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o známkách » Ocenění

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1