Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Ocenění knih

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění knih

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
HA! Tyhle verneovky nemáme! :)
Registrovaný uživatel
Ten herbář je parádní - předpokládám, že se jedná o Mattioliho. A hlavně má kolorované dřevoryty. Pro mně asi nekrásnější kniha co jsem tu zatím viděl. Zasloužil by si nejspíš konzervaci, ale moc jste nám toho z něj neukázal :)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám zájem o herbář. Můžete mi prosím napsat na e-mail petr.fiala77@seznam.cz
Děkuji
Registrovaný uživatel
ondrasek chtěl knihy ohodnotit o prodeji nic nepsal...
« Poslední úpravu provedl(a) pepechamik v 4. 12. 2016, 22:35. »
Registrovaný uživatel
Pravda,v první fázi jsem chtěl získat hlavně přehled, co mám. Mattioliho herbář cenný je a zbavovat se ho v tuto chvíli nehodlám. U ostatních se zřejmě k prodeji odhodlam
Registrovaný uživatel
To uz je pravidlem, ze jakmile sem hodi nekdo neco zajimaveho k oceneni, hned se objevi x nevyzadanych nabidek ke koupi:). Pokud prodavat hodnotnou vec, tak nejlepe v renomovane aukci a ne nejakemu vykutalenemu prekupnikovi. Jeste lepsi ale neprodavat vubec, pokud to je rodinne dedictvi...
Registrovaný uživatel
Tak jsem na radu mnoha komentujicich přidal fotky,ale stejně jsem se rady nedočkal:(
Registrovaný uživatel
Tak aspoň k těm Verneovkám - nejedná se o žádné sběratelské pecky, ani stavy nejsou nic moc. Vidím to v řádu jedné až dvou stokorun za knihu, pokud se trefí zájemce.
Registrovaný uživatel
u těch Verneovek jsem to laicky tipoval na trochu víc, ale díky za názor
Registrovaný uživatel
Dobry den, ak este mate ten herbar mal by som zaujem bielikmartin@yahoo.com
Registrovaný uživatel
Doma mi to leží bible nejsou moje oblíbené poprosil bych o jak tak určení ceny moc děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vše co je staré mimo známek
Registrovaný uživatel
Bibli tam nevidím ani jednu :roll:
Registrovaný uživatel
to uznávám :) ale svaté to je
_______________
vše co je staré mimo známek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
Mohl by mi tu někdo pomoci s určením přibližného stáří knihy?
Mám doma starou Biblí svatou tištěnou švabachem. Bohužel, zcela chybí stránka s informacemi kdo a kdy knihu vydal atd. Kniha je ve velmi špatném stavu, prodávat ji určitě nehodlám (rodinná památka), jen bych rád věděl, kdy odhadem mohla vzniknout. Doma už to nikdo neví. Jediná informace pochází od dědy, který jí měl najít za První republiky za trámem na půdě.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ukázka stránek:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Rahireh: mohlo by to byt toto vydani - viz vazba a 1. strana textu:
http://www.alatera.cz/index.php/veskere-pisemnosti/bible/1470/biblia-sacra-to-jest-bibli-svata-1865-detail
https://aukro.cz/bible-svata-1865-6964966170
Registrovaný uživatel
Skvělé! Prošel jsem všechny stránky na webu alatera.cz a sedí to do písmene. Nevím proč někdo odstranil všechny stránky s informacemi o vydání, ale je to ta kniha. Že bude z roku 1865 mě vážně nenapadlo. Děkuji mnohokrát!
Registrovaný uživatel
Potřeboval bych vědět k tomuto vydání Gregoriánských chorálů z roku 1908 Regensburg tzv.vatikánské,zda podpis papeže je autogram nebo jen tisk.Vypadá sice jako originál,ale jistý si nejsem.Je v celkem slušném stavu,a proto by mě zajímala i cena.Děkuji předem za info.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zde něco podobného, takže asi tisk.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Díky za info,asi to tak bude.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Antikvariát » Ocenění knih

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1