Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Ocenění knih

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění knih

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, ne tak úplně kniha ale co. Jedna z těch "zajímavějších" věcí co sem zdědil je tahle mapa. Nehodlám prodávat ale abych věděl co to vlastně mám jsem se knihy snažil na internetu dohledat. Tady se mi to úplně nepovedlo. Našel jsem "spoustu" map od Matouschka co se na aukru v aukcích prodali v rozmezí 2-6 tisíc. Ví někdo jestli je to odpovídající hodnota i pro tuhle? Díky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prosim pekne vedel by mi niekto orientacne poradit hodnotu knihy:
Havel Žalanský - O čistotě Dusse i těla
Knihu vydal Karol Salva v Ružomberku v roku 1895 podľa pôvodného vydania z roku 1724.
Dakujem vopred!
Kniha nie je na predaj.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prosim pekne vedel by mi niekto orientacne poradit hodnotu knihy:
Nový zákon 1839 vyd. Karel Reichard
Dakujem pekne vopred.
Kniha nie je na predaj.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zozente si kontakt na Michala Šimičáka, pracuje v muzeu Janka Krala v L.Mikulasi, je knihovnik a zaroven velky zberatel knih :)
Registrovaný uživatel
Zozente si kontakt na Michala Šimičáka, pracuje v muzeu Janka Krala v L.Mikulasi, je knihovnik a zaroven velky zberatel knih :)
Registrovaný uživatel
Dobrý deň. Prosím o bližšie informácie o tejto knihe. Má 1292strán, rok 1758. Cena? Ďakujem vopred.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěl bych ze optat na cenu knihy. Již jsem nějaké knihy od tohodle vydavatele našel na netu k prodeji v antikvariátu ale ne totožnou a taky nikde nebyli razítka a číslování. Předpokládám že číslo 5 by mohl být 5tý výtisk. A co se týče podpisu ? Nechci hádat :) Ale Neruda to asi nebude :) Kniha by mela být z roku 1881.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ten podpis je Mayerhofer
Registrovaný uživatel
Díky za info :) Takže tento pán ( vtipné jsem taky z UH.Harište) : František Mayerhöffer
* 28.8.1851 Slavkov u Brna (okr. Brno-venkov) – † 8.8.1910 Vídeň (Rakousko)
okresní cestmistr
národnostčeská
příslušnostRakouské císařství, Rakousko-Uhersko
místo pobytuUherské Hradiště čp. 157
profese a postaveníokresní cestmistr
organizaceúčetní Kontribučenské záložny v Uherském Hradišti
člen městského výboru v letech 1905-1906
Registrovaný uživatel
Takže mám počítat s desetitisícema?? Nebo to mám nechat pravnoučatum??
Registrovaný uživatel
Tady to Teda žije. Tolik příspěvků a skoro žádný komentář. Pořadí aspoň někdo podobný web, kde dá dopídit nějakého konce???????
Registrovaný uživatel
A co se třeba trošku snažit sám?
https://muj-antikvariat.cz/hledani?q=Majitel+hut%C3%AD&search_sub=Hledat
Registrovaný uživatel
Hledat umím. Už nevím kde jsem našel ten letopočet. Neuložil jsem si odkaz. Našel jsem knihy od tohohle vydavatele kolem tohohle roku i za 4K. Teď jsem vygooglil následující odkaz. Ale pořád tu máme navíc to číslování a podpis. Takže s vaším odkazem nesouhlasím. https://www.absi.cz/absi/eshop/129-1-Ilustratori/337-2-Venceslav-Cerny/5/9704-MAJITEL-HUTI
Registrovaný uživatel
OBRAK napsal
Hledat umím. Už nevím kde jsem našel ten letopočet. Neuložil jsem si odkaz. Našel jsem knihy od tohohle vydavatele kolem tohohle roku i za 4K. Teď jsem vygooglil následující odkaz. Ale pořád tu máme navíc to číslování a podpis. Takže s vaším odkazem nesouhlasím. https://www.absi.cz/absi/eshop/129-1-Ilustratori/337-2-Venceslav-Cerny/5/9704-MAJITEL-HUTI



A brání vám tu někdo, abyste knihu prodával za tisíce?
Moderátor
Tak antikvariat chce 350 - tak se zkuste poptat po antivariatech, kolik by dali. Podle me tu knihu nebudou chtit vubec.
Podpis majitele cenu nezvysuje, cislo 5. bude asi poradi v knihovne - takze vime, ze pan Mayerhofer mel aspon 5 knih, to je vse.
Vase uvaha "Předpokládám že číslo 5 by mohl být 5tý výtisk." je samozrejme nesmysl.
"knihy od tohohle vydavatele kolem tohohle roku i za 4K" - treba verneovky ano, cenu ovsem dela autor.
Kdybyste mel medenou a zlatou minci z roku 1881 - obe jsou stejne stare, vydal je stejny panovnik, ale cena te medene je miziva.
Registrovaný uživatel
Za prvé nikdy se neptejte někoho komu chcete prodat knihu kolik stojí. Každý vás chcete jen odrbat. Levně koupit draze prodat 😉 😉😉. Za druhé proč se tady chodí lidi ptát? Protože čekají že jim tu někdo pořadí. Pokud todobře chápu je účel tohohle fóra. Ještě tu musí být nějaký nadšenec který odepíše. Já měl za to že kniha byla značená a podepsána v knihkupectví které knihu vydalo. Teď už vím že je tomu jinak. Děkuji za váš čas. Snad vám tu někdo nafotí nějaký skvost.
Registrovaný uživatel
Několik opravdu skvostů tu již bylo............................ten váš bohužel ne
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, prosím pomůže mi někdo ocenit hodnotu knih z pozůstalosti a u té armenské o jakou knihu se jedná?Ráda bych je prodala. Děkuji předem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
samozřejmě k jsem knihy zasilala do antikvariátu v několika jsem i byla ale vždy má poslali ze se mám obrátit tam ci onam. Nikdo mi nedokázal říct nic konkrétního.děkuji
Registrovaný uživatel
A které antikvariáty to byly?

Arménštinu, málokdo tady ovládá. V tomto případě by bude možná lepší obrátit na velvyslanectví nebo univerzitu.
Moderátor
Pokud to antikvariaty nezaujalo, tak to asi bude tezko prodejne.
V te armenske je titul napsany azbukou: Petrosjan: Bibliografie armenske sovetske umelecke literatury, Jerevan 1949 - to nevypada moc nadejne.
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Mám doma tyto dva výtisky od nakladatelství eulis. Obě v omezeném výtisku 30 ks. Můžete prosím poradit a ocenit? Děkuji .... tel 702892493

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pomôže ,niekto s cenou? Ďakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Skusim to i ja zde melo by se pry co jsem dohledal ja jednat o vzacnou knihu téměř nesehnatelnou. Dotaz zni zda je to tak jaka by mohla byt jeji cena a zda tahke kniha podle me by mohla byt i dovela žadanou.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, z pozůstalosti mám 4 knihy - německé překlady Shakespearových prací. Rád bych zjistil, zda mají tyto knihy nějakou hodnotu.

Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Sběratel.com » Antikvariát » Ocenění knih

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1